Zaloguj

Seriale

Dodaj

Wyniki (13)
Ostatnio dodane
Power Rangers RPM

Power Rangers RPM (2009)
nowośćSerial telewizyjny

Sci-fi PrzygodowyPokaż opis
Nowa seria opowiada historię niedalekiej przyszłości, trzy lata po ataku Venjixa – komputerowego wirusa, który w ciągu trzech lat wywołał na Ziemi globalny chaos przejmując kontrolę nad wszystkimi sieciami komunikacji oraz Internetem. Ludzkość chroni się przed siłami zła w mieście Korynt, położonym pod kopułą stanowiącą barierę dla sił zła. Niedługo potem zostaje powołany oddział Power Rangers RPM, którego zadaniem jest ochrona ludzkości przed wrogiem, a także zniszczenie bezwzględnego wirusa.
8,5024 głosy
Erased

Erased (2017)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat Thriller Sci-fiPokaż opis
Gdy matka Satoru zostaje zamordowana, chłopak wykorzystuje umiejętność podróżowania w czasie, aby cofnąć się o 18 lat i zapobiec śmierci mamy oraz trójki uczniów.
9,001 głos
Power Rangers

Power Rangers (1993)
nowośćMighty Morphin Power Rangers

Akcja Anime Animowany Dla młodzieży Familijny Fantasy Karate Muzyczny Obyczajowy Pełnometrażowy Romans Rozrywkowy Sci-fi Sztuki walkiPokaż opis
Mighty Morphin Power Rangers – pierwsza seria serialu Power Rangers (właściwie podzielona na trzy części – sezony[1]). Bazuje ona na japońskich seriach: Kyōryū Sentai Zyuranger, Gosei Sentai Dairanger i Ninja Sentai Kakuranger i liczy łącznie 155 odcinków. Po raz pierwszy została wyemitowana w latach 1993-1996. Mighty Morphin Power Rangers – pierwsza inkarnacja serialu Power Rangers, składająca się z trzech sezonów[1]. Bazuje ona na japońskich serialach tokusatsu: Kyōryū Sentai Zyuranger (sezony 1-3), Gosei Sentai Dairanger (sezony 2-3) i Ninja Sentai Kakuranger (sezon 3). Serial Mighty Morphin Power Rangers liczy łącznie 145 odcinków, zaś jego bezpośrednią kontynuację tworzy 10-odcinkowa mini-seria Mighty Morphin Alien Rangers. Premiera produkcji odbyła się 28 sierpnia 1993 roku w Stanach Zjednoczonych, na antenie stacji Fox Kids. Finałowy odcinek został wyemitowany 27 listopada 1995 roku na tym samym kanale. Polska premiera serialu miała miejsce jesienią 1997 roku na antenie Polsatu. W 2010 roku, amerykańska stacja ABC Kids wyemitowała zremasterowaną wersję Mighty Morphin Power Rangers, którą wzbogacono wizualnie komiksowymi efektami. Zremasterowana edycja składa się z pierwszych 32 odcinków serialu. Serial doczekał się w 1995 roku wersji kinowej, zatytułowanej Mighty Morphin Power Rangers: The Movie. Film stanowi jednak odrębny twór i nie jest w żaden sposób powiązany z akcją serialu, choć część fabuły produkcji pokrywa się z wydarzeniami, które miały miejsce w pierwszych odcinkach trzeciego sezonu.
8,9328 głosów
Power Rangers In Space

Power Rangers In Space (1998)
nowośćPower Rangers w Kosmosie

Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Power Rangers W Kosmosie (1998) – szósta seria amerykańskiego serialu o przygodach wojowników Power Rangers. Serial bazuje na japońskim pierwowzorze Denji Sentai Megaranger. Po zniszczeniu przez Divatox Centrum Dowodzenia i porwaniu przez siły zła Zordona, Rangersi wyruszają w kosmos. Na statku spotykają czerwonego wojownika z planety KO 35 – Androsa, który początkowo ich atakuje, lecz gdy złe siły atakują ich wszystkich, Andros idzie odeprzeć atak, pozostała czwórka idzie z nim. Dostają wtedy kosmiczne morfery, aby móc walczyć z nową królową, którą jest Astronema.
6,405 głosów
FINAL FANTASY XIV: Ojciec Światła

FINAL FANTASY XIV: Ojciec Światła (2017)
nowośćFinal Fantasy XIV: Dad of Light

DramatPokaż opis
Ten dynamiczny serial oparty na faktach opowiada o ojcu i synu, którzy zacieśnili swoje relacje dzięki Final Fantasy XIV, czyli internetowej grze RPG.
0,000 głosów
Shin'ya shokudou: Tokyo Stories

Shin'ya shokudou: Tokyo Stories (2016)
nowośćMidnight Diner: Tokyo Stories

Dramat KulinarnyPokaż opis
Klienci zwyczajnej japońskiej restauracji nad talerzami ulubionych dań odkrywają, jak wiele ich łączy.
0,000 głosów
Power Rangers Operacja Overdrive

