Zaloguj
Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
Film, 2013
9,00  głosy: 13Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
8 listopada 2013Polska30 października 2013
Produkcja:

Reklama

Linki OnlineStrona  Zgłoś

Zarządca strony:
Nemesis
od 2 lis 2013, 08:42
Wyświetlenia:
2,622
Materiały Online:
50  Dostępne46/Niedostępne4

Fabuła

Reżyseria:
Alan Taylor, James Gunn
Scenariusz:
Christopher Yost, Christopher Markus, Stephen McFeely

"Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemi i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną wyprawę, podczas której ponownie zjednoczy siły z Jane Foster i poświęci wszystko, by ratować nas wszystkich.

Galeria


Rozmowy (1)   dodaj temat

Duplo65
Duplo65
Film był nawet fajny, ale... zabrakło mi czegoś. Pewnie gdybym oglądał w kinie to byłbym zachwycony, ale nie, oglądałem w domu i poza moim zdaniem dobrym wątkiem z Lokim oraz fajnym humorem (film bardziej na luzie niż część pierwsza), to było dość średnio. Główny zły Malekith jakoś mnie nie porwał - Eccleston zagrał dobrze, ale chodzi o samą postać. No i produkcja jest dość krótka - godzina 40 minut to czas przeciętnego filmu, ale po Marvelu spodziewałem się więcej, bo gdy już wkręciłem się w tego 'Thora', to się skończył. Bardzo spodobała mi się końcowa scena, która zapowiada świetną część trzecia i nie mogę się jej już doczekać.
Daję 7/10, bo mimo dość średniego wątku głównego z elfami, film bardzo szybko zleciał i był zabawny, lekki. Ale spodziewałem się trochę więcej.