Zaloguj
lolek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 824$
Podziękowania: 1963
Posty: 2465
ocenił na: 0
Zgłaszając strony produkcji mamy do dyspozycji różne powody raportów. Wybierając powód "Inny" możemy wpisać niestandardowe informacje. Jakiś czas temu zostały uruchomione galerie dla nowszych produkcji. Później zostały rozszerzone do wszystkich. Obrazy z galerii produkcji nie są dostępne w "ogólnej" galerii. Są widoczne tylko na stronach danych produkcji.

Obecnie zarządcy stron produkcji nie mają możliwości dodawania ani edycji obrazów z galerii produkcji. Takie możliwości mają tylko moderatorzy ale każdy użytkownik może uzupełnić galerię dla swoich ulubionych produkcji. Można zgłosić obrazy dla dowolnej produkcji. Wystarczy w powodzie zgłoszenia strony produkcji podać link/-i do obrazów. Obrazy muszą być minimum w wymiarach 900px × 550px, czyli mogą być większe, ale najlepiej by proporcje były podobne (tzn. żeby np. obraz nie był kwadratowy). Najlepiej żeby zgłaszany nie znajdował się wcześniej w ogólnej galerii. W zgłoszeniu najlepiej przesłać link do innego hostingu z obrazem, skąd moderacja przeniesie go na Bajkitv.pl.

Od jakiegoś czasu promujemy niektóre produkcje na stronie głównej. Jeśli jest to nowsza produkcja i chcemy by była promowana w portalu to wtedy potrzebny będzie dla niej co najmniej 1 obraz w wymiarach 1920px × 1080px. Moderatorzy mogą zmieniać promowane produkcje na stronie głównej. Dzięki temu produkcje mogą być aktualizowane częściej, a obrazy mogą być wybierane np. w drodze głosowań na forum. Wystarczy temat z propozycjami produkcji/screenów i wszyscy możemy wybierać oraz mieć wpływ na wizualność strony głównej.

Propozycje i komentarze można załączać bezpośrednio pod tym ogłoszeniem.

Z uszanowaniem,
administracja Bajkitv.pl.
_____
Sygnatura•••
Shirya

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 7236$
Podziękowania: 1501
Posty: 3629
ocenił na: 0
Jeżeli największy problem stanowi obraz to osobiście mogę dostarczać obrazy w wysokiej rozdzielczości.
dalsze info dla Administracji na PW
_____
Obraz
„Koniec jest zaledwie początkiem.”

Watch: Pełna lista anime...,
Lucyfer, Shadowhunters, DC's Legends of Tomorrow

"Kokoro-ni jo-o orosi."
Sygnatura•••
lolek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 824$
Podziękowania: 1963
Posty: 2465
ocenił na: 0
Głównie chodzi o uzupełnienie galerii produkcji. Obrazy w większej rozdzielczości (1920x1080) stosujemy tylko przy nowszych produkcjach, aby takie produkcje mogły być promowane na stronie głównej.
_____
Sygnatura•••