Zaloguj
Nie ma w serwisieFlorianekKopiuj nick
6,6%
Florianek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 0$
Podziękowania: 21
Posty: 66
ocenił na: 0
Z pewnością niektórzy z was zetknęli się z blokami lub Kamienicami mieszkalnymi, w których ściany były akustyczne, toteż bez problemu dało się usłyszeć gwiżdżące dziecko sąsiada, nie wspominając już o odgłosach wylewającej się wody ze spłuczki sąsiada poprawiających apetyt podczas śniadania lub kolacji.

W sklepach można kupić tanie głośniczki do komputera z wejściem jack zasilane z gniazdka lub portu usb komputera. Ich moc nie przekracza pięciu wat.

Czy mogą one przeszkadzać sąsiadom mieszkającym u dołu gdy włączy się na nich dość głośną muzykę i położy na podłodze? Czy przy tak niskiej mocy można być pewnym, że żaden z sąsiadów nie obstawi nas za to, że słyszą naszą muzykę? Wiem, że takie głośniki da się przekrzyczeć.

Nikt z nas nie chciałby się znaleźć w akustycznym mieszkaniu i słuchać muzyki, do rytmu której sąsiady stukaliby szczotką w sufit ze złości.
_____
Grinch?
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
Akatsuki4444
Akatsuki4444

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 2143$
Podziękowania: 423
Posty: 1907
Ostrzeżenia: 1/7
ocenił na: 0
Florianek, Szczerze ja nigdy nie zetknąłem się z blokami, kamienicami mieszkalnymi, gdyż dzięki temu nie mam z takimi sąsiadami żadnych problemów i nigdy nie zamierzam przeprowadzić się, ani do tego, ani do tego miejsca, bo nie mam zamiaru żadnego wysłuchiwać odgłosów sąsiada, sąsiadów za ścianami mojego pomieszczenia, bo tylko bym się denerwował i złości raz na muzykę dwa na krzyki sąsiadów trzy na spłukiwanie wody przez nich cztery na stukanie rękami, nogami ich dzieci po ścianach to by było nie do wytrzymania dla mnie ! :) Mi na pewno, by gwizdanie dziecka, ani płacz dziecka za ścianą mieszkania, pomieszczenia nie radował, bym się czymś takim i serio nie poprawiało, by mi to apetyt podczas śniadania, kolacji i do tego jeszcze podczas obiadu, bo to było nie do zniesienia fizycznie, ani psychicznie :) Można kupić takie głośniczki do komputera, ja mam głośniczki do komputera, dwa czarne tylko mają jedna duża wadę jak do tych głośników podpina się słuchawki normalne, bądź słuchawki z mikrofonem to w słuchawkach byle jakich piszczą słuchawki i brzeczą i słuchać jakby machanie skrzydłami czegoś ! :) Jak włączysz swoje głośniki na dość głośną muzykę i położysz na podłodze to na pewno w 100% będą te dźwięki przeszkadzać sąsiadom mieszkającym obok ciebie za czteroma ścianami i mogą zadzwonić po policje więc odradzam ci taki pomysł wbrew sąsiadom, lepiej być grzecznym i nawet na full muzykę włączyć, ale przez słuchawki to znaczy na słuchawki jej słuchać, wówczas może troszkę tylko sąsiadom poprzeszkadzasz niechcący tym, albo i nawet w zerowym stopniu nie będą tego słyszeli, słyszały. :) Jak da się je przekrzyczeć to tyle dobrze, ale jak je puścić na całego full'a czyli na całą głośność to ciężko ci je będzie przekrzyczeć. ^^ na pewno sąsiedzi by ci w sufit uderzali, abyś ściszył muzykę lub pięściami by walili w sufit i patelkami do pin-ponga :haha: :yahoo: ^^ :P :) :D :uff:
_____
Obraz
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
Florianek