Zaloguj

Seriale

Dodaj

Wyniki (16)
Ostatnio dodane
Soy Luna

Soy Luna (2016)
nowośćSerial telewizyjny

Dla młodzieży Komedia Musical TelenowelaPokaż opis
Luna jest nastolatką z Meksyku, która szczęśliwie jedzie przez życie na wrotkach. Jak każda dziewczyna w jej wieku, mieszka wraz ze swoją rodziną, chodzi do szkoły i ma swoją grupę znajomych. Ma również pracę jako dostawca w restauracji typu fast food. Luna spędza większość swojego czasu na wrotkach na nabrzeżu swego ukochanego miasta, słuchając piosenek skomponowanych przez jej najlepszego przyjaciela, Simóna. Ale jej życie przybiera jednak niespodziewany obrót, gdy jej rodzice otrzymują propozycję niemożliwą do odrzucenia......
10,005 głosów
Garderoba Julie

Garderoba Julie (2017)
nowośćJulie's Greenroom

Familijny Musical Dla dzieciPokaż opis
Gromada uroczych muppetów pod czujnym okiem Julie Andrews przygotowuje wyjątkowy musical. Nowy serial oryginalny dla dzieci produkcji Jim Henson Company.
0,000 głosów
The Lodge

The Lodge (2016)
nowośćSerial telewizyjny

Musical Sitcom DramatPokaż opis
15-letnia Skye powraca do wyjątkowego miejsca, które przypomina jej o wspaniałych wakacjach z czasów dzieciństwa, które spędzała ze swoją mamą. Za wszelką cenę pragnie uratować pensjonat, a przy okazji na nowo zbliża się do rodziny, poznaje nowych przyjaciół i zakochuje się.s
10,002 głosy
Szkoła Rocka

Szkoła Rocka (2016)
nowośćSchool of Rock

Familijny Komedia MusicalPokaż opis
Akcja serialu rozgrywa się w Austin w stanie Teksas i opowiada o grupie pięciu dwunastoletnich uczniów – Tomiki, Freddy'ego, Summer, Zacka i Lawrence'a, którzy uczęszczają do szkoły. Szkolni uczniowie postanawiają założyć zespół rockowy pod okiem zastępczego nauczyciela pana Finna.
0,000 głosów
Big Time Rush

Big Time Rush (2009)
nowośćSerial telewizyjny

Komedia MusicalPokaż opis
Serial opisuje perypetie szesnastoletniego Kendalla Knighta, który marzy o zostaniu hokeistą. Wraz ze swymi przyjaciółmi – Jamesem (który chce zostać sławnym piosenkarzem), Carlosem i Loganem trafiają do Hollywood i zakładają boysband. Mimo, że mają doskonalić śpiew i taniec, wplątują się w nowe kłopoty.
9,17109 głosów
Smash

Smash (2012)
nowośćSerial telewizyjny

Musical DramatPokaż opis
"Smash" to serial łączący w sobie motywy dramatyczne z elementami musicalu. Julia i Tom są odnoszącymi sukcesy autorami musicalowych piosenek. Ich nowy projekt, nad którym właśnie zaczynają pracę, oparty ma być na historii życia Marilyn Monroe. Z pomocą przychodzi im wymagająca producentka – Eileen. Ruszają zatem przesłuchania do roli ikony filmowego ekranu. Oczywistym wyborem wydaje się być weteranka scen Broadway'u – Ivy Lynn. Pomysł ten zmienia pojawienie się na przesłuchaniach młodej dziewczyny pochodzącej z Iowa. Karen Cartwright ma jedno marzenie – chce zostać znaną musicalową aktorką.
10,001 głos
Nastoletnia Wampirzyca

Nastoletnia Wampirzyca (2013)
nowośćChica Vampiro

Telenowela Fantasy Romans MusicalPokaż opis
Daisy to 17-latka, która marzy o karierze piosenkarki i wielkiej miłości. A jednak dziewczyna coś ukrywa. Otóż jej rodzice są wampirami i gdy Daisy ulega poważnemu wypadkowi, ratują ją zamieniając w jedną z nich...
10,002 głosy
The Get Down

The Get Down (2016)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat Muzyczny MusicalPokaż opis
Akcja serialu rozgrywa się w Nowym Jorku w latach 70. XX wieku i skupia się na ekipie nastolatków z południowego Bronxu, którzy nie posiadają autorytetów i mają tylko siebie. Żyją w swoim świecie, w którym królują piosenki i improwizowane numery taneczne.
0,000 głosów
Zbuntowany Anioł

Zbuntowany Anioł (1998)
nowośćMuñeca brava

Dramat Komedia Musical RomansPokaż opis
Główną bohaterką tej telenoweli jest Milagros. Jest sierotą wychowywaną w klasztorze. Jej matka zmarła przy porodzie. Pozostawiła córce medalik z wizerunkiem Matki Boskiej. Kiedy Milagros kończy 18 lat zostaje zatrudniona w bogatej rodzinie Di Carlo jako służąca. Po pewnym czasie okazuje się, że Federico - głowa rodziny Di Carlo jest ojcem Milagros. Przed laty był zakochany w Rosario, która była służącą w domu jego ojca. Niestety Federico musiał poślubić dziedziczkę fortuny - Luizę, zostawiając tym samym swoją miłość. O wszystkim wiedzieli tylko Federico i ojciec Manuel. Federico ma zamiar zostać deputowanym, i ze względu na to nie przyznaje się do swojej córki, gdyż jest zdania, że to mogłoby zniszczyć jego karierę polityczną. Opiekunką Milagros staje się matka Federica - Angelina. Poszukuje ona swojego wnuka, a jest nią Milagros. Angelina bardzo przywiązuje się do niej. Milagros zakochana jest w Ivie. Jednak cierpi ponieważ u jego boku widzi coraz to nowe kobiety.
9,4212 głosów
Crazy Ex-Girlfriend

