Zaloguj

Seriale

Dodaj

Wyniki (217)
Ostatnio dodane
Klinika w tropikach

Klinika w tropikach (2011)
nowośćOff the map

DramatPokaż opis
Pełna ideałów młoda lekarka Lily Brenner (Caroline Dhavernas), wraz z innymi lekarzami Miną Minard (Mamie Gummer) i Tommym Fullerem (Zach Gilford), przybywają do „la ciudad de las estrellas” (miasta gwiazd), maleńkiego miasteczka w południowoamerykańskiej dżungli, w którym mieści się klinika borykająca się z brakiem personelu i zaopatrzenia. Wszyscy młodzi lekarze uciekają przed osobistymi demonami, ale nie są jedynymi dźwigającymi bagaż emocjonalny.
0,000 głosów
Nie zadzieraj z zołzą spod 23

Nie zadzieraj z zołzą spod 23 (2012)
nowośćDon't Trust the B---- in Apartment 23

KomediaPokaż opis
Serial opowiada o June (Dreama Walker), dziewczynie z małego miasta, która przyjmuje ofertę pracy nie do odrzucenia i przeprowadza się do Nowego Jorku. Ma życie jak ze snu, do czasu, gdy jej pracodawca zostaje oskarżony o przekręty finansowe, firma kończy działalność, a June ląduje na bruku. Szukając nowego lokum natrafia na Chloe (Krysten Ritter), współlokatorkę jedynie z pozoru idealną.
0,000 głosów
Przeprowadzki

Przeprowadzki (2001)
nowośćSerial telewizyjny

ObyczajowyPokaż opis
Akcja serialu trwa równo sto lat. Od sylwestra 1900 do sylwestra 2000. Każdy z odcinków to odrębna fabularna całość, opowiadająca o jakiejś przeprowadzce i zagubionym podczas niej przedmiocie. Jedynym łącznikiem między poszczególnymi częściami jest rodzina Szczygłów, kierująca firmą, przewożącą dobytek ludzi zmieniających mieszkanie. Z woli scenarzysty w tle każdej z dwudziestu jeden opowieści rozgrywają się doniosłe wydarzenia historyczne. Nie pozostają one rzecz jasna bez wpływu na dzieje rodziny Szczygłów.
0,000 głosów
Uziemieni

Uziemieni (2001)
nowośćGrounded for Life

Familijny KomediaPokaż opis
Sean (Donal Logue) i Claudia (Megyn Price) to para irlandzkich katolików, którzy bardzo młodo zdecydowali się na założenie rodziny. Obecnie są nieco zagubionymi, 32-letnimi rodzicami trójki niesfornych dzieci. Aby utrzymać liczną rodzinę, Claudia pracuje w restauracji, a Sean w tunelach metra. Jednak po powrocie do domu nie mogą liczyć nawet na chwilę spokoju. Dba o to przede wszystkim czternastoletnia Lily (Lynsey Bartilson), która robi wszystko, by znaleźć się w centrum uwagi. Nieco mniej problemów sprawia żyjący w świecie książek Jimmy (Griffin Frazen), za to najmłodszy w rodzinie, nadpobudliwy Henry (Jake Burbage) zdaje się to nadrabiać. Nie mniej absorbujący niż dzieci okazują się dorośli członkowie rodziny Finnertych, a w szczególności bezrobotny brat Seana, Eddie (Kevin Corrigan) oraz jego ojciec, Walt (Richard Riehle). Pracując, radząc sobie nieustannie z problemami wychowawczymi i wyciągając z kolejnych tarapatów Eddie'ego i Walta, Sean i Claudia zapomnieli już, jak to jest, mieć czas tylko dla siebie.
8,001 głos
Being Human US

Being Human US (2011)
nowośćByć Człowiekiem

Dramat HorrorPokaż opis
Być człowiekiem: nikt nigdy nie powiedział, że to jest łatwe. Ale czy dla trójki dwudziestokilkuletnich współlokatorów – z których jedno jest wampirem, drugie wilkołakiem, a trzecie duchem – jest to w ogóle możliwe? To przerażająca, zabawna i romantyczna opowieść, której bohaterowie próbują sprawdzić, co tak naprawdę oznacza bycie człowiekiem. Aidan był żołnierzem wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Aby uratować życie swoich ludzi, podjął dramatyczną decyzję i został wampirem. Obecnie, około 260 lat później, nadal zmaga się z chęcią ucieczki z przed swoim silnym mentorem – Bishopem. Josh był obiecującym studentem medycyny, ale po ataku wilkołaka został przeklęty i wyklęty z własnej rodziny. Sally była szczęśliwie zaręczona, gdy tragicznie zginęła. Teraz przyzwyczaja się do bycia duchem. Gdy Aidan, Josh i Sally przekonują się, że ich losy są gorsze od śmierci, zdają sobie również sprawę, że istnieje coś więcej niż śmierć. Jest to życie po życiu – którego większość „normalnych” ludzi nie mogłaby sobie nawet wyobrazić.
10,001 głos
1000 sposobów na śmierć

1000 sposobów na śmierć (2008)
nowość1000 Ways to Die

Dokumentalny Dramat Horror ThrillerPokaż opis
Specyficzny film dokumentalny, przedstawiający autentyczne, nieszczęśliwe wypadki, którym towarzyszy sarkastyczna narracja oraz wypowiedzi ekspertów patologów, chirurgów, toksykologów i innych specjalistów dotyczące okoliczności danego zdarzenia i powodów śmierci. Serial w dramatyczny sposób przedstawia kolejne przypadki, próbując opisać ciąg wydarzeń prowadzących do śmierci.
3,003 głosy
Rodzina Zastępcza

Rodzina Zastępcza (1999)
nowośćSerial telewizyjny

Familijny KomediaPokaż opis
Akcja serialu toczy się wokół perypetii rodziny Kwiatkowskich: Anna i Jacek Kwiatkowscy oraz ich dwoje dzieci, Majka i Filip, postanawia przysposobić Romka, chłopca z Domu Dziecka. Przypadek sprawia, że oprócz niego przyjmują pod dach jeszcze dwie dziewczynki – Zosię i Elizę. Domownikiem jest również Śliniak, pies rasy Dogue de Bordeaux. Przez dom Kwiatkowskich przewija się sporo innych stałych postaci: ciocia Ula, zaprzyjaźniony policjant, sąsiedzi – Alutka i Jędrula Kossoń, kuzynka Jadzia.
8,0714 głosów
Zatoka serc

Zatoka serc (1988)
nowośćHome and Away

Dramat obyczajowyPokaż opis
Serial rozpoczyna się gdy Tom Fletcher (Roger Oakley) i jego żona Pippa Fletcher (Vanessa Downing), dowiadują się, że nie mogą mieć dzieci, dlatego wraz ze swymi wychowankami: Frankiem Morganem (Alex Papps), Carly Morris (Sharyn Hodgson), Stevenem Mathesonem (Adam Willits), Lynn Davenport (Helena Bozich) i Sally Fletcher (Kate Ritchie) przenoszą się do Summer Bay. Tutaj zaprzyjaźniają się z mieszkańcami m.in. z Floss McPhee (Sheila Kennelly) i Alfem Stewart (Ray Meagher) i Ailsą Stewart (Judy Nunn). Z czasem w miasteczku zamieszkali nowi ludzie, inni natomiast odeszli. Każdy z nich musi jednak stawić czoła wielu problemom takim jak kłótnia, zdrada i romans czy choroba.
0,000 głosów
Misja w czasie

Misja w czasie (1998)
nowośćSeven Days

Akcja Dramat Sci-fiPokaż opis
Prześladowany przez CIA były członek oddziałów specjalnych, chrononauta Frank Parker (LaPaglia), zostaje wyposażony w najnowocześniejszą aparaturę, która umożliwia podróż w czasie. Dzięki tym zdobyczom techniki, może się przenosić w przeszłość i zapobiegać katastrofom, które wstrząsnęły życiem na Ziemi. Jego misja w czasie może maksymalnie trwać siedem dni. Wszystko zaczyna się, gdy byli agenci radzieckiego wywiadu KGB wysadzają nad Białym Domem w Waszyngtonie samolot wyładowany materiałami wybuchowymi. W wyniku eksplozji giną prezydenci Stanów Zjednoczonych i Rosji, prowadzący w tym czasie rozmowy na szczycie. Jednocześnie w tajnej bazie wojskowej na pustyni Nevada dobiegają końca badania nad znalezionym w Roswell w roku 1947 urządzeniem, umożliwiającym podróże w czasie: zwanym Chronosphere. W ośrodku pracują: Nate Ramsey, były agent FBI – Dana MacMillian, były oficer marynarki wojennej, komandor Craig Donovan i radziecka uczona, która przeszła na stronę Amerykanów – Olga Vukavitch. Ponadto w badaniach uczestniczy Isaac Mentnor, który wcześniej pracował nad programem Projekt Manhattan, dotyczącym budowy pierwszej amerykańskiej bomby atomowej. Każdy odcinek serialu rozpoczyna się następującym cytatem, wypowiadanym przez głównego bohatera: Chcielibyście ponownie przeżyć ubiegły tydzień? Ja robię to cały czas. W ramach tajnego projektu rządowego, cofam się w czasie. Kiedy coś nawali, skaczę w przeszłość, żeby to naprawić. Niestety, mogę się cofać tylko o siedem dni.
9,333 głosy
Tequila i Bonetti w Rzymie

