Zaloguj
Wielka Szóstka

Big Hero 6
Film, 2014
9,27  głosy: 22Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
28 listopada 2014Polska23 października 2014
Produkcja:

Wielka Szóstka

Zaloguj się, aby oglądać.

Dodał: Vader Podziękuj dodającemuDziękuję
Data: 23 sty 2015, 23:0123 sty 2015, 23:01
Wyświetlenia: 84
Oceń, aby dodać do obejrzanych:
1   0

Galeria


Rozmowy (11)   dodaj temat

damian789
damian789
Całkiem niezłe, można się pośmiać. :)
ChBa
ChBa
Pierwsza połowa filmu była całkiem fajna, niestety druga strasznie przynudzała. Podczas scen walki, zamiast się ekscytować efektami animacji, myślałam tylko kiedy to się w końcu skończy. Mimo, że animacja stoi tutaj, jak dla mnie, na ultra hiper mega poziomie, to niestety, nie ratuje to całego filmu, który jest po prostu mocno średni. Tylko kilka momentów gdzie się zaśmiałam, a o wzruszaniu się nie było nawet mowy. Historia dość łatwa do przewidzenia, co także zabrało uciechę z filmu. Można sobie obejrzeć jak nie ma się nic lepszego do wyboru, ale jak dla mnie, szału nie ma.
Duplo65
Duplo65
Bez szału. Fajna rozrywka i te wszystkie superbohaterskie smaczki, no i oczywiście rewelacyjny Baymax, który podnosi ocenę filmu, ale poza tym to naprawdę bez szału i jestem zawiedziony, bo Disney w sumie rozczarował mnie już po raz drugi (po 'Frozen'). To są dobre animacje, ale bez żadnego polotu by aspirować na coś więcej, by zostać w pamięci. Nie poziom Pixara, nawet nie poziom ostatnich kilku animacji Dreamworks, które też robią się coraz lepsze. Ale jako animacja przyjemna, na pewno można się dobrze bawić.
HEROES
HEROES
Oglądnę se w 3D na TV jak oglądam od czasu do czasu. :D :cool:
thielfer
thielfer
Porzadnie zrobiona animacja, niezly scenariusz i jezyk przyjazny najmlodszym mimo sporej ilosci slangu. Zdecydowanie jedna z lepszych animacji w ostatnich latach...a nie zapowiadala sie na takowa ;)