Crazy Ex-Girlfriend (2015)
nowośćSerial telewizyjny

Komedia MusicalPokaż opis
Serial „Crazy Ex-Girlfriend” opowiada o Rebecce Bloom, odnoszącej sukcesy i trochę szalonej młodej kobiecie. Bohaterka instynktownie postanawia rzucić pracę w prestiżowej firmie prawniczej, a także opuścić apartament na Manhattanie. Jej nowym celem jest odnalezienie miłości i szczęścia w egzotycznym miejscu: miejscowości West Covina w Kalifornii
0,000 głosów
Galavant

Galavant (2015)
nowośćSerial telewizyjny

Komedia MusicalPokaż opis
Serial opowiada o księciu Galavancie, który chce się zemścić na królu Richardzie za odebranie mu prawdziwej miłości, pięknej Madalena.
0,000 głosów
Jak wymiatać

Jak wymiatać (2012)
nowośćHow to Rock

Dla młodzieży Komedia MusicalPokaż opis
Serial opowiada o losach utalentowanej piosenkarki, która musi opuścić szkołę oraz zmienić otoczenie. Szybko poznaje jednak nowych przyjaciół, a także dostaje się do zespołu.
9,836 głosów
Nashville

Nashville (2012)
nowośćSerial telewizyjny

Musical DramatPokaż opis
Rayna Jaymes (Connie Britton) to 40-letnia legendarna gwiazda muzyki country, która zauważa, że coraz trudniej konkurować jej z nowym pokoleniem piosenkarzy. Gdy wytwórnia muzyczna proponuje jej trasę koncertową ze wschodzącą gwiazdką Juliette Barnes (Hayden Panettiere), Rayna zmuszona jest do zmierzenia się z rzeczywistością. Zdaje sobie sprawę z tego, że tylko w taki sposób ma szansę pozostać w show-biznesie.
10,001 głos
Mała księżniczka

Mała księżniczka (2000)
nowośćCarita de ángel

Dramat Familijny Komedia MusicalPokaż opis
Główną bohaterką telenoweli jest 5-letnia Dulce Maria Larios Valle, która po śmierci matki zostaje umieszczona w prywatnej szkole prowadzonej przez zakonnice. Poznaje tam siostrę Cecylię, którą traktuje jak własną matkę. Szkoła jest dla dziewczynki wyjątkowa. W starej graciarni rozmawia z duchem zmarłej matki, która doradza jej jak ma postępować. Po 2 letniej nieobecności wraca ojciec dziewczynki – Luciano. Od tej chwili Dulce Maria robi wszystko, aby połączyć Cecylię i swojego ojca.Realizacja tego planu nie jest prosta. Dziewczynka musi pokonać narzeczoną ojca – Nicole – egoistkę, której zależy jedynie na majątku Luciana. W końcu udaje jej się. Cecylia zrzuca habit i pobierają się. W tym samym apartamentowcu co rodzina Larios mieszka także siostra Luciana – Estefania, która słynie z kolorowych peruk. Dzięki Dulce Marii kobieta odnajduje szczęście – wychodzi za Noego Gamboę (wspólnika Luciana). Po kilku latach do Meksyku przyjeżdża Adolfo Valle (ojciec Angelici), który jest zgorzkniałym staruszkiem. Dzięki swojej wrażliwości Dulce Maria zmiękcza serce dziadka i sprawia, iż Adolfo staje się dobrym człowiekiem, a ona sama jego „oczkiem” w głowie. Dziewczynka doprowadza także do ślubu dziadka z Pauliną. Dulce Maria jest bardzo wrażliwa i łatwowierna, co często wykorzystują jej koleżanki – Barbara i Frida pakując ją w tarapaty. Przed surowym ojcem dziewczynkę bronią Cecylia, Estefania i Adolfo ukrywając większość jej wybryków. Po pewnym czasie Estefania i Cecilia zachodzą w ciążę. Pierwsza rodzi dziewczynkę – Estefi, druga chłopca – Artura. Opowieść kończy się komunią Dulce Marii.
10,001 głos
Z innej beczki

Z innej beczki (2011)
nowośćSo Random!

Komedia MusicalPokaż opis
Serial pełen jest komediowych skeczy i występów muzycznych, w których biorą udział bohaterowie znani z serialu "Słoneczna Sonny". Produkcję tę kręcono pierwotnie jako trzecią część tamtego serialu, ale po odejściu grającej główną rolę Demi Lovato przekształcono go w niezależną produkcję. Bohaterowie "Z innej beczki" również pracują przy kręceniu serialu, a są wśród nich m.in. Tawni Hart (Tiffany Thornton), Nico Harris (Brandon Mychal Smith), Chad Dylan Cooper (Sterling Knight), Grady Mitchell (Doug Brochu) i Zora Lancaster (Allisyn Ashley Arm).
7,7427 głosów
7,754 głosy