Zaloguj
Wróżkowie Chrzestni: Dorośnij Timmy!

A Fairly Odd Movie: Grow Up Timmy Turner!
Film, 2011
8,88  głosy: 24Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
16 grudnia 2011Polska9 lipca 2011
Gatunek:
Produkcja:

Fabuła

Reżyseria:
Savage Steve Holland
Scenariusz:
Butch Hartman, Scott Fellows

Timmy Turner ma już 23 lat, jednak ciągle opiekują się nim jego wróżkowie chrzestni - Wanda i Cosmo wraz z małym Poofem. Według Księgi Zasad dziecko traci wróżków, gdy spełni przynajmniej 1 z 3 warunków: -dorośnie; -wyprowadzi się od rodziców; -zakocha się. Dlatego też Timmy ciągle chodzi do 5-tej klasy, mieszka z rodzicami (mimo ich usilnych prób skłaniających go do wyprowadzki) i jak dotąd się nie zakochał. Lecz, gdy do miasta wraca Tootie, niegdyś w nim zakochana, coś zaczyna się zmieniać. Tymczasem potężny potentat naftowy - Hugh J. Magnate wraz z Denzel Crockerem starają się odebrać Timmy'emu wróżków i wykorzystać je do własnych celów. Jak skończy się ta przygoda?

Galeria


Rozmowy (10)   dodaj temat

nata10125
nata10125
Planktonek napisał(a):
O mój Boże! Z badziewia przerobili na jeszcze większe badziewie i jeszcze ten chłopak nadal chodzi w różowym ubranku! :O A ci wróżkowie w 3d wyglądają przerażająco! NIE POLECAM!!

Normalnie masakra timmy jest już starszy w tym filmie a i tak chodzi w różowym ubranku.Szczerze mówiąc gdybym ja była chłopakiem nigdy bym nie wyszła z domu w różowym stroju.
Planktonek
Planktonek
Aby tylko kasiore zarobić, tak się mawia ^^
lukiii6
lukiii6
Masakra , nie polecam , zero morału , zero przesłania do widzów takie masło maślane...
Buuka
Buuka
Ja również się zgadzam z Planktonkiem. Film okropny, mogliby zrobić film na starej animacji a nie z wróżków zrobić jakiś koszmar...
Shingen
Shingen
Planktonek, Zgadzam się z tobą w 100%. To było straszne!!