Zaloguj
Styczeń 2017 na Cartoon Network

Styczeń 2017 na Cartoon Network

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Styczeń 2017 na Cartoon Network

ATOMÓWKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 STYCZNIA O 19:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:15

Urocze superbohaterki znów w akcji! W kolejnych odcinkach pierwszego sezonu nowej odsłony serialu poza obroną Townswille, dziewczynki staną przed innym, trudnym zadaniem – będą musiały uporać się z depresją profesora. W życiu Atomusa nadszedł trudny czas, a kolejny eksperyment zakończył się katastrofą. Bajka, Bójka i Brawurka dojdą do wniosku, że poświęcają swojemu opiekunowi zbyt mało czasu i zdecydują się otoczyć go wyjątkową opieką. Poza szczególną troską o profesora siostry zajmą się też spełnianiem swoich najskrytszych marzeń. Bójka zrobi wszystko, by dostać się do szkolnego klubu, a Brawurka postanowi kupić sobie gitarę elektryczną.

MŁODZI TYTANI: AKCJA!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 STYCZNIA O 14:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY O 14:25

Codzienność Młodych Tytanów nigdy nie jest zwyczajna. Robin, Raven, Gwiazdka i Cyborg tworzą ekipę, której każdego dnia przydarza się coś niezwykłego. W kolejnych odcinkach trzeciego sezonu drużyna superbohaterów trafi na bezludną wyspę. Aby przeżyć, będą musieli wyjątkowo sprawnie ze sobą współpracować, a niebezpieczeństwa czają się na każdym kroku. Szukając pożywienia najedzą się strachu, bo na swojej drodze spotkają wielkie dinozaury. Przygody na wyspie będą dla bohaterów prawdziwą szkołą życia.

POJEDYNEK SUPERBOHATERÓW
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 STYCZNIA O 12:05

16 stycznia z okazji premiery nowych odcinków seriali „Atomówki” i „Młodzi Tytani: Akcja” Cartoon Network wyemituje specjalny odcinek - „Pojedynek superbohaterów”, w którym postaci z obu kreskówek połączą siły. Największy wróg Atomówek – groźny Mojo Jojo teleportuje się do miasta, w którym mieszkają Młodzi Tytani i porwie kilku z nich do swojej nowej kryjówki. Dziewczynki podążą w ślad za nim. Początkowo będą chciały rywalizować z Tytanami i udowodnić, kto jest lepszy, ale ostatecznie razem z Robinem, Gwiazdką i Ravenem spróbują pokonać Mojo Jojo i uratować porwanych.

STEVEN UNIVERSE
PREMIERA W SOBOTĘ 14 STYCZNIA O 12:55
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 12:55

Steven Universe, to jedyny chłopak w drużynie Kryształowych Klejnotów. Jest słabszy od swoich koleżanek z grupy, posiada astralną moc, ale nie do końca nad nią panuje. W nowych odcinkach drugiego sezonu tytułowy bohater wykorzysta swoje umiejętności, by pomóc swojej przyjaciółce pozbyć się sennych koszmarów. Całą drużynę Klejnotów czeka bardzo ważne wydarzenie – Connie w towarzystwie Stevena i Perły wyruszy na swoją pierwszą misję. W związku z premierą nowych odcinków serialu od 23 do 27 stycznia Cartoon Network wyemituje specjalny maraton „Tydzień ze Stevenem Universem”.

JUSTICE LEAGUE ACTION
PREMIERA W NIEDZIELĘ 22 STYCZNIA O 20:15
EMISJA W NIEDZIELE O 20:15.

Ligę Sprawiedliwości tworzą najbardziej znani superbohaterowie z komisków DC Comics –
Batman, Superman czy Wonder Woman. W każdym odcinku członkowie drużyny stają w obronie Ziemi. Nikczemni wrogowie tylko czekają, by przejąć kontrolę nad planetą i siać zniszczenie. Zagrożenie, które pojawi się w nowych odcinkach „Justice League Action”, okaże się na tyle silne, że Batman i Superman będą potrzebowali wsparcia innych superbohaterów, by pokonać nieprzyjaciół i nie dopuścić do masowej zagłady.