Zaloguj
TELETOON+ ZAPEWNIA WAKACJE PEŁNE ZABAWY!

TELETOON+ ZAPEWNIA WAKACJE PEŁNE ZABAWY!

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Nie ma w serwisieKreskówkiOnlineKopiuj nick
2,9%
KreskówkiOnline

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 0$
Podziękowania: 34
Posty: 29
ocenił na: 0
TELETOON+ ZAPEWNIA WAKACJE PEŁNE ZABAWY!

Spragnieni zabawy widzowie nie będą mogli narzekać na nudę. teleTOON+ zaprasza na wyjątkowe premiery.

MIRETTE NA TROPIE

Pierwsza podróżnicza komedia detektywistyczna na anenie teleTOON+! Mirette to rezolutna dziesięciolatka ze smykałką detektywistyczną. Tajemnicze zniknięcia, podejrzani, pościgi oraz aresztowania to jej pasja. W szukaniu poszlak i dochodzeniu do prawdy pomaga jej wyjątkowy asystent Jean-Pat– leniwy, rudy kot, który uwielbia jeść.

Seria „Mirette na tropie” to niepowtarzalny humor oparty na dowcipnych dialogach. Widzowie mają okazję odkrywać wraz z bohaterami także miasta całego świata – od Paryża po Londyn, Nowy York czy Kair.

Emisja: nowe odcinki od 17.07 od poniedziałku do piątku o 8:45 i 17:55

BYSTRY BILL

Animacja dla widzów w każdym wieku opowiadająca o wielkiej podróży małego misia Billa(znanego z kinowych ekranów). Bystry Bill to uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który zaginął podczas jednej z wypraw. Pewnego dnia mały koala porzuca swój zielony dom i wyrusza w podróż po Australii. Po drodze zyska grono kolorowych przyjaciół: kangura, dziobaka i zwinną jaszczurkę. Z ich pomocą łatwiej będzie prowadzić poszukiwania ukochanego taty.

Emisja: nowe odcinki od 14.08 od poniedziałku do piątku o 13:40