Zaloguj

Kreskówki

Dodaj

Wyniki (143)
Ostatnio dodane
Walter Melon

Walter Melon (1996)
nowośćKreskówka

AnimowanyPokaż opis
Walter Melon nie ma wspaniałych możliwości, jakimi posługują się bohaterowie przez niego parodiowani – Incredible Bulk, Windiana Bones i Melon Impossible. Oni są przystojni, uprzejmi, wysportowani, on zaś raczej otyły, prosty w obejściu i czasem gruboskórny. Ale Melon ma jedną niezwykłą zdolność – jest zawsze całkowicie pewny, że tam, gdzie inni zawiedli, on da radę sam.
8,836 głosów
Sceny z życia smoków

Sceny z życia smoków (1994)
nowośćKreskówka

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Humorystyczna opowieść o niezwykłych smokach: Smoku Antonim, Smoku Wincentym, Smoku Zygmunta i Tortowym Smoku Urodzinowym. Smoki wraz ze swoimi przyjaciółmi: ekscentrycznym Krokodylem i czarującą Makrauchenią (dla przyjaciół - Chenia) żyją w świecie fantazji, gdzie przygoda łączy się z żartem i dobrą zabawą. Do ich grona dołącza żaba, która jest nieszczęśliwa, bo czuje się brzydka i odrzucona. W zielonym, zrzędliwym płazie zakochuje się smok Antoni. Z filmu dowiadujemy się też, czemu smoki noszą zawsze przy sobie termos z zupą ogórkowa i dlaczego nie mogą latać.
6,003 głosy
Przystanek dżungli

Przystanek dżungli (2009)
nowośćJungle Junction

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Zabawne przygody wyposażonych w kółka zwierząt - czyli pół-zwierząt, pół-pojazdów - które z zawrotną prędkością przedzierają się przez dżunglę. Wśród mieszkańców dżungli znajdują się m.in.: Skuterka, Słoniochód oraz Kuleczki. Każdy z odcinków serialu opowiada historię jednego z głównych bohaterów, który ma do rozwiązania jakiś ważny problem.
9,676 głosów
Krecik i Przyjaciele

Krecik i Przyjaciele (1992)
nowośćKreskówka

AnimowanyPokaż opis
Serial ten opowiada o małym kreciku i jego niezwykłych, fascynujących przygodach. Krecik ma wielu przyjaciół, z którymi się bawi i wesoło spędza czas. W razie kłopotów jest zawsze pomocny, dlatego też jest bardzo lubiany. Nigdy się nie nudzi, ma głowę pełną szalonych pomysłów.
0,000 głosów
Byle do przerwy

Byle do przerwy (1997)
nowośćRecess

Animowany Familijny Komedia Przygodowy SportowyPokaż opis
Serial opowiada o przygodach szóstki przyjaciół, czwartoklasistów, którzy tak jak inne dzieciaki w tym wieku mają swoje kłopoty, zabawy, romanse czy wrogów. Akcja prawie zawsze toczy się na placu obok szkoły lub w samym budynku.
9,2322 głosy
Mad

Mad (2010)
nowośćKreskówka

KomediaPokaż opis
Animowana wersja kultowego magazynu humorystycznego, która w satyryczny sposób przedstawia obecną pop-kulturę.
7,001 głos
Struś Pędziwiatr i Kojot

Struś Pędziwiatr i Kojot (1948)
nowośćKreskówka

AnimowanyPokaż opis
Głównym bohaterem kreskówki wbrew nazwie nie jest struś pędziwiatr, lecz kojot Wile E. Każdy odcinek zbudowany jest wedle tego samego schematu: w kilku następujących po sobie scenkach głodny kojot bez skutku próbuje złapać pędzącego strusia, często buduje przy tym skomplikowane pułapki lub korzysta z urządzeń firmy ACME.
8,001 głos
Secret Mountain Fort Awesome

Secret Mountain Fort Awesome (2011)
nowośćKreskówka

Animowany KomediaPokaż opis
Grupa pięciu potworów zwanych Disgustoids - Festro, Gweelok, Fart, Dingle i Slog - po przybyciu na Ziemię, próbuje znaleźć sposób na życie z ludźmi w harmonii, jednak na ich drodze stoi wiele przeszkód.
7,001 głos
Teraz Miki!

