Zaloguj
Premiery na Disney Channel i Disney XD USA w czerwcu!

Premiery na Disney Channel i Disney XD USA w czerwcu!

Zapowiedź      zaakceptowany
10,00/10  Ilość głosów2
Oceń:
Nie ma w serwisieMarekosKopiuj nick
54,5%
Marekos

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 3790$
Podziękowania: 653
Posty: 545
ocenił na: 0
Premiery na Disney Channel i Disney XD USA w czerwcu!

Disney Channel i Disney XD opublikowały listy premierowych odcinków swoich serialu w czerwcu. Zapowiada się bardzo ciekawy, pełen wielu niesamowitych epizodów miesiąc.

W czerwcu na obu kanałach zobaczymy premiery całkiem nowych seriali. Oprócz tego będziemy świadkami emisji nowych epizodów znanych już nam seriali. W przyszłym miesiącu na pewno nie będzie miejsca na nudę.

Seriale z Disney Channel:

Obraz
CZARODZIEJE Z WAVERLY PLACE
Disney Channel zaplanowało emisję 2 nowych odcinków serialu. Dobra wiadomość czeka fanki Gregga Sulkina, odtwórcy roli Masona. Po dłuższej nieobecności po odcinku "Journey to the Center of Mason", w którym Mason i Alex zostali parą, wilkołak powraca a wraz z nim... jego rodzice. Związek Alex i Masona rozkwita, więc Alex chce poznać rodziców swego chłopaka. Okazuje się jednak, że partner młodej Russo wstydzi się swoich rodziców. Czy Alex uda się spotkać z państwem Greyback? Odcinek "Meet the Werewolves" pojawi się w USA 17 czerwca. Kolejny odcinek, prawdopodobnie także związany z Masonem - "Beast Tamer" pojawi się tydzień później.

Obraz
TANIEC RZĄDZI
W czerwcu na Disney Channel pojawią się 2 odcinki serialu. W jednym z nadchodzących odcinków, CeCe i Rocky poznają skomplikowany i pełen intryg świat modelingu. Czy dziewczynom uda się zostać modelkami? Tak zapowiada się planowany na 17 czerwca odcinek "Model It Up". Wcześniej, bo 12 czerwca zobaczymy odcinek o dosyć tajemniczym tytule "Vatalihootsit It Up". Fabuła odcinka nie jest niestety znana.

Obraz
POWODZENIA, CHARLIE!
Disney Channel naprawdę szybko emituje 2 sezon serialu. Od lutego premieruje co miesiąc po 3-4 odcinki serialu i podobnie postępuje w czerwcu. 5 czerwca w USA zostanie wyemitowany długo wyczekiwany odcinek "Charlie Shakes It Up", w którym Charlie dostanie propozycję występu w znanym amerykańskim programie "Taniec rządzi w Chicago" i pozna jego równe gwiazdy: CeCe Jones i Rocky Blue. Z kolei 19 czerwca w odcinku "Bye Bye Video Diary" viedeo-pamiętnik Teddy w tajemniczy sposób zaginie. Czy dziewczynie uda się odnaleźć nagrania? Pojawią się także 2 inne epizody: "Baby's New Shoes" oraz "Monkey Business".

Obraz
SO RANDOM!
Jak niedawno wspominaliśmy, 5 czerwca Disney Channel rozpocznie emisję 3 sezonu "Słonecznej Sonny", który zmienił nazwę na "So Random". Nowe odcinki serialu nie mają tytułów, a ich fabuła opiera się głównie na zabawnych skeczach i gościnnych występach gwiazd. Jako pierwszy zostanie wyemitowany odcinek z gościnnym występem gwiazdy skateboardingu, Tonym Hawkiem. Pojawi się w nim także Selena Gomez, która z zespołem The Scene zaśpiewa piosenkę "Who Says" z nadchodzącego albumu. 12 czerwca, w kolejnym odcinku serialu zaśpiewa Cody Simpson, zaś tydzień później jego obecny koncertowy partner - Greyson Chance. Nowy odcinek serialu planowany jest także 25 czerwca, jednak tożsamość gościa specjalnego nie jest jeszcze znana.

