Zaloguj

Seriale

Dodaj

Wyniki (8)
Ostatnio dodane
Dobry doktor

Dobry doktor (2017)
nowośćThe Good Doctor

Dramat MedycznyPokaż opis
Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Lekarz dołącza do zespołu chirurgów prestiżowego szpitala w Kalifornii. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie próbował ich skutecznie leczyć swoich pacjentów.
0,000 głosów
Zaufaj mi

Zaufaj mi (2017)
nowośćTrust Me

Dramat Medyczny Thriller MiniserialPokaż opis
Cath Hardacre (Jodie Whittaker) to ciężko pracująca i wykwalifikowana pielęgniarka. Niespodziewanie zostaje zwolniona z pracy i oskarżona o donosicielstwo. Cath zrobi wszystko, aby zapewnić sobie i córce warunki do życia. Sytuacja zmusza ją podjęcia drastycznych środków - zdesperowana kobieta wykrada tożsamość najlepszej przyjaciółki i rozpoczyna życie w Edynburgu. Im bardziej zagłębia się w nową osobowość, tym częściej odkrywa otwierające się przed nią możliwości. Cath ma jednak świadomość, że w każdej chwili może zostać zdemaskowana.
0,000 głosów
Valkyrien. Klinika przetrwania

Valkyrien. Klinika przetrwania (2017)
nowośćValkyrien

Dramat Thriller MedycznyPokaż opis
Pasjonujący norweski serial sensacyjny. Historia uznanego lekarza, który musi podjąć najwyższe ryzyko, aby ratować swoją nieuleczalnie chorą żonę. Preppersi to ludzie, którzy chcą być gotowi niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość. Nie wierzą w światowy system i do przewidywanego końca świata wolą przygotowywać się sami. Jednym z takich ludzi jest Leif (Pål Sverre Hagen), bohater serialu "Valkyrien. Klinika przetrwania", który nie wierzy, że dla ludzkości jest jeszcze jakakolwiek nadzieja. Kiedy żona uznanego lekarza Ravna (Sven Nordin) zapada na nieznaną chorobę, a jego koledzy z kliniki okazują się bezbronni wobec nieszczęścia, mężczyzna decyduje się na wprowadzenie alternatywnych metod leczenia... w podziemiach norweskiego metra. Szybko okaże się, że osób wątpiących w państwową służbę zdrowia jest więcej. Powstaje podziemna klinika. Tajne laboratorium pomoże Ravnowi stworzyć jego były pacjent - Leif.
0,000 głosów
Heartbeat

Heartbeat (2016)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat Medyczny ObyczajowyPokaż opis
Serial Heartbeat jest oparty na życiu i dokonaniach dr Kathy Magliato. To dramat medyczny, w którym dr Alex Panttiere (Melissa George) jest światowej sławy kardiochirurgiem specjalizującym się w przeszczepach i jedną z niewielu kobiet w tej dziedzinie. Uparta i nieustraszona Alex zawsze działa na własnych warunkach. Dodatkowo jej pikantne życie osobiste zdaje się być pełnowymiarową pracą samą w sobie, a oprócz tego zarządza ona zespołem sceptycznych lekarzy i stażystów.
0,000 głosów
Saving Hope

Saving Hope (2012)
nowośćSerial telewizyjny

Medyczny Dramat SupernaturalPokaż opis
Saving Hope to dramat medyczny z nadnaturalnym elementem. Akcja serialu toczy się w fikcyjnym szpitalu w Toronto, w którym pracuje główna bohaterka. Jej narzeczony, dr Harris, leży tam w śpiączce i pojawia się jako duch, a tymczasem w szpitalu pojawia się nowy przystojny chirurg (Gillies).
7,002 głosy
Szpital

Szpital (2013)
nowośćSerial telewizyjny

MedycznyPokaż opis
Wypadki, przemoc domowa, powikłania po zabiegach, zatrucia, nagłe tajemnicze schorzenia to tylko część przyczyn, za sprawą których pacjenci trafiają na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Historie „przypadków medycznych” bohaterów stanowią jedynie punkt wyjścia do ich historii „życiowych”. Emocjonujących, wzruszających i ciekawych ludzkich perypetii, które wychodzą na jaw w tym ciężkim dla człowieka momencie, kiedy trafia do szpitala. Dlatego lekarze z SOR-u nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też często muszą zmierzyć się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną czy też zwykłą ludzką bezmyślnością. Każdy z odcinków „Szpitala” tworzy odrębną całość. Ich finałem jest rozwiązanie zagadki medycznej. Wtedy również poznajemy rokowania co do choroby pacjenta oraz rozstrzygnięcie sytuacji prywatnej. Część medyczna wpisana jest bowiem w szeroki kontekst obyczajowy.
6,229 głosów
Bez recepty

Bez recepty (0)
nowośćSerial telewizyjny

MedycznyPokaż opis
Większość z nas o zdrowiu myśli dopiero wtedy gdy zaczyna nas coś boleć, kłuć, uciskać. Ale wtedy zwykle jest za późno. W nowym sezonie programu Bez recepty przekonujemy, że o zdrowie trzeba dbać zanim się nam ono zepsuje. Czyli będzie dużo o profilaktyce, o tym jak nie chorować a jeśli już pojawiają się u nas jakieś objawy to jak zareagować i gdzie udać się po pomoc. Bez recepty nie tylko edukuje ale też pomaga.
0,000 głosów
Lekarz mafii

Lekarz mafii (2012)
nowośćThe Mob Doctor

MedycznyPokaż opis
Młoda i zdolna kardiochirurg ze szpitala w Chicago by spłacić długi swojej rodziny zaczyna pracować dla mafii. Kobieta i jej bliscy są przez to w ciągłym niebezpieczeństwie.
8,001 głos