Zaloguj
Wakfu

Animowany Fantasy Przygodowy
Kreskówka, 2008
9,48  głosy: 122Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Ocena Filmweb8,1/10 Ocena IMDB8,3/10
Premiera:
14 lutego 2010Polska30 listopada 2008
Produkcja:

Reklama

Linki OnlineStrona  Zgłoś

Zarządca strony:
Nillay
od 17 lut 2010, 17:25
Wyświetlenia:
49,466
Materiały Online:
151  Dostępne3/Niedostępne148

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
2
Odcinki:
57 (w przybliżeniu, może być więcej)
Od lat:
13+ (PG-13)

Głównym bohaterem jest dwunastoletni Yugo, który pewnego dnia odkrywa, że posiada niezwykłą moc. Chłopiec wraz z czwórką przyjaciół, z których każdy jest wojownikiem obdarzonym innymi, magicznymi zdolnościami, przeżywa wiele fascynujących przygód.

Galeria


Rozmowy (3412)   dodaj temat

harvester89
harvester89
Jak mam być szczery, to czekam na Wakfu na Netflix, obejrzę ten 3. sezon z 5 razy specjalnie po to żeby mieli większe szanse na zrobienie 4 sezonu.
A to już w sumie dostępny będzie 1 kwietnia więc do tego czasu się obejrzy jeszcze 1. i 2. sezon, plus dodatki. Ktoś się ze mną pisze na maraton? :D
Shirya
Shirya
Gdzie jest dostępne z PLDUB?
Nillay
Nillay
Wakfu z polskim dubbingiem jest już dostępne od jakiegoś czasu, ale nie na polskim Netfliksie. Tutaj mogę zarzucić polską obsadą, w większości głosy są znane: www.dubbingpedia.pl/wiki/Wakfu#Seria_III

Ale parę rzeczy się zmieniło... nie mówię, Szczepaniak podoba mi się o wiele bardziej od Szczerbińskiego. Na dobrą sprawę, oglądając 3 sezon w oryginale uznałem, że gdybym ja miał obsadzać Wakfu teraz od nowa, to właśnie Krzysztof Szczepaniak zagrałby Miśka.

Poza tym kilka mniejszych zmian głosów... Król Sadida, Goultard i młody Adamai. Z błędów, które ja zauważyłem powiem tylko tyle, że źle akcentowane jest imię "Adamai" (na pierwszą zamiast ostatniej sylaby). Poza tym, całkiem przyzwoicie ;)
Altares
Altares
Och... proszę, proszę... żeby tylko po tych wszystkich latach nie zmienili obsady, bo polski dubbing Wakfu to ścisła czołówka najlepszych ze wszystkich mi znanych.
sunriska
sunriska
Czyli jednak trzeci sezon będzie miał dubbing pl na Netflixie :D

www.wakfu.com/en/mmorpg/news/announceme ... se-april-1