Zaloguj
Nocni Łowcy

Shadowhunters
Serial, 2016
8,86  głosy: 7Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
4 sierpnia 2016Polska12 stycznia 2016
Gatunek:
Produkcja:

Reklama

Linki OnlineInne tytuły

Shadowhunters: The Mortal Instruments


Strona  Zgłoś

Zarządca strony:
HEROES
od 13 sty 2016, 22:33
Wyświetlenia:
1,887
Materiały Online:
95  Dostępne80/Niedostępne15

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
3
Odcinki:
53 (w przybliżeniu, może być więcej)

Fabuła Shadowhunters skupia się na 18-letniej Clary Fray, która w swoje urodziny odkrywa, że nie jest tym, za kogo się uważała, ponieważ pochodzi z rodu Nocnych Łowców – hybrydy aniołów i ludzi, które polują na demony. Kiedy jej matka Jocelyn zostaje porwana, Clary wkracza do świata polowania na demony z tajemniczym Jace’em i swoim najlepszym przyjacielem Simonem. Żyjąc z wróżkami, warlockami, wampirami i wilkołakami, Clary wyrusza w podróż, by odkryć swoją przeszłość i zobaczyć, co kryje przed nią przyszłość.

Rozmowy (5)   dodaj temat

Duplo65
Duplo65
A mi się w sumie podoba, idealne guilty pleasure. 4 odcinek chyba na razie najlepszy do tej pory. Bardzo atrakcyjne aktorki dobrali do ról, to też zdecydowanie na plus :D A odcinki mijają mi bardzo szybko. Na pewno będzie tylko lepiej, jak przejdą do kluczowych wydarzeń z książek.
miachar
miachar
Widziałam czwarty odcinek. Po obejrzeniu trzeciego zmieniłam ocenę z sześciu do pięciu. Ta nota się utrzymuje. Malec na plus, ale cała akcja - z trudem przechodzę przez odcinki, ilość dobrych scen jest znikoma, a przejścia z wydarzeń do wydarzeń jakoś mnie nie wciągają. Mam nadzieję, że serial zdoła się jeszcze rozkręcić do tego stopnia, bym go polubiła, choć Clary mnie irytuje.
Dellilah
Dellilah
ja wczoraj widziałam czwarty, po nim zmienicie zdanie (co niektórzy :D) był świetny ^^
Duplo65
Duplo65
Po trzech odcinkach - robi się coraz lepiej. Pierwszy był wyjątkowo słaby, ale kolejne dwa już całkiem fajne, trzeci nawet bardzo. Faktycznie w pierwszym odcinku akcja za bardzo pędziła, ale już im się to w miarę ustabilizowało. Fajna obsada i nawet wierne oddanie postaci (poza słabym Jacem - to niestety zawsze będzie już dla mnie Jamie). Fabuła jednocześnie czerpie ze wszystkich tomów, co nawet w ciekawy sposób ją uatrakcyjnia - nie mam nic przeciwko. Na razie takie 7/10, po całym sezonie jeszcze się wypowiem, ale ogólnie mam dobre przeczucia.
miachar
miachar
Przez pierwsze dwanaście minut pierwszego odcinka siedziałam z miną a la "WTF?!". Nie umiała poczuć klimatu, miejscami akcja działa się moim zdaniem za szybko, a dialogi były po prostu słabe. Przynajmniej Jace i Lightwoodowie do mnie trafiają. Zobaczymy, co będzie dalej.