Tequila i Bonetti w Rzymie (2000)
nowośćTequila and Bonetti

KryminałPokaż opis
Nick Bonetti (Jack Scalia) jest nowojorskim policjantem współpracującym wraz w psem o imieniu Tequila. Wkrótce w ramach międzynarodowej wymiany zostaje oddelegowany do pracy w okręgu policyjnym Trevi w Rzymie. Bonetti jako typowym Amerykanin początkowo nie może przystosować się do nowych warunków życia. W pracy współpracuje razem z początkującą detektyw Fabiana Sasso (Alessia Marcuzzi). Mimo, że ona ma narzeczonego, zaczyna interesować się Nickiem. To wzajemne zauroczenie komplikuje ich nie tylko życie zawodowe i prywatne oraz powoduje wiele zabawnych sytuacji.
9,002 głosy
Chata pełna Rafterów

Chata pełna Rafterów (2008)
nowośćPacked to the Rafters

Familijny KomediaPokaż opis
W przeddzień dwudziestej piątej rocznicy ślubu Julie (Rebecca Gibney) i Dave`a (Erik Thomson) Rafter, z domu rodzinnego wyprowadza się ostatni z trójki dzieci, Ben (Hugh Sheridan). Małżonkowie planują swoje nowe życie, jednak dzień po jubileuszu jak bumerang dwójka z nich sprowadza się z powrotem do rodziców wraz ze "swoimi kłopotami". Nathan (Angus McLaren), ponieważ wraz z żoną Sammy (Jessica McNamee) nie jest w stanie opłacać mieszkania, Rachel (Jessica Marais) natomiast uciekła od chłopaka, który ją bił. W domu zamieszkuje także ojciec Julie, Ted (Michael Caton), który nie radzi sobie po śmierci żony.
0,000 głosów
Riese

Riese (2009)
nowośćRiese: Kingdom Falling

Fantasy Przygodowy Akcja Sci-fiPokaż opis
Riese, pozornie wyglądająca na przypadkową podróżniczkę, jest na celowniku przerażającego religijnego kultu, Sekty. Od lat podróżuje od państwa do państwa. Towarzyszy jej w tym tylko wilk, Fenrir. Razem muszą wymykać się mordercom wysłanym przez Sektę, których nic nie zatrzyma przed ukończeniem zadania, którego nie udało im się dokonać wiele lat temu. Przeszłość dziewczyny jest owiana tajemnicą. Dziewczyna nie może przywołać wspomnień wydarzeń tragicznej nocy, kiedy cała jej rodzina została wymordowana, a ona sama była zmuszona uciec w głąb dzikiego krajobrazu.
0,000 głosów
The Cape

The Cape (2011)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat Akcja Sci-fiPokaż opis
Vince Faraday (David Lyons) to uczciwy policjant pracujący w skorumpowanej policji. Jego najlepszy przyjaciel go zdradził, przez co zostaje wrobiony w morderstwa. Ucieczka Vinca przed policją bardzo się skomplikowała. Zostaje uznany za zmarłego i zmuszony jest do ukrywania się oraz pozostawienia żony (Jennifer Ferrin) i syna (Ryan Wynott). Jego siłą napędową staje się chęć powrotu do rodziny i walka z przestępcami. Chcąc to zrobić, przybiera postać The Cape, ulubionego komiksowego superbohatera swojego syna..
10,001 głos
Życie jak sen - Dream On

Życie jak sen - Dream On (1990)
nowośćSerial telewizyjny

Pokaż opis
Rozwodnik Martin Tupper - redaktor książek, opiekuje się nastoletnim synem. Stara się on znaleźć odpowiednią partnerkę do dalszego życia
2,001 głos
Świry

