Zaloguj

Seriale

Dodaj

Wyniki (2382)
Ostatnio dodane
Co u Dani ?

Co u Dani ? (2008)
nowośćDani’s House

KomediaPokaż opis
Perypetie nastoletniej Dani, która marzy o tym, by zostać gwiazdą filmową. Dani uwielbia spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi - mądralą Samem oraz ciągle zajętym Tobym. Niestety, jest jeszcze rodzina, którą trzeba się opiekować, a konkretnie nieustannie knujący coś młodszy brat Max oraz jego irytujący kolega Ben. Szalony i superzabawny serial "Co u Dani?" to nowe spojrzenie na trudny i pełen problemów wiek dorastania.
4,502 głosy
Generał

Generał (2009)
nowośćSerial telewizyjny

Biograficzny HistorycznyPokaż opis
W jakich okolicznościach zginął gen. Sikorski? Kto mógł skorzystać na jego śmierci? Czy katastrofa Gibraltarska była rzeczywiście wypadkiem? Na te i inne pytania związane z osobą Władysława Sikorskiego odpowiada fabularno-dokumentalny serial "Generał" z Krzysztofem Pieczyńskim w roli tytułowej. Katastrofa samolotowa w Gibraltarze w 1943 roku, w której zginął Władysław Sikorski, od ponad 60 lat zajmuje historyków. Okoliczności śmierci generała nigdy nie zostały w pełni wyjaśnione, a dokumenty brytyjskie mogące rzucić światło na tę sprawę pozostaną utajnione aż do 2050 roku.
7,001 głos
Dziwne praktyki doktora Leahy

Dziwne praktyki doktora Leahy (2009)
nowośćBite Me with Dr. Mike

Dokumentalny PrzyrodniczyPokaż opis
Wirusolog Mike Leahy wyrusza do najczęściej odwiedzanych przez turystów rejonów świata, aby przybliżyć widzom stworzenia, które stanowią poważne zagrożenie dla życia i zdrowia człowieka. Pokazuje też podróżującym, w jaki sposób uniknąć niechcianych kontaktów.
8,502 głosy
BBC Życie

BBC Życie (2009)
nowośćBBC Life

Dokumentalny PrzyrodniczyPokaż opis
Ponad 4 lata ciężkiej pracy, ponad 3000 dni filmowania na każdym kontynencie, w każdym środowisku....to jest "Życie", jakiego wcześniej nie widziałeś Wspaniały film, który pokazuje piękno wszelkich form życia, występujących na naszej planecie....zwierzęta, rośliny...uchwycone w wyjątkowych sytuacjach, w niespotykanej wcześniej jakości i technice filmowania.
0,000 głosów
Dwa Światy

Dwa Światy (1995)
nowośćSpellbinder

Dla dzieci Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Wszystko rozpoczyna się od zwykłej wycieczki szkolnej. Paul jedzie z klasą do parku narodowego, gdzie uczniowie mają oglądać zaćmienie słońca. Nauczycielka pokazuje swoim podopiecznym dziwną jaskinię. Tymczasem Paul znika nagle w tajemniczych okolicznościach. Nastolatka poszukują zrozpaczeni rodzice, koledzy i policja. Nie mogą jednak trafić na żaden ślad, który ułatwiłby rozwikłanie tej tajemniczej zagadki. Tymczasem Paul przebywa w równoległym świecie, o którego istnieniu nigdy nikt nie słyszał. Przerażony śmietlenie chłopak nie wie, gdzie się znajduje i jak ma wrócić do domu. Niespodziewanie z pomocą przychodzi mu nieznajoma dziewczyna. Razem z Rianą trafia do wioski, którą zamieszkują bardzo dziwni ludzie. Paul jest przekonany, że przeniósł się w czasie. Sytuacja staje się groźna i życie chłopaka jest w niebezpieczeństwie
6,005 głosów
Tańce połamańce

Tańce połamańce (2004)
nowośćBoogie Beebies

Animowany Dla dzieci FamilijnyPokaż opis
Serial ma na celu naukę tańca dzieci. Tekst piosenki i kroki są proste aby każdy mógł je zatańczyć. Program tworzą dzieci ucząc się tańczyć oraz dwoje dorosłych ludzi, którzy uczą kroków. Program prowadzi Piotr i Nat.
5,502 głosy
Kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka (1997)
nowośćThe Practice

Dramat Kryminał Thriller RomansPokaż opis
Popularny w Stanach serial opowiadający dzieje grupki przyjaciół - adwokatów. Oprócz widowiskowych scen na sali sądowej pokazane jest również ciężkie życie prywatne prawników.
8,001 głos
Derek kontra rodzinka

