Zaloguj
Tajemny krąg

The Secret Circle
Serial, 2011
9,33  głosy: 12Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
15 września 2011
Produkcja:

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
1
Odcinki:
22 (w przybliżeniu, może być więcej)

Cassie Blake była zwyczajną, szczęśliwą nastolatką - dopóki jej matka Amelia nie zginęła w strasznym pożarze. Osierocona i bardzo osamotniona Cassie przeprowadza się razem z kochającą babcią Jane do małego pięknego miasteczka Chance Harbor, w stanie Waszyngton - miasteczka, które jej mama opuściła lata temu - gdzie mieszkańcy zdają się wiedzieć więcej o Cassie niż ona sama. Kiedy Cassie poznaje swoich kolegów ze szkoły, w tym z natury słodką Dianę i jej przystojnego chłopaka Adama, samotnika Nicka, Fayę i jej pomocniczkę Melissę, zaczynają się dziać dziwne i przerażające rzeczy.  Kiedy jej nowi przyjaciele tłumaczą jej, że wszyscy są potomkami potężnych czarownic i czekali na Cassie i by do nich dołączyła i uzupełniła nową generację Tajemniczego Kręgu, Cassie im nie wierzy - dopóki Adam nie pokazuje jej jak odblokować jej wspaniałe magiczne moce. Kiedy Cassie odkrywa wiadomość od jej matki, w starej skórzanej księdze zaklęć ukrytej w sypialni matki z dzieciństwa, zaczyna rozumieć jej prawdziwe i zarazem niebezpieczne przeznaczenie.Czego Cassie i inni jeszcze nie wiedzą, to to, że w grze są jeszcze ciemne moce, moce, które mogą być powiązane z dorosłymi w mieście, włączając ojca Diany i matkę Fayi - i to, że śmierć matki Cassie mogła nie być przypadkiem.

Galeria


Rozmowy (16)   dodaj temat

Duplo65
Duplo65
To już ewidentnie jest spam... Serial zakończył się rok temu i od tamtego czasu wiadomo, że nie będzie drugiej serii, jednak zawsze znajdzie się kto zapyta.. myślcie ludzie myślcie.
Nie, nie będzie. ;)

Kto pyta, nie błądzi.
@Fakpik
kardacz
kardacz
czy będzie drugi sezon?

Pisz dłuższe posty.
@Fakpik
sonicx123
sonicx123
Czy można prosić o darmowy serwer do pobrania a nie chomikuj np: mega.co.net. :P
goku1555
goku1555
Mam pytanie dlaczego dajesz linki na chomika wstaw odcinki na forum aby każdy mógł je pobrać nie wszyscy mają transfer na koncie.
goku1555
goku1555
Posiada ktoś odcinki w wersji po 350 mb i wrzuciłby na forum na serwer zippyshare byłbym wdzięczny za pomoc pozdrawiam.