Świry (2006)
nowośćPsych

Komedia kryminalnaPokaż opis
Shawn Spencer jako dziecko odkrył w sobie niezwykły talent do spostrzegania najdrobniejszych detali. Teraz nie może znaleźć pracy, więc postanawia wykorzystać swoje umiejętności i podsuwać policji cynk w rozwiązaniu trudnych spraw. Jest w tym tak dobry, że policjanci zaczynają być podejrzliwi, czy nie jest osobiście wplątany w te przestępstwa. Aby oczyścić swoje imię, Shawn postanawia rozpocząć karierę medium. W niedługim czasie Shawn wciąga do swojego "biznesu" kumpla z dzieciństwa, Gusa.
7,504 głosy
Parks and Recreation

Parks and Recreation (2009)
nowośćSerial telewizyjny

Komedia DokumentalizowanyPokaż opis
"Parks and Recreation" to kolejna produkcja robiona w stylu "mocumentary" czyli komediowego paradokumentu. Opowiada o losach grupy ludzi pracujących w... wydziale "Parków i zieleni" urzędu miasta w Pawnee, w stanie Indiana.
4,001 głos
Parenthood

Parenthood (2010)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat Familijny KomediaPokaż opis
Serial opowiada o losach rodziny Braverman - Sarah (Maura Tierney), Adamie (Peter Krause), Crosbym (Dax Shepard) i Julii (Erika Christensen), czwórce dorosłego rodzeństwa, którzy są rodzicami i starają się wychować swoje dzieci jak najlepiej.
5,001 głos
John Doe

John Doe (2002)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat Sci-fiPokaż opis
Wyłowiony z oceanu John Doe nie pamięta skąd pochodzi ani jak się nazywa. Tajemniczy John okazuje się geniuszem – potrafi mnożyć w pamięci skomplikowane liczby, swobodnie porozumiewa się w dowolnym języku. Zaczyna wykorzystywać swoje niezwykłe umiejętności pomagając policji w rozwiązywaniu skomplikowanych śledztw. Wydaje się, że John zna odpowiedź na każde pytanie, poza tym najważniejszym, kim naprawdę jest? By odkryć swoją tożsamość rozpoczyna prywatnie dochodzenie.
10,002 głosy
Wojownicy zimnej wojny - Wojna i broń

Wojownicy zimnej wojny - Wojna i broń (2013)
nowośćSerial telewizyjny

DokumentalnyPokaż opis
W sytuacji patowej pomiędzy supermocarstwami, USA i Związkiem Radzieckim, Europa Środkowa stała się "strefą zero" dla przygotowań wojskowych i źródłem potencjalnego konfliktu. Dowiedz się więcej na temat potężnych dywizji pancernych i piechoty, śmigłowców szturmowych, pocisków rakietowych ziemia-ziemia i sił desantowych rozmieszczonych po każdej ze stron "żelaznej kurtyny". Poznaj szczegóły kluczowych wydarzeń, które zaważyły na przebiegu zimnej wojny, i sprawdź, jak ogromną ilość środków ogniowych zgromadziły obie strony konfliktu.
10,001 głos
Siedem cudów świata - Starożytne wspaniałości

Siedem cudów świata - Starożytne wspaniałości (2013)
nowośćSerial telewizyjny

DokumentalnyPokaż opis
W miarę rozwoju cywilizacji, wiadomości o istnieniu imponujących budowali wzniesionych przez człowieka zaczęły rozchodzić się po imperium greckim. Śpołeczeństwo dojrzało do tego, by zachwycać się ludzkimi dziełami równie mocno, jak cudami natury. Historycy nie mają pewności, kiedy powstała pierwsza lista cudów starożytnego świata. O pierwszeństwie decydują więc zachowane dokumenty, a autorem najstarszego z nich na którym wymienione są cuda architektury, jest żyjący w II w. p.n.e. Antypater z Sydonu. Starożytni odbywali dalekie podróże, by obejrzeć te wspaniałe budowle, od wiszących ogrodów w Babilonie i |Kolosa Rodyjskiego, aż po latarnię morską w Aleksandrii i piramidy w Gizie, które jako jedyny cud starożytności przetrwały do dziś i są co roku odwiedzane przez tysiące turystów.
10,001 głos