Zaloguj
Nowe seriale w Disney Junior

Nowe seriale w Disney Junior

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Nowe seriale w Disney Junior

Pod koniec października Disney Junior zaprezentuje nowy serial o małej wampirzycy „Vampirinie”. W listopadzie pojawią się natomiast nowe odcinki uwielbianej przez dzieci „Złotowłosej i Misia”. Disney Junior to jeden z najczęściej wybieranych kanałów dziecięcych przez najmłodszych widzów.

Vampirina – premierowe emisje od 28 października

Tej jesieni w Disney Junior pojawi się nowość – serial „Vampirina”. Młoda, urocza wampirza dziewczynka o imieniu Vampirina musi zmierzyć się z wyzwaniami bycia „tą nową w mieście”. Jej rodzina przeprowadza się bowiem z Transylwanii do Pensylwanii, by otworzyć straszny hotel dla upiorów i goblinów. Vampirina szukając przyjaciół zrozumie, że chociaż łatwiej się wmieszać w tłum rówieśników, to warto jednak podkreślać swoją wyjątkowość. „Vampirina” to wyjątkowa, muzyczna seria pokazująca, że dzięki przyjaciołom i rodzinie można znaleźć rozwiązanie nawet najtrudniejszego problemu.

Złotowłosa i Miś – premierowe emisje 2. sezonu w listopadzie

W listopadzie Disney Junior zaprasza widzów na kolejne przygody „Złotowłosej i Misia”. Odważna i żądna przygód Złotowłosa oraz najmniejszy z niedźwiadków ze słynnej opowieści o trzech misiach zostają najlepszymi przyjaciółmi i przeżywają niezapomniane przygody w Zaczarowanym Lesie. Towarzyszą im postacie znane z innych bajek, m.in. Pan Jajo, Czerwony Kapturek i trzy świnki.
Podziękowania dla autora posta:
yenx