Zaloguj
Sierpień 2017 na Boomerang'u

Sierpień 2017 na Boomerang'u

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Sierpień 2017 na Boomerang'u

PAT THE DOG
PREMIERA W SOBOTĘ 26 SIERPNIA O 18:40
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 18:40

Pat to nowy bohater Boomeranga. Z pozoru jest zwykłym psem, nie jest duży i nie wyróżnia się szybkością, ale za to ma głowę pełną szalonych pomysłów.
Razem ze swoją uroczą właścicielką Lolą każdego dnia przeżywają niezwykłe przygody - czasem bywa niebezpiecznie i zaskakująco, ale zawsze jest bardzo zabawnie.
Zwłaszcza wtedy, gdy Pat po raz kolejny musi improwizować, by wyciągnąć Lolę z kłopotów. Premiera nowego serialu „Pat The Dog” 26 sierpnia.

INSPEKTOR GADŻET
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 14 SIERPNIA O 18:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:40

Wyposażony w szereg najdziwniejszych gadżetów inspektor powraca na antenę Boomeranga. W sierpniu stacja rozpocznie emisję drugiego sezonu przygód nieporadnego detektywa.
Bohater, mimo że co chwilę pakuje się w nowe kłopoty, ma to szczęście, że zawsze może liczyć na pomoc swojej siostrzenicy Penny i bystrego psa Łepka. Razem tworzą zgraną ekipę i tropią niebezpiecznego Doktora Klaufa, który planuje przejąć kontrolę nad światem.

WYLUZUJ, SCOOBY-DOO!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 3 SIERPNIA O 17:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:15

Tchórzliwy psi detektyw i jego przyjaciele – Kudłaty, Fred, Velma i Daphne - zawsze są gotowi, by odkrywać nowe tajemnice.
W premierowych odcinkach drugiego sezonu serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo” bohaterowie będą próbowali powstrzymać ducha właściciela hotelu, który powrócił, by wprowadzić swoje porządki.
Czeka ich też spotkanie ze zjawą terroryzującą miasto, a podczas wyprawy do Japonii Fred będzie chciał rozwiązać zagadkę, która ma ponad siedemset lat.

GRIZZY I LEMINGI
PREMIERA W SOBOTĘ 12 SIERPNIA O 17:20
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 17:20

Grizzy i Lemingi toczą nieustającą walkę o przejęcie władzy nad chatką leśniczego. Złośliwe stworki dokuczają niedźwiedziowi na każdym kroku. Tym razem urządzą kolejną głośną imprezę i zużyją cały papier do drukarki, przez co Grizzy nie będzie mógł wydrukować swojego portretu.
Okaże się także, że leśniczówka to nie tylko miejsce pełne luksusów - domek skrywa też swoje tajemnice. Bohaterowie odkryją pod podłogą wejście do tajemniczej galerii, w której znajduje się skarb.

BEN 10
PREMIERA W SOBOTĘ 5 SIERPNIA O 11:00
EMISJA W SOBOTĘ 5 I NIEDZIELĘ 6 SIERPNIA

W sobotę 5 sierpnia widzowie Boomeranga będą mieli okazję poznać Bena Tennysona. Stacja wyemituje specjalny maraton z odcinkami „Ben 10”. Bohater serialu to chłopiec, który razem z dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen podróżuje po świecie. Na swojej drodze często spotyka niebezpieczeństwa, które zagrażają światu.
Aby pokonać wrogów, Ben używa magicznego zegarka – Omnitrixa, dzięki któremu może zmieniać się w jednego z kosmitów i zyskiwać m.in. wyjątkową szybkość, zwinność albo ponadprzeciętną siłę.
Podziękowania dla autora posta:
yenx