Teraz Miki! (2009)
nowośćHave a Laugh!

Animowany Komedia EdukacyjnyPokaż opis
Teraz Miki! to serial animowany z klasycznymi kreskówkami Walta Disneya, których bohaterami są m.in.: Myszka Miki, Kaczor Donald, Goofy i Pluto. Zapraszają was na odnowione kreskówki, które zostały skrócone.
0,000 głosów
Nowe przygody Scooby'ego

Nowe przygody Scooby'ego (1984)
nowośćKreskówka

AnimowanyPokaż opis
Nowe przygody Scooby'ego (The New Scooby-Doo Mysteries, USA 1984)
10,001 głos
Kudłaty i Scooby Doo na tropie

Kudłaty i Scooby Doo na tropie (2006)
nowośćKreskówka

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Kudłaty i Scooby dowiadują się o tajemniczym zniknięciu naukowca, wuja Kudłatego – Alberta. Wuj Albert pozostawił im w spadku swój dom duży jak pałac, milion dolarów i nanotechnologię. Wynalazek ten próbuje przejąć docent Phibes, lecz Kudłaty i Scooby zawsze krzyżują mu plany. Nanotechnologią są Super Scooby Chrupki, z czego każda ma inną moc. Po zjedzeniu jej osoba szybko dostaje daną moc, lecz równie szybko ją traci. By krzyżować Phibesowi plany, Scooby je jedną z Chrupek i go pokonuje. Tymczasem wuj Albert zawsze przysyła przyjaciołom wiadomość, jaki plan ma tym razem ich wróg i co muszą zrobić by go powstrzymać.
8,6715 głosów
Rodzina Pytalskich (Aka. Przygody Pytalskich)

Rodzina Pytalskich (Aka. Przygody Pytalskich) (2003)
nowośćKreskówka

Animowany Familijny EdukacyjnyPokaż opis
Większość z Nas chyba wie jak bardzo dzieci są ciekawe świata i jak wiele zadają różnych pytań, aby się wszystkiego dowiedzieć. Na tych faktach została oparta ta bajka. Mały chłopczyk Wiktorek Pytalski zadaje bardzo, bardzo dużo pytań, a jego Babcia, Mama, Tata, Dziadek i inni członkowie rodziny bardzo ciekawie i obrazowo na nie odpowiadają, pokazując na przykładach jak to wszystko działa. Zatem dowiecie się między innymi dlaczego tak naprawdę ludzie kichają, czym są bakterie, a czy wirusy. ... Zostaniecie zabrani do wnętrza wulkanu, aby przekonać się w jaki sposób wybucha i dlaczego. Zobaczycie dlaczego zebry mają czarno-białe pasy, a nie są po prostu całe np. żółte. Dowiecie się również dlaczego dzieci są podobne do rodziców i dlaczego ptaki mogą latać, a ludzie nie itd. Te bajki to źródło wiedzy o życiu i świecie dla najmłodszych, jak również dla nie już najmłodszych. To także wspaniała pomoc edukacyjna w pracy z dziećmi.
6,504 głosy
Gang dinozaurów

Gang dinozaurów (1997)
nowośćExtreme Dinosaurs

Animowany Familijny Kryminał Akcja Sci-fiPokaż opis
W świecie rządzonym przez inteligentne, wysoko rozwinięte dinozaury, rywalizują ze sobą dwie grupy tych groźnych gadów. Czwórka przyjaciół, tyranozaur T-Bone, stegozaur Stegz, pteranodon Bullzeye i triceratops Spike, muszą ochronić świat przed złymi raptorami - Bad Rapem, Haxxem i Spittorem - które dążą do wywołania globalnego ocieplenia klimatu Ziemi, by ułatwić życie sobie i innym drapieżnikom. Gang dinozaurów, wspomagany przez innych przeciwników raptorów, musi ocalić świat przed zagładą...
9,502 głosy
Weterynarz Fred

