Zaloguj

Seriale

Dodaj

Wyniki (11)
Ostatnio dodane
The Good Fight. Sprawa idealna

The Good Fight. Sprawa idealna (2017)
nowośćThe Good Fight

Dramat sądowy PrawniczyPokaż opis
The Good Fight to oficjalny spin-off serialu Żona idealna, którego fabuła rozgrywa się rok po wydarzeniach z finału. Bohaterką będzie młoda prawnik, Maia, której reputacja zostaje zniszczona przez finansowy skandal. Jej mentorka, Diane traci przez to wszystkie swoje oszczędności. Obie kobiety zostają wyrzucone z kancelarii Lockhart & Lee i muszą szukać nowej posady w innym mieście.
0,000 głosów
W garniturach

W garniturach (2011)
nowośćSuits

Dramat Komedia PrawniczyPokaż opis
Mike Ross (Patrick J. Adams) jest leniwym, lecz błyskotliwym, wyrzuconym z uniwersytetu chłopakiem, cechującym się pamięcią fotograficzną, która pomogła mu zdać egzaminy adwokackie, nie uczęszczając do szkoły prawniczej. Harvey Specter (Gabriel Macht), jeden z najlepszych prawników na Manhattanie, zatrudnia Rossa na stanowisku jego nowego współpracownika. Jednakże musi on udawać, że ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Harvarda, ponieważ tego oczekuje od pracowników polityka firmy.
6,754 głosy
Notorious

Notorious (2016)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat Kryminał Prawniczy Thriller AkcjaPokaż opis
Notorious to produkcja oparta na prawdziwej historii adwokata Marka Geragosa i producentki telewizyjnej Wendy Walker. Serial opowiada o unikalnej i niebezpiecznej relacji pomiędzy prawem karnym i światem mediów.
0,000 głosów
Żona idealna

Żona idealna (2009)
nowośćThe Good Wife

Dramat Kryminał PrawniczyPokaż opis
Po kompromitacji przez publiczny seks i korupcję swojego męża polityka, który trafia do więzienia, Alicia Florrick (Julianna Margulies) musi utrzymać rodzinę. Dzięki przyjacielowi powraca po 13 latach do zawodu prawnika i zaczyna pracować w prawniczej firmie w Chicago.
7,673 głosy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (1995)
nowośćJAG

Sensacyjny PrawniczyPokaż opis
Główni bohaterowie tego serialu to komandor Harmon Rabb i major Sarah MacKenzie - prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, jakie mają rozwiązać są wielorakie: od typowych, jak dezercja, czy nie wykonanie poleceń przełożonego - niesubordynacja, po gwałty, przemyt i morderstwa. Często prowadzenie dochodzenia jest trudne, bo zamieszane są grube ryby z armii. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają... Choć w życiu prywatnym są przyjaciółymi, to w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady. Ale sądowe waśnie szybko mijają, szczególnie, że atmosfera panująca w ich biurze sprzyja dobrej i sumiennej pracy.
8,673 głosy
Ally McBeal

Ally McBeal (1997)
nowośćSerial telewizyjny

Komedia PrawniczyPokaż opis
Tytułowa bohaterka serialu Ally McBeal (grana przez Calistę Flockhart) z zawodu jest prawnikiem, ma około 30 lat i pracuje w fikcyjnej bostońskiej kancelarii prawniczej Cage & Fish, prowadzonej przez jej kolegę z czasów studiów (Richard Fish – grany przez Grega Germanna) i jego wspólnika (John Cage – Peter MacNicol). W firmie Ally spotyka swoją pierwszą miłość – z Billym spędziła swoje dzieciństwo, z nim dorastała; rozłączyły ich odległe miejsca studiów, chociaż kierunek ten sam – prawo. Billy Thomas (Gil Bellows) jest już żonaty, a jego żona (Georgia Thomas – w tej roli Courtney Thorne-Smith) również pracuje w kancelarii Richarda. Każdy odcinek serialu opowiada o innej sprawie sądowej, którą zajmuje się Ally i jej przyjaciele z kancelarii Cage&Fish. Ally jest osobą z bogatym życiem wewnętrznym, ma dużą wyobraźnię i jest osobą wrażliwą, choć potrafi również dogryźć, co sprawia, że serial nie jest monotonny, wręcz potrafi rozbawić, chociaż zdarzają się również akcenty melodramatyczne.
8,003 głosy
Firma

