Zaloguj

Seriale

Dodaj

Wyniki (2390)
Ostatnio dodane
Sarah Silverman

Sarah Silverman (2007)
nowośćThe Sarah Silverman Program

KomediaPokaż opis
Sarah Silverman to w tej chwili oficjalnie najzabawniejsza kobieta w Stanach, a może nawet na świecie! Nie istnieją dla niej tematy tabu! Jej ostry język, bezkompromisowy humor i cynizm są w stanie wprowadzić w zakłopotanie nawet takich wyjadaczy sceny komediowej, jak Chris Rock. W swoim show Sarah Silverman pogrywa z konwencją "przyjaznych rodzinie" programów telewizyjnych. Sprawdźcie, co z tego wynika!
0,000 głosów
Prawdziwe przekręty

Prawdziwe przekręty (2006)
nowośćReal Hustle

DokumentalnyPokaż opis
Serial został wyprodukowany przez Objective Productions, napisany i współprodukowany przez Alexisa Conrana oraz Paula Wilsona. Serial pokazuje oszustwa i przekręty, jakich używają zawodowcy na całym świecie (w serialu w Anglii). Prezentowane są również triki magiczne oraz propozycje zakładów (czyli jak wygrać darmowego drinka w barze). W programie występują Alexis Conran, Paul Wilson oraz Jessica-Jane Clement. Głównym założeniem programu jest prezentacja przekrętów i pokazanie ludziom, jak nie dać się oszukać.
0,000 głosów
Dziewczyna z Komputera

Dziewczyna z Komputera (1994)
nowośćWeird Science

Komedia Sci-fiPokaż opis
Dwóch nastolatków przy użyciu komputera ożywia lalkę. Stwarzają przepiękną, idealnie zgrabną, mądrą i magiczną istotę. Nareszcie mają się czym pochwalić przed kolegami w szkole.
0,000 głosów
Wierzyć nie Wierzyć Król Artur

Wierzyć nie Wierzyć Król Artur (2010)
nowośćSerial telewizyjny

DokumentalnyPokaż opis
Dokument, w którym zostają przedstawione historie ludzi z dziwnymi przypadkami.
0,000 głosów
Siły pierwotne

Siły pierwotne (2007)
nowośćPrimeval

Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Kiedy w Anglii pojawiają się dziwne anomalie czasowe, profesor Cutter wraz ze swoją drużyną (do której niektórzy trafili przypadkiem) tropi i łapie wszelkie niebezpieczne prehistoryczne (i nie tylko) stwory, które przedostały się do naszej rzeczywistości z odległych czasów.
9,254 głosy
Życie Wśród Kombai

Życie Wśród Kombai (2007)
nowośćLiving with the Kombai Tribe

Reality Show DokumentalnyPokaż opis
Mark Anstice i Olly Steed wyruszają w fascynującą podróż w głąb lasów deszczowych w Papui-Nowej Gwinei. Wyprawa ma na celu poznanie życia i zwyczajów plemion Kombai. Czeka ich wiele niespodzianek.
0,000 głosów
Historia Starożytnych Cywilizacji

Historia Starożytnych Cywilizacji (2008)
nowośćSerial telewizyjny

DokumentalnyPokaż opis
Początki cywilizacji greckiej sięgają II Tysiąclecia p.n.e. Na tereny Grecji kontynentalnej przybyła ludność indoeuropejska (Grecy) i rozwinęła się kultura minojska. Po okresie tzw. Wieków ciemnych nastąpił długi okres świetności. Antyczny świat mitów, wspaniały rozwój greckiej nauki, sztuki i literatury urzeka nas do dziś. Kultura Starożytnej Grecji (obok kultury rