Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (19346)
Ostatnio dodane
Auta 3

Auta 3 (2017)
nowośćCars 3

Animowany Dla dzieci Familijny Komedia Przygodowy SportowyPokaż opis
Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!
9,502 głosy
Przeklęta ziemia

Przeklęta ziemia (2017)
nowośćArmoton maa

Kryminał DramatPokaż opis
Emerytowany policjant Lasse dowiaduje się, że jego nieślubny syn terroryzuje okolicę. Chłopak odkrył bowiem rodzinny sekret. Teraz szuka sposobu, żeby zemścić się na bliskich ojca.
0,000 głosów
Magiczne Święta

Magiczne Święta (2015)
nowośćJulekongen - Full rustning

Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Mira i Kevin wracają do Doliny Rycerzy, gdzie dowiadują się, iż zły czarodziej Snerk przejął nad nią kontrolę.
0,000 głosów
DC Batman kontra Dwie Twarze

DC Batman kontra Dwie Twarze (2017)
nowośćDC Batman vs Two-Face

Animowany Akcja KomediaPokaż opis
Nowy animowany film pełnometrażowy DC Comics. Tym, razem Batman zmierzy się z byłym prokuratorem generalnym Gotham City, który przeszedł na stronę zbrodni, przyjmując imię Dwie Twarze. Czy o losach Gotham zadecyduje rzut monetą?
0,000 głosów
Za niebieskimi drzwiami

Za niebieskimi drzwiami (2016)
nowośćFilm

Dla młodzieży Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Film "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja, zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci - ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele - magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz… Magiczne drzwi prowadzą do świata "we śnie". Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać.
1,001 głos
Park Yeol

Park Yeol (2017)
nowośćAnarchist From Colony

Akcja Biograficzny DramatPokaż opis
Lee Je Hun w bardzo interesującej dla siebie roli, która przełamuje jego spokojny wizerunek, wciela się w tytułowego anarchistę Park Yeola. Jest poetą, dorabia jako rikszarz, ale ogólnie robi rozróbę w Tokio, a raczej marzy o niej, ponieważ nie tak łatwo przeszmuglować jakąkolwiek bombę z Szanghaju. Pod wpływem społecznego niepokoju spowodowanego Wielkim Trzęsieniem Ziemi w Kanto władze japońskie masakrują wielu Koreańczyków, obwiniając ich o wszystkie zbrodnie, często na podstawie zaledwie plotek. Park Yeol i jego anarchistyczne ugrupowanie zostaje aresztowane pod zarzutem terroryzmu i domniemanej próby zamachu na księcia Hirohito. Wielu z nich zostaje wypuszczonych, ale Park Yeol i jego kobieta Kaneko Fumiko przyznają się do rzeczy, które może planowali zrobić i zostają początkowo skazani na śmierć. Brakuje jednak twardych dowodów, więc w końcu stają przed sądem, wyśmiewając przy tym cały czas nieudolność rządu, jak i cesarstwa.
0,000 głosów
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: O soli cenniejszej niż złoto

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: O soli cenniejszej niż złoto (2015)
nowośćDie Salzprinzessin

FantasyPokaż opis
Gdy księżniczka Amalie wyznaje ojcu, że kocha go jak sól, władca wygania córkę z zamku.
0,000 głosów
Ellen

Ellen (2016)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
Ellen (Jessica Barden) jest sprawiającą problemy wychowawcze nastolatką, która nie stroni od rozmaitych używek. Czuje się nierozumiana i zagubiona w rzeczywistości. Wszystko zmienia się, kiedy dziewczyna poznaje Kaylę (Yasmin Monet Prince). Nowa przyjaźń pozwala jej się wyciszyć i spojrzeć inaczej na otaczający ją świat. Jej dom jednak w dalszym ciągu jest pogrążony w chaosie. Ellen nie widuje wcale ojca, a uzależniona od alkoholu matka (Jaime Winstone) ignoruje ją. Czy wrażliwa nastolatka jest w stanie przetrwać trudne chwile.
0,000 głosów
Zwariować ze szczęścia

Zwariować ze szczęścia (2016)
nowośćLa pazza gioia

Dramat KomediaPokaż opis
Gadatliwa mitomanka i wrażliwa introwertyczka uciekają ze szpitala psychiatrycznego...............................................................................................................
0,000 głosów
Ona i On

Ona i On (2016)
nowośćKi and Ka

Komedia romantycznaPokaż opis
Ka jest synem wpływowego biznesmena, który jednak nie chce iść w ślady ojca. Woli jak matka, zajmować się domem. Ki to jego całkowite przeciwieństwo. Jest kobietą sukcesu, pienie się po szczeblach kariery i to jej się całkowicie poświęca. Pewnego dnia ich drogi krzyżują się.
0,000 głosów
Woodshock

Woodshock (2017)
nowośćFilm

Dramat ThrillerPokaż opis
Produkcja dotyczy izolacji i paranoi w surrealistycznym świecie pomiędzy snem a jawą. Główną bohaterką filmu jest Therese, młoda kobieta, która zmaga się z żałobą po stracie bliskiej osoby. Jej wizje są spotęgowane przez uzależniający lek, który powoli ją wyniszcza.
0,000 głosów
Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem

Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem (2016)
nowośćToen mijn vader een struik werd

Akcja Dramat Familijny Wojenny PrzygodowyPokaż opis
Toda mieszka z ojcem i babcią. Dla rezolutnej dziewczynki największą radością jest pomaganie tacie w pieczeniu ciastek. Ta sielanka kończy się wraz z wybuchem wojny.
0,000 głosów
Girls Trip

Girls Trip (2017)
nowośćFilm

KomediaPokaż opis
Kiedy cztery dawne przyjaciółki (Regina Hall, Tiffany Haddish, Jada Pinkett Smith i Queen Latifah) jadą do Nowego Orleanu na coroczny Festiwal Magazynu Essence, powraca utracona więź, ujawniają się grzeszne ciągotki a wokół jest tyle tańca, alkoholu, burd i romansów, że sławny orleański Wielki Luz może poczuć się zawstydzony.
0,000 głosów
Zabójczy Jacques

Zabójczy Jacques (2016)
nowośćUn petit boulot

Komedia KryminałPokaż opis
Jacques (Romain Duris) jest mieszkańcem małego miasta. Niedawno zamknięta została tamtejsza fabryka, przez co wszyscy obywatele miejscowości stracili pracę. Bezrobotny mężczyzna ma wciąż powiększające się długi. W dodatku został porzucony przez partnerkę. Jacques cały czas spędza z dwoma kumplami radzącymi sobie niewiele lepiej niż on oraz ważną osobistością świata przestępczego. Wkrótce Jacques otrzymuje od niego propozycję nie do odrzucenia - ma zabić żonę gangstera.
0,000 głosów
Radius

Radius (2017)
nowośćFilm

Sci-fi ThrillerPokaż opis
Liam (Diego Klattenhoff) budzi się po wypadku samochodowych i nie pamięta kim jest oraz gdzie się znajduje. Szukając pomocy, dociera do miasta, gdzie odnajduje tylko martwe ciała. Każdy z nieboszczyków ma dziwne, jasne oczy. Liam podejrzewa, że niewyjaśnione zgony są wynikiem nieznanego wirusa, który jest obecny w powietrzu. Wkrótce odkrywa on jednak okropną prawdę – każda osoba, która znajdzie się w promieniu 50 stóp od niego, natychmiast umiera. Liam, aby chronić innych, próbuje żyć w odosobnieniu. Pewnego dnia podchodzi do niego pewna kobieta i nie umiera. Jane (Charlotte Sullivan) również cierpi na amnezją i tak jak Liam szuka odpowiedzi. Razem wyruszają w podróż, aby odkryć, kim są i co się wydarzyło w momencie wypadku.
0,000 głosów
Rescue Under Fire

Rescue Under Fire (2017)
nowośćZona hostil

Akcja Dramat Thriller WojennyPokaż opis
Akcja rozgrywa się w 2012 roku w Afganistanie. Oparta na faktach opowieść przedstawia historię ekipy helikoptera ratunkowego, która miała wypadek pomagając hiszpańsko-amerykańskiemu oddziałowi. Hiszpańska armia miała zaledwie dobę na zorganizowanie akcji ratunkowej, by ocalić medyków przed Talibami.
0,000 głosów
Katie Fforde: Szczęście Belli

Katie Fforde: Szczęście Belli (2017)
nowośćKatie Fforde: Bellas Gluck

RomansPokaż opis
Bella postanawia wyjechać razem z synem Jaydenem do swoich rodziców. Niestety, na miejscu dowiaduje się, że zamierzają się rozwieść i sprzedać dom. Do takiego kroku namówił ich przebiegły makler.
0,000 głosów
Świąteczny bałagan

Świąteczny bałagan (2015)
nowośćEn underbar jävla jul

KomediaPokaż opis
„Świąteczny bałagan” to pokrzepiająca komedia o miłości, rodzinie i tolerancji................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
0,000 głosów
Atomic Blonde

Atomic Blonde (2017)
nowośćFilm

Thriller AkcjaPokaż opis
Ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona. Berlin, czasy Zimnej Wojny. Lorraine Broughton, tajna agentka MI6, zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów. Misja nie będzie łatwa, Lorraine nie może ufać nikomu i często musi bronić swojego zdania, również pięściami.
0,000 głosów
Świąteczny książę

Świąteczny książę (2017)
nowośćA Christmas Prince

Komedia romantycznaPokaż opis
Młoda dziennikarka dostaje prezent jeszcze przed Świętami — zostaje wysłana za granicę, aby przygotować materiał o dziarskim księciu, który wkrótce ma zostać królem.
0,000 głosów