Zaloguj
Wrzesień '17 na Bomerang'u

Wrzesień '17 na Bomerang'u

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Wrzesień '17 na Bomerang'u

NOWE ZWARIOWANE MELODIE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 11 WRZEŚNIA O 16:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:25

We wrześniu Boomerang zaprasza na „Nowe zwariowane melodie”. Zabawny, odważny, ale też czasem trochę złośliwy zjadacz marchewek jest gotów na następne przygody. Na swojej drodze spotka kolejnych wrogów, których będzie musiał pokonać. Na szczęście zawsze może liczyć na wsparcie swoich sprawdzonych przyjaciół, takich jak Yosemite Sam, Wiluś E. Kojot czy wiewiórka Squeaks.
W sobotę 9 i niedzielę 10 września o godz.10:40 Boomerang wyemituje specjalny maraton „Weekend Zwariowanych Melodii”, podczas którego przypomni widzom najbardziej zwariowane przygody królika Bugsa i jego przyjaciół.

KLOPSIKI I INNE ZJAWISKA POGODOWE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 WRZEŚNIA O 19:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:10

We wrześniu Boomerang zaprasza na nowy serial, powstały w oparciu o kinową produkcję „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. Akcja kreskówki dzieje się przed wydarzeniami z filmu, a jej bohaterem jest nastolatek – Flint Lockwood. Chłopak marzy o tym, by zostać wielkim naukowcem i zmieniać świat na lepsze.
W realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów zawsze wspiera go najlepszy kumpel - Sam Sparks. Flint szybko zaprzyjaźni się również z nową dziewczyną, która pojawiła się w mieście i chce w przyszłości być meteorologiem. Bohaterowie przeżyją razem wiele szalonych przygód i spróbują stworzyć m.in. chodzący telewizor.

KOKO SMOKO
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 WRZEŚNIA O 7:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 7:25

Dwa urocze smoki - Koko i Oskar oraz ich przyjaciółka, jeżozwierz Matylda, zawsze są gotowi, by nieść pomoc mieszkańcom smoczej wyspy, na której mieszkają. Bohaterowie tworzą zgraną ekipę i są przekonani, że kluczem do sukcesu jest praca zespołowa.
W nowych odcinkach pierwszego sezonu dzielne trio znów chętnie pomoże rozwiązać smokom z wyspy wszystkie, nawet te najtrudniejsze problemy. Bohaterowie po raz kolejny udowodnią, że choć są jeszcze mali, razem mogą zdziałać wielkie rzeczy.

PANNA MOON
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 25 WRZEŚNIA O 15:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:55

Panna Moon powraca na antenę Boomeranga. Obdarzona magiczną mocą niania na co dzień zajmuje się dziećmi z rodziny McGuffle. Jej podopieczni są zachwyceni, że posiadają tak wyjątkową opiekunkę i chcą, by została z nimi jak najdłużej.
W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu, dzieci dalej za wszelką cenę będą usiłowały utrzymać w tajemnicy przed rodzicami, że panna Moon posiada nietypowe zdolności. Jednak sytuacja coraz częściej wymyka im się z rąk i ciężko jest zapanować nad latającymi deskorolkami i smokami, które uciekają z książkowych stron.

ODDBODS
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 WRZEŚNIA O 12:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 12:50

We wrześniu na antenie Boomeranga nowe przygody futrzastych stworków Oddbods. W kolejnych odcinkach drugiego sezonu serialu Slick, Newt, Fuse, Pogo i Bubbles znów przeżyją zwariowane i pełne niespodziewanych zwrotów akcji przygody.
Kolorowi bohaterowie przekonają się po raz kolejny, że to wybuchowa mieszanka ich charakterów doprowadza zawsze do bardzo niecodziennych i komicznych sytuacji.

THE HAPPOS FAMILY
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 WRZEŚNIA O 15:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:55

Zamieszkująca rezerwat przyrody wesoła rodzina niebieskich hipopotamów zaczyna prawdziwe życie dopiero, gdy bramy parku zostają zamknięte dla zwiedzających. To wtedy przychodzi czas na najlepszą zabawę i wielkie szaleństwo.
W kolejnych odcinkach uroczy bohaterowie będą musieli poradzić sobie m.in. z problemami ze spadochronem i bezsennością, która dopadnie mieszkańców rezerwatu.
Podziękowania dla autora posta:
danima, yenx
jacobs

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 27$
Podziękowania: 384
Posty: 1871
ocenił na: 0
co to sa Nowe zwariowane melodie?
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
newtime napisał(a):
co to sa Nowe zwariowane melodie?

to jest ten nowy serial, który ma zastąpić "Wabbit".
YouTube youtube
nicktoonspl15

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 79$
Podziękowania: 32
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/3
ocenił na: 0
Robert202 napisał(a):
newtime napisał(a):
co to sa Nowe zwariowane melodie?

to jest ten nowy serial, który ma zastąpić "Wabbit".
YouTube youtube


Technicznie to drugi sezon "Królika Bugsa", tyle, że pod nową nazwą.