Obraz
A.N.T. FARM
6 maja Disney Channel wyemitował odcinek "TransplANTed", będący jedynie prezentacją nadchodzącej premiery serialu opowiadającego o szkole dla nieprzeciętnych intelektualnie uczniów. 17 czerwca kanał rozpoczyna regularną emisję serialu. W nadchodzącym miesiącu pojawią się 2 nowe odcinki: "ParticipANTs" i "The PhANTom Locker", w których poznamy kolejne przygody Chyny Parks i jej szalonych przyjaciół. Znany jest już opis odcinka "ParticipANTS":
Chyna chce być bardziej zaangażowana w zajęcia pozalekcyjne, więc dołącza do grupy cheerleaderek. Trening okazuje się jednak cięższy niż się spodziewała, gdy Lexi zaczyna sprawdzać jej zdolności. W tym czasie Cameron i Fletcher zakładają własny klub wielbicieli lunchu.

Obraz
FINEASZ I FERB
Disney Channel zamierza wyemitować w czerwcu 2 nowe odcinki serialu. 18 czerwca będzie miała miejsce premiera odcinka "Candace Disconnected / Magic Carpet Ride". W drugiej części epizodu, Fineasz i Ferb zbudują "magiczny" dywan przy pomocy nowoczesnych technik budowlanych. Zorganizują także swoim przyjaciołom podróż na swoim wynalazku. Biorąc pod uwagę romantyczny lot dywanem Aladyna i Jasminy możemy wnioskować, że romantyczne chwile czekają także Izabelę i Fineasza... 24 czerwca pojawi się kolejny nowy odcinek "Bad Hair Day / Phineas and Ferb's Mega-Awesome Super-Bounce Palace", a po nim od dawna zapowiadany "Phineas and Ferb: Across the 2nd Dimension", w którym Fineasz i Ferb poznają wreszcie odpowiedź na pytanie "Gdzie jest Pepe?".

Wsród nowości Disney Channel pojawi się także 1 nowy epizod serialu "Akwalans", "Riding in Cars with Fish / Milo's Big Idea" (18 czerwca).

Seriale z Disney XD:
Obraz
JA W KAPELI
Disney XD wyemituje 2 nowe odcinki z przygodami zespołu Iron Weasel. Trippa, Burgera, Asha i Dereka czeka pełen wrażeń lot samolotem. Odcinek "Weasels on a Plane" pojawi się w USA już 13 czerwca. Tydzień później nastąpi premiera kolejnego, również pełnego akcji odcinka "Lord of the Weasels".

Obraz
PARA KRÓLÓW
13 czerwca Disney XD rozpocznie emisję 2 sezonu najchętniej oglądanego na Disney XD USA serialu "Para królów". Po wielu niesamowitych przygodach, Brady i Boomer umocnili swoją pozycję na tronie i zyskali dobrą sławę wśród ludu Kinkow. Ich życie zmieni się jednak, gdy dowiedzą się, że z ich pochodzeniem związana jest pewna legenda... Dwuczęściowy odcinek "Kings of Legend" zostanie wyemitowany 13 i 20 czerwca.

Obraz
KICKIN' IT
Disney XD rozpoczyna emisję nowego Original Series "Kickin' It", opowiadającego o podupadającej szkole Bobbiego Wasabi. Począwszy od 13 czerwca aż przez cztery dni stacja będzie emitowała premierowe odcinki serialu, w którym poznamy losy nowego ucznia szkoły, skatera Jacka. Od 13 do 16 czerwca zostaną wyemitowane następujące epizody: "Wasabi Warriors", "Fat Chance", "Dummy Dancing", "Dojo Day Afternoon", zaś 20 czerwca pojawi się jeszcze jeden nowy odcinek - "Swords & Magic".