Firma (2012)
nowośćThe Firm

Dramat Akcja PrawniczyPokaż opis
Mija dziesięć lat od wydarzeń, które zmieniły życie prawnika Mitcha McDeerego (Josh Lucas) i jego rodziny. Adwokat odkrył, że kancelaria w Memphis, w której był zatrudniony, stanowi przykrywkę dla działań wpływowych przestępców z Chicago. Postanowił ujawnić kompromitujące firmę fakty, narażając własne życie i bezpieczeństwo swoich bliskich. Obecnie Mitch mieszka w Waszyngtonie razem z żoną Abby (Molly Parker) i 10-letnią córką Claire (Natasha Calis). Prowadzi kancelarię prawną z pomocą swojego brata Raya (Callum Keith Rennie), który jest prywatnym detektywem, i sekretarki Tammy (Juliette Lewis). Mitch na własne życzenie rezygnuje z udziału w programie ochrony świadków. Szybko uświadamia sobie jednak, że on i jego bliscy nie mogą czuć się bezpieczni. Zaczynają go prześladować przestępcy, którzy chcą zemścić się na McDeerem za rozbicie ich imperium przed dziesięciu laty. Mitch otrzymuje również propozycję współpracy ze stowarzyszeniem prawniczym. Tammy odradza mu tę decyzję. Serial stanowi kontynuację fabuły filmu "Firma" Sydneya Pollacka z 1993 roku, w którym główną rolę zagrał Tom Cruise. Podobnie jak w przypadku filmowego pierwowzoru, scenariusz serii powstał na motywach bestsellerowej powieści Johna Grishama.
7,001 głos
Orły z Bostonu

Orły z Bostonu (2004)
nowośćBoston Legal

Dramat Kryminał PrawniczyPokaż opis
Spin-off niezwykle popularnego za oceanem serialu The Practice. Również koncentrujący się na karierach, oraz życiu prywatnym adwokatów pracujących w kancelarii Crane, Poole & Schmidt.
8,001 głos
The Firm

The Firm (2012)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat PrawniczyPokaż opis
Serial jest fabularną kontynuacją książki Johna Grishama i filmu pod tym samym tytułem z Tomem Cruisem. Bohaterem ponownie będzie Mitch McDeere (w kinie grał go Cruise, w serialu Lucas), który zniszczył prestiżową kancelarię prawniczą działającą na rzecz mafii Chicago. McDeere i jego rodzina wracają z izolacji po 10 latach spędzonych w programie ochrony świadków. Chcą odzyskać swoje życie i planować przyszłość. McDeere wkrótce odkrywa, że powracają dawne zagrożenia i pojawiają się nowe niebezpieczeństwa.
6,002 głosy
Paragraf Kate

Paragraf Kate (2011)
nowośćFairly Legal

Dramat Komedia PrawniczyPokaż opis
Kiedy Kate Reed (Sarah Shahi), utalentowana prawniczka z San Francisco, uświadamia sobie, że prestiżowe sprawy, które prowadzi w kancelarii adwokackiej swojego zmarłego ojca, budzą wiele zastrzeżeń natury etycznej, odchodzi z zespołu i zostaje mediatorem sądowym. Choć ma naturalny dar rozwiązywania konfliktów, szybko przekonuje się, że nowy zawód wcale nie jest taki łatwy, jak się jej wydawało, a skłóconych ludzi ciężko namówić do polubownego załatwienia sporu. W dodatku jej małżeństwo z Justinem Patrickiem (Michael Trucco), zastępcą prokuratora okręgowego, przechodzi kryzys. Czy Kate wykorzysta swoje mediacyjne umiejętności i uratuje swój związek.
0,000 głosów
Harrys Law

Harrys Law (2011)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat PrawniczyPokaż opis
Harriet "Harry" Korn (Kathy Bates), najlepsza prawniczka specjalizująca się w prawie patentowym w Cincinnati i jedna z najlepszych w całych Stanach Zjednoczonych, po trzydziestu dwóch latach oddanej pracy doszła do przykrego i - jak sama zauważyła - nie dość zaskakującego wniosku, że prawo patentowe jest... nudne. Jej nieprzemijające zniechęcenie do swojej dotychczasowej pracy sprawia, że zostaje zwolniona i zmuszona do poszukiwania nowego życiowego startu. Wtedy to niespodziewanie napotyka na swojej drodze Malcolma Daviesa (Aml Ameen), zagubionego studenta, który desperacko potrzebuje pomocy adwokata oraz Adama Brancha (Nathan Corddry), obiecującego młodego prawnika, szukającego w swoim zawodzie czegoś więcej niż jest mu w stanie zaoferować wielka kancelaria prawnicza zajmująca się obsługą korporacyjną. Wraz z pomocą byłej asystentki Harry, Jenny (Brittany Snow), zakładają oni unikalną praktykę prawniczą w sklepie obuwniczym w jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic Cincinnati.
0,000 głosów