Derek kontra rodzinka (2005)
nowośćLife with Derek

FamilijnyPokaż opis
Casey MacDonald i Derek Venturi są typowymi 15-latkami, którzy samodzielnie zajmowali się młodszym rodzeństwem. Wszystko zmieniło się, gdy ich rodzice postanowili wziąć ślub i zamieszkać pod jednym dachem. Derek wraz z młodszym bratem Edwinem i siostrą Marti musieli powitać w swoim domu, nowe "przyszywane rodzeństwo - nastoletnią Cassie wraz z młodszą siostra Lizzie. Zaczyna się walka pomiędzy Derekiem i Cassie o przejecie kontroli w domu, szkole i w codziennym życiu. Jednego możecie być pewni - życie z Derekiem pod jednym dachem na pewno nie będzie nudne.
7,229 głosów
Katastrofy górnicze

Katastrofy górnicze (2010)
nowośćSerial telewizyjny

DokumentalnyPokaż opis
Czterech doświadczonych ratowników i trzech górników schodzi do nieużywanego od lat wyrobiska. Rozbijają tamę zagradzającą wejście do chodnika i rozdzielają się na dwie grupy. Jedni zostają przy tamie, a drudzy podążają chodnikiem do czoła wyrobiska. Po kilkunastu minutach marszu dostrzegają na wskaźnikach zwiększony poziom stężenia metanu i małe stężenie tlenu. Górnicy, niemal jeden po drugim, zaczynają się osuwać na ziemię. Z całej czwórki ratuje się tylko jeden - sztygar wentylacji. Ucieka do tamy, gdzie powiadamia o zdarzeniu tych, którzy tam zostali. Trzej górnicy niemal natychmiast ruszają na pomoc kolegom. Niestety kończy się to tragicznie i ginie jeden, kolejny, z nich… Pozostała dwójka, słaniając się na nogach wraca do tamy. Od tego momentu rozpoczyna się regularna akcja ratunkowa. Wysoka temperatura, brak tlenu, przekroczony próg stężenia metanu powodują, że kilkudziesięciu ratowników nie może dojść do czterech ciał swoich kolegów. Podczas akcji dochodzi do kolejnej tragedii, w wyniku której znowu ginie człowiek.
0,000 głosów
Tydzień Przygód w Afryce

Tydzień Przygód w Afryce (1984)
nowośćSerial telewizyjny

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Film dla dzieci "Tydzień przygód w Afryce" udowadnia, że jest tam też miejsce na przyjaźń, zabawę i beztroską radość. Znane z ZOO dzikie zwierzęta pokazują się tu z jak najlepszej strony. Sympatyczni Leo, Koko i Pelek bawią się z przyjaciółmi, pracują i wymyślają najdziwniejsze psoty. Wizyta na ich egzotycznej wyspie to solidna porcja wspaniałej zabawy!
0,000 głosów
D jak Dekiel

D jak Dekiel (2008)
nowośćSerial telewizyjny

KrótkometrażowyPokaż opis
Nadawany od 30 marca 2008. Jest parodią serialu M jak miłość. Obfituje w infantylne dialogi i mało istotne problemy bohaterów. Głównymi bohaterami są Piotrek i Paweł Mośkowiakowie. Sparodiowane zostały również nazwy bohaterów serialu i miejsc tam ukazanych: * Rodzina Mośkowiaków zastępuje serialową rodzinę Mostowiaków. * Günther jest parodią Stefana z M jak Miłość, a jego nazwisko to przeinaczone nazwisko aktora grającego postać z serialu (Steffen Möller). * Grabina została nazwana Drabiną. * Odpowiednikiem Lucjana Mostowiaka jest Dziadek Mośkowiak.
8,001 głos
Broń Przyszłości

Broń Przyszłości (2006)
nowośćFuture Weapons

Dokumentalny Kryminał WojennyPokaż opis
Serial "Broń przyszłości" przedstawia historię i zasady działania najróżniejszych rodzajów broni, które do tej pory skonstruowano. Broń przyszłości prezentuje wynalazców i konstruktorów zajmujących się tworzeniem nowych narzędzi stosowanych w walce. Gospodarzem programu broń przyszłości jest Richard Machowicz, byłym żołnierz elitarnych sił specjalnych amerykańskiej piechoty morskiej.
0,000 głosów
Stop Drogówka

Stop Drogówka (2010)
nowośćSerial telewizyjny

DokumentalnyPokaż opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami? no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich: i kierowców, i tych, którzy nimi nie są dotyczy - i powinno obchodzić - bezpieczeństwo na drogach. Dlatego powracamy do popularnej i lubianej "Drogówki" - w nowej odsłonie pod tytułem: "Stop Drogówka". Znów będziemy pokazywać najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych, i to zarówno na lądowych, jak i na rzecznych. Efektowne akcje policyjnych patroli opatrzone błyskotliwym komentarzem to dobra i sprawdzona formuła.
0,000 głosów
Pies, który mówi

Pies, który mówi (1999)
nowość100 Deeds for Eddie McDowd

FamilijnyPokaż opis
Eddie to siedemnastolatek, którego uwielbiają dziewczyny. Niestety, chłopak popełnił wiele złych czynów, za które musi ponieść konsekwencje. Tajemniczy Drifter postanowił ukarać chłopca i zamienił go w psa. Aby odwrócić zły czar, Eddie pod postacią psa, musi zrobić 100 dobrych uczynków, aby z powrotem stać się człowiekiem. Chłopiec korzysta z pomocy Justina Taylora, który jest w stanie usłyszeć jego mowę. Bohater zamieszkuje z Justinem i jego rodziną. Eddie wie, że aby rozwiązać problemy pojawiające się na jego drodze, musi być uprzejmy i grzeczny, bo to jego jedyna szansa na powrót do normalnego życia.
9,002 głosy
Sprawa Oddalona

Sprawa Oddalona (2007)
nowośćOverruled

Familijny Komedia Dla młodzieżyPokaż opis
Zabawne perypetie przebojowego 15-latka Jareda "Coop" Coopera. Dzięki wyjątkowym zdolnościom Jared został mianowany mecenasem w szkolnym sądzie Banting High School. Wraz z nim na sądowej ławie zasiadają: mecenas Kaleigh Steward, sędzia Tara Bohun oraz urzędnik Rusty Dougal. Jak nastolatki radzą sobie z interpretacją prawa?
0,000 głosów
Skating With the Stars

Skating With the Stars (2010)
nowośćSerial telewizyjny

Reality ShowPokaż opis
6 par łyżwiarzy: jedna gwiazda i profesjonalista walczą o miano najlepszej. Co tydzień z rywalizacji odpada jedna para. Nowy show stacji ABC
5,001 głos
Mogło Być Gorzej

Mogło Być Gorzej (2009)
nowośćEastbound and Down

KomediaPokaż opis
Kenny Powers jest zawodowym baseballistą, który już w młodym wieku był wielką gwiazdą. Miał sławę pieniądze ale tylko do czasu. Nadszedł czas gdy jego forma spadła a wkrótce musiał opuścić klub. Zamieszkuje u swojego brata Dustina i zatrudnia się jako nauczyciel WF-u w swoim dawnym liceum. Cały czas jednak wierzy, że znowu dostanie ofertę pracy w amerykańskiej lidze baseballowej.
0,000 głosów
Sztuka wojenna

Sztuka wojenna (2009)
nowośćGround Warfare

DokumentalnyPokaż opis
W programie zobaczymy ewolucję sztuki wojennej od czasów starożytnego Egiptu po współczesny Afganistan, czyli historię trwających ponad 3500 lat konfliktów zbrojnych. Prezentowane są tu badania empiryczne, archeologiczne rekonstrukcje, wysokiej jakości grafiki komputerowe, wstrząsające materiały archiwalne oraz wywiady z międzynarodowej klasy ekspertami. Autorzy programu przeprowadzają również fascynujące doświadczenia, które w niekonwencjonalny sposób sprawdzają na przykład: czy rzeczywiście trebusz mógł zburzyć średniowieczny mur obronny i czy karabin maszynowy Maxim mógł ściąć drzewo, jak zapewniał jego wynalazca.
0,000 głosów
Tajemnice Morskich Głębin Osuszanie Oceanu

Tajemnice Morskich Głębin Osuszanie Oceanu (2009)
nowośćSerial telewizyjny

Dokumentalny PrzyrodniczyPokaż opis
Wyprawa w głębiny mórz i oceanów na spotkanie z niezwykłymi mieszkańcami morskiego królestwa. Przyjrzymy się wyprawie na dno oceanu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej grafiki komputerowej zobaczymy, co kryje się pod ogromnymi falami.
0,000 głosów
Jaka to melodia

Jaka to melodia (1997)
nowośćSerial telewizyjny

Rozrywkowy Teleturniej Talent Show MuzycznyPokaż opis
Polski teleturniej o tematyce muzycznej, emitowany przez TVP1 od 4 września 1997 roku. Prowadzącym jest Robert Janowski. Kilka odcinków w kwietniu 2001 roku poprowadził aktor Jacek Borkowski, z powodu choroby Roberta Janowskiego. Program jest realizowany na licencji amerykańskiego formatu Name That Tune.
0,000 głosów