Weterynarz Fred (2000)
nowośćFetch the Vet

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Akcja serialu rozgrywa się na angielskiej prowincji. Fred jest lokalnym weterynarzem i jedną z najbardziej popularnych postaci w miasteczku. Ma pełne ręce roboty - pracuje w klinice weterynaryjnej, objeżdża okoliczne farmy, zagląda też często do sklepu zoologicznego prowadzonego przez jego ekscentrycznego, wiecznie bujającego w obłokach przyjaciela. Weterynarz udziela pomocy chorym zwierzętom, ratuje je też z rozmaitych opresji. W lekarskich wyprawach Fredowi często towarzyszy wierny i dzielny owczarek Mitch oraz wiecznie rządny przygód, ciekawski kozioł Trevor.
6,001 głos
Gwiazdka Cartoon Network

Gwiazdka Cartoon Network (2005)
nowośćKreskówka

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Seria zawiera specjalne bożonarodzeniowe odcinki kreskówek: Dom dla Zmyślonych Zwierząt Przyjaciół Pani Foster; Ed, Edd i Eddy; Johnny Bravo i Mroczne przygody Billy'ego i Mandy.
0,000 głosów
Porażki Króla Artura

Porażki Króla Artura (2005)
nowośćKing Arthur's Disasters

Animowany Dla dzieci Komedia PrzygodowyPokaż opis
Brytyjski serial animowany. W Polsce emitowany od 11 października 2008 roku na kanale Boomerang.
7,003 głosy
Wiewiórek

Wiewiórek (2006)
nowośćSquirrel Boy

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
amerykański serial animowany wyprodukowany w 2006 roku przez Cartoon Network Studios, którego autorem jest Everett Peck. Opowiada on o przyjaźni między wiewiórką a małym chłopcem. Przeżywają oni razem przeróżne przygody
9,003 głosy
Mike Judge’s Beavis & Butt-Head

Mike Judge’s Beavis & Butt-Head (2011)
nowośćKreskówka

AnimowanyPokaż opis
Beavis i Butt-head (ang. Beavis and Butt-head) – amerykański serial animowany stworzony przez Mike’a Judge’a, którego protoplastą była krótka animacja Frog Baseball, Na każdy odcinek serialu składa się kilka animacji, w których główną rolę odgrywają dwaj dorastający nastolatkowie, Beavis i Butt-head, mieszkający w fikcyjnym mieście Highland w stanie Teksas. Większość czasu spędzają na siedzeniu przed telewizorem i jedzeniu nachos. Animacje rozdzielają teledyski oglądane i komentowane przez głównych bohaterów.
10,001 głos
Wally Gator

Wally Gator (1962)
nowośćWally Gator

AnimowanyPokaż opis
"Wally Ggator" - to 52 odcinkowy, serial animowany słynnej wytwórni Hanna-Barbera z 1962 r. Głównym bohaterem jest aligator Wally. Mieszka ona w zoo i za każdym razem kiedy nadarza się okazja próbuje stamtąd uciec, ale jego ucieczki są ciągle udaremniane przez stróża zoo pana Twiddla. W jego niezwykłych przygodach czasem towarzyszą mu także Goryl Magilla i Miś Yogi.
10,001 głos
Przygód kilka wróbla Ćwirka

Przygód kilka wróbla Ćwirka (1983)
nowośćKreskówka

Animowany Dla dzieciPokaż opis
"Przygód kilka wróbla Ćwirka" to bajka, która powstała na przełomie lat 1983-1989 w łódzkim Se-ma-forze. W główną rolę brawurowo wcielił się Jan Kobuszewski. Na akcję filmu składają losy tytułowego przebojowego wróbla (mieszkańca bocianiego gniazda), który przeżywa różne przygody, od spotkań z różnymi zwierzętami (zimorodki, bociany, orzeł) po lot do miasta. Dzięki swojej nieposkromionej ciekawości non stop wpada w kłopoty (ucieczka przed głodnym kotem), z których zawsze wychodzi obronną ręką.
8,673 głosy