Power Rangers Operacja Overdrive (2007)
nowośćOperation Overdrive

Komedia Akcja Sci-fiPokaż opis
Wszystko zaczyna się dziać, kiedy Andrew Hartford znajduje Złoty diadem. Gdy go uniósł, Diadem przebudził Moltora, władcę lawy i Fluriousa, władcę lodu. Gdy się o tym dowiaduje, widmo Wartownego Rycerza mówi mu, by zebrał piątkę najlepszych nastolatków. Gdy Złoty Diadem zostaje przechwycony, Mack, Dax, Will, Ronny i Rose ruszają z pomocą, odbijają Andrew z rąk Moltora i pokonują potwora za pomocą swego Megazorda. Później Rangersi się dowiadują, że muszą przebyć całą planetę, by odnaleźć legendarne artefakty oraz 5 klejnotów, które stanowiły wraz z Diademem całość. W kolejnych odcinkach Rangersi dostają Zordy Pomocnicze, które mogą się łączyć z DriveMax Megazordem.
8,9010 głosów
Power Rangers Super Megaforce

Power Rangers Super Megaforce (2014)
nowośćSerial telewizyjny

Akcja Sci-fiPokaż opis
Rangersi nie maja wyboru, muszą wracać do Centrum Dowodzenia do Gosei'a i Tensou. Ich mentor tłumaczy im że aby odeprzeć atak nowego wroga, potrzebują nowych mocy. Dostają od Gosei'a nowe morphery wyglądem przypominające dwie szable pirackie skrzyżowane ze sobą , dodatkowo dostają legendarne klucze które pozwolą im na krótką chwilę skorzystać z mocy Legendarnych Power Rangers (Mighty Morphin - Samurai).
10,001 głos
Power Rangers Megaforce

Power Rangers Megaforce (2013)
nowośćSerial telewizyjny

Sci-fi AkcjaPokaż opis
Okrutny przybysz z kosmosu Warstar szykuje się do ostatecznej inwazji na Ziemię. Mieszkańcy Błękitnej Planety są w niebezpieczeństwie, gdyż kosmiczny wojownik nie zna litości. Do starcia z siłami najeźdźców ma stanąć pięciu dysponujących ponadprzeciętnymi zdolnościami nastolatków, którzy tworzą drużynę Power Rangers Megaforce.
8,6916 głosów
Power Rangers Zeo

Power Rangers Zeo (1996)
nowośćSerial telewizyjny

Familijny Akcja Sci-fiPokaż opis
Wojownicy pozbawieni zordów i mocy odnajdują w gruzach Centrum Dowodzenia kryształ Zeo i trafiają do podziemnej Komnaty Mocy. Tam dzięki kryształom Zeo dostają nową moc i nowe zordy. Niestety kryształ dzieli się tylko na 5 części. Billy oddaje swój kryształ Tanyi i staje się technikiem grupy. Mniej więcej w tym czasie Król Mondo i jego Mechaniczne Imperium wypędzają Lorda Zedda i Ritę i zajmują ich miejsce jak przeciwnicy Rangersów. Rozpoczyna się notoryczna ekspansja Imperium na Ziemię za każdym razem powstrzymywana przez wojowników.
5,506 głosów
Power Rangers Zagubiona Galaktyka

Power Rangers Zagubiona Galaktyka (1999)
nowośćPower Rangers Lost Galaxy

Akcja Sci-fiPokaż opis
Przyszłość. Kosmiczna kolonia Terra Venture podróżuje po wszechświecie w poszukiwaniu nowych światów. W kosmosie panuje pokój, ale to jest tylko złudzenie. W odległej galaktyce zły Scorpius atakuje pewną planetę. Piątka odważnych nastolatków z Terra Venture postanawia ją obronić i odkrywa, że została wybrana, by chronić wszechświat. Powstaje nowy zespół Power Rangers...
6,6913 głosów
Power Rangers LightSpeed Rescue

Power Rangers LightSpeed Rescue (2000)
nowośćSerial telewizyjny

Przygodowy Akcja Sci-fiPokaż opis
Power Rangers Lightspeed Rescue (2000) – ósma seria amerykańskiego serialu o przygodach wojowników Power Rangers. Serial bazuje na japońskim pierwowzorze Kyuukyuu Sentai GoGo-V. Piątka niezwykłych nastolatków kontynuuje dziedzictwo broniących Ziemi wojowników jako Lightspeed Power Rangers najpotężniejsza drużyna wszech czasów, walcząca ze złem i broniąca dobra. Kiedy pojawia się niebezpieczeństwo, ruszają do walki z prędkością światła. Przy pomocy potężnych Lightspeed Rescue Zordów i niesamowitych broni Power Rangers walczą skutecznie ze złymi władcami-demonami, którzy służą królowej Bansheerze, jeszcze potężniejszą od Trakeeny, lecz niemającej pełnej mocy – Diabolico, Vyprą i Olympusem, który dołączył później jako silniejsza forma słabego Impusa i ich armią złowrogich potworów.
5,003 głosy
Power Rangers Turbo

Power Rangers Turbo (1997)
nowośćSerial telewizyjny

Przygodowy Akcja Sci-fiPokaż opis
Power Rangers Turbo (1997) – piąta seria przygód wojowników Power Rangers. Jest to amerykański serial, który bazuje na japońskim pierwowzorze Gekisou Sentai Carranger. Kosmiczna piratka Divatox chce uwolnić swego narzeczonego – Maligore’a uwięzionego na Wyspie Muranthias na Ziemi. By dotrzeć na wyspę musi porwać czarodzieja zwanego Lerigotem z planety Liaria i użyć jego magicznego klucza. Szczęśliwie dla Lerigota, uciekł przed nią i przybył na Ziemię, gdzie dostał ochronę od Zeo Rangersów.
5,004 głosy