Na Disney XD pojawią się także nowe odcinki "Dzieciak kontra Kot" oraz "Kick Strach się bać".
_____
KLIKNĄĆ "DZIĘKUJĘ" NIC CIĘ NIE KOSZTUJE!
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
Divine, ManWolf, Baartek, Cody28, Lupik10, jesika1250, Zoey14, qazwsx1
Lupik10

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 23057$
Podziękowania: 1486
Posty: 1948
ocenił na: 0
Super! Ten miesiąc w USA zapowiada się nieźle. Ciekawe kiedy premiera ANT Farm, Kickin'it i So Random w Polsce. Oby jak najszybciej :).
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieMarekosKopiuj nick
54,5%
Marekos

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 3790$
Podziękowania: 653
Posty: 545
ocenił na: 0
Kickin' It chyba będzie dosyć szybko, bo Disney XD już zapowiadało, że planuje jego emisję. Co do So Random to pewnie również pojawi się w dosyć krótkim okresie po USA, biorąc pod uwagę jak szybko Polska zaczęła emitować sezon 2 ;)
_____
KLIKNĄĆ "DZIĘKUJĘ" NIC CIĘ NIE KOSZTUJE!
Sygnatura•••
Lupik10

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 23057$
Podziękowania: 1486
Posty: 1948
ocenił na: 0
Ja myślę, że te wszystkie seriale pojawią się jeszcze do września. Żeby tak na wakacje dali nowe seriale i byłoby co oglądać przez wakacje to byłoby naprawdę fajnie!
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieManWolfKopiuj nick
100%
ManWolf

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 354$
Podziękowania: 1590
Posty: 4415
Ostrzeżenia: 2/5
ocenił na: 0
10shaba, to im się nie opłaca. W wakacje jest mała oglądalność.
Prawdopodobnie wszystkie te seriale pojawią się jesienią.
_____
w11wydzial ... i have a problem ... i'm gonna miss you :płacz:
Sygnatura•••
Lupik10

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 23057$
Podziękowania: 1486
Posty: 1948
ocenił na: 0
No chyba mnie przekonałeś :). Od września powinni emitować te nowe seriale i oby wyemitowali je dosyć szybko.
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieDivineKopiuj nick
81,8%
Divine

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 32$
Podziękowania: 953
Posty: 818
ocenił na: 0
Ja obstawiam tak: So Random i Kickin' It w okolicach września, natomiast A.N.T. Farm w sierpniu.
Oprócz tego w lipcu finał pierwszego i od razu premiera drugiego sezonu Powodzenia, Charlie. A na drugi sezon Pary królów poczekamy sobie do października / listopada. ;)
Podziękowania dla autora posta:
jesika1250
Lupik10

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 23057$
Podziękowania: 1486
Posty: 1948
ocenił na: 0
Ja myślę, że 2 sezon "Pary Królów" będzie we wrześniu, bo raczej DXD tak zrobi ;).
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieMarkowskiKopiuj nick
Markowski

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 5548$
Podziękowania: 419
Posty: 2214
ocenił na: 0
No no zapowiada się niezły miesiąc premier w USA i chętnie obejrzę wszystko co tu zostało przedstawione, szczególnie czekam na nowy serial z Jason'em Earles'em. Mam nadzieję że nowe produkcję nie zawiodą i będzie co oglądać :)
_____
Obraz

Jeśli pomogłem kliknij Dziękuje ;)

Zabraniam reuploadu moich plików na inne serwery oraz wrzucania ich na inne serwisy.
Sygnatura•••
Nie ma w serwisiePatrycja444dKopiuj nick
19,2%
Patrycja444d

Płeć:
Dołączyła:
Punkty: 4$
Podziękowania: 19
Posty: 192
ocenił na: 0
Jeśli to 100% informacje i nic się do czerwa nie zmieni, to jestem bardzo zadowolona. Aktualnie najbardziej interesuje mnie Pair Of Kings, ale Kickin' It też możę być fajne.