Zaloguj
Nie ma w serwisieAwesome123Kopiuj nick
12%
Awesome123

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 122$
Podziękowania: 10
Posty: 120
Ostrzeżenia: 1/3
ocenił na: 0
Matis, też tak mam, ale opowiem ostatni sen jaki miałem. Byon jakieś dwa tygodnie temu, postaram się go opisać:
Była ciemna noc, ja wraz z kolegami i koleżankami ( ta, bardzo oryginalne) biegaliśmy po lesie. Ja sam nie wiedziałem o co chodzi, więc spytałem, dlaczego biegniemy, a koleś na to, że goni nas duże stado psów, które mają wściekliznę. Wydawało się, że las jest nigdy się nie kończy, biegliśmy co siły w nogach, ale niestety, nieudało się. Mnie przewrócił pies, leżałem na plecach, i w śnie czułem, że psy rozpruwają mi brzuch, w tle słyszałem, jak inni krzyczęli z bólu.
Tego samego dnia w mojej miejscowości psy miały szczepienia, a do tego szczepienia nie były zapowiedziane.
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisiebodek610Kopiuj nick
bodek610

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 628$
Podziękowania: 266
Posty: 402
ocenił na: 0
Ostatnio mi się śni we śnie, że śpię. :)
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieAwesome123Kopiuj nick
12%
Awesome123

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 122$
Podziękowania: 10
Posty: 120
Ostrzeżenia: 1/3
ocenił na: 0
Mi śię dziś sniło, że oglądałem premierowo na Boomerangu (WTF) trzecią część Hobbita. Po raptem dwudziestu minutach film przerwano kreskówkami, a gdy się zakończyły, to film nie był w tym samym momencie, na którym został przerwany. Napisałem o tym na czacie, następnie na konkurencyjnym forum, i odpisali, że również oglądali ten film na tym samym kanale, ale im nie przerwano kreskówkami. Co jeszcze dziwniejsze, była to premiera, zanim film trafił do kanału premium.
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieChBaKopiuj nick
ChBa

Płeć:
Dołączyła:
Punkty: 2029$
Podziękowania: 444
Posty: 641
ocenił na: 0
Ostatni sen który w miarę pamiętam miałam na terenówkach z pomiarów meteorologicznych. Śniła mi się moja dwójka znajomych z roku która razem ze mną była w grupie pomiarowej oraz jeden z naszych profesorów. Dokładniej mówiąc, śniło mi się, że odbywaliśmy praktyki na jakimś lotnisku. Cała zabawa polega na tym, że uczyliśmy się prowadzić samoloty. Moja znajoma z kolegą i profesorem, właśnie mieli zacząć lot próbny jakimś Antonovem, zgaduje, że był to An-225 Mrija bo był przeogromny. Za sterami siedziała znajoma, obok niej profesor, a gdzieś z tyłu kolega. Właśnie startowali gdy nagle samolot przekrzywił się w lewo i zahaczył skrzydłem o pas startowy. Samolot się rozbił i wszyscy zginęli. Myśmy obserwowali wszystko zza ogrodzenia otaczającego lotnisko. Potem wiem, że postawiono im pomnik upamiętniający w holu mojej podstawówki.
_____
Obraz
ChBa, podejrzewam ze nie lub tak - Probok

Chyba jesteś irytujący - Akatsuki4444
Sygnatura•••
Nie ma w serwisienorberto007Kopiuj nick
norberto007

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 2310$
Podziękowania: 264
Posty: 741
ocenił na: 0
Moje sny to tylko sex,sex,sex i jeszcze raz SEX :D
_____
Na weselu:
- Daję im pół roku.
- To bardzo nieuprzejme. Dlaczego pan tak sądzi?
- Jestem onkologiem panny młodej.
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieChBaKopiuj nick
ChBa

Płeć:
Dołączyła:
Punkty: 2029$
Podziękowania: 444
Posty: 641
ocenił na: 0
Idą pierwsze zaliczenia, a wraz z nimi powracają głupie sny ;P

Śniło mi się miasto położone między górami. Nie jakaś mała mieścina czy wieś, ale najzwyklejsze duże miasto tylko, że o zabudowie rodem z średniowiecza. Z okolicznych gór schodziły jakieś potwory, w mieście panowała panika, a wojsko powstrzymywało potwory przed wtargnięciem do tego miasta. Pod oknem mojego pokoju stawały karetki by wyładować ciała ludzi zaatakowanych przez potwory. Nie odsłaniali ich, ale jakimś cudem wiedziałam, że martwi ludzie mają roztopione twarze. Chciałam ewakuować się z innymi, ale czekałam, aż wróci moja mama z siostrą. Na komputerze pisałam z moim internetowym znajomym który rozwodził się nad tym, że to koniec świata, że nie ma ratunku. Strasznie pogłębiało to mój stres. Napisałam mu, że nie chce tak ginąć, ale wiadomość nie wysłała się, bo padł internet. Wtedy wróciła mama z siostrą, powiedziała nam, że mamy się tylko ciepło ubrać i nic nie pakować bo nie ma na to czasu. W stresie nie mogłam założyć kurtki, ale młodsza siostra mi pomogła. Mimo, że mama nie kazała nam nic nie brać, wzięłam ze sobą komórkę i ładowarkę. Zbiegłyśmy po schodach i wyszłyśmy na ulice. Było strasznie zimno, latarnie świeciły pomarańczowym, ledwo stłumionym światłem, a na ulicach nie było już nikogo prócz nas. Mama powiedziała, że to dziwne, bo jeszcze chwile temu biegało tu pełno ludzi. Pobiegłyśmy szeroką brukowaną ulicą do jakiegoś budynku. Kierujemy się do klatki schodowej. Przed klatką, na brązowym fotelu siedzi jakiś dziadek, trzyma w ręce książkę, ale nie czyta tylko patrzy się bez wyrazu przed siebie. Spojrzałam na niego, ale zaraz pobiegłam za mamą i siostrą po schodach, do góry. Na kolejnych piętrach mijałam podobne widoki, jakoś na środkowym piętrze, na wózku inwalidzkim, za szklanymi drzwiami, siedział czarnoskóry dziadek, który patrzył się na nas bez wyrazu. W końcu wybiegłyśmy na jakiejś wielkiej hali, mocno oświetlonej. Mama mówi, że mamy zejść na stacje numer 6, ale siostra uważa, że to stacja numer 9 jest tą właściwą. W końcu zbiegamy po kolejnych schodach prowadzących do stacji numer 9, która okazała się stacją metra. Wbiegamy na tory i biegniemy przed siebie, aż do wielkiej stalowej ściany której drzwi właśnie miały być zespawane przez jakichś ludzi. Mówią nam, że pojawiłyśmy się w ostatniej chwili i wpuszczają nas za ścianę. Zamykają drzwi, a ja się budzę.
_____
Obraz
ChBa, podejrzewam ze nie lub tak - Probok

Chyba jesteś irytujący - Akatsuki4444
Sygnatura•••
Duplo65

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 530$
Podziękowania: 1922
Posty: 3836
Ostrzeżenia: 2/7
ocenił na: 0
Śniło mi się, że byłem w żabce i kupiłem kokosowe i truskawkowe Bounty. Nie ma chyba takiego XD
Nie ma w serwisiewiewior123Kopiuj nick
1,8%
wiewior123

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 35$
Podziękowania: 2
Posty: 18
ocenił na: 0
Piękn sen ;P
_____
Sygnatura•••
Przemek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 2$
Podziękowania: 1246
Posty: 2466
Ostrzeżenia: 3/7
ocenił na: 0
Ostatnio taki głupi sen miałem, że zostałem już prezydentem (albo premierem, nie pamiętam dokładnie) i odmawiałem odpowiedzi na pytania dziennikarzy TVN-u, a potem się mnie dopytywano "dlaczego nie lubię TVNu", a ja im odpowiedziałem, że kiedyś zrobiłem kompilację filmików z Sędzi Anny Marii Wesołowskiej, namęczyłem się składając wszystko, a oni usunęli mi na Youtube za prawa autorskie.
_____
Obraz
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
ChBa
Nie ma w serwisiedamian789Kopiuj nick
5,1%
damian789

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 3013$
Podziękowania: 8
Posty: 51
ocenił na: 0
Mnie powtarzają się sny takie jak jazda tramwajem oraz problemy z wejściem po schodach (np. brak schodów, trzeba zejść niżej i wejść bokiem żeby wejść w górę, dziury itp xD)
_____
Obraz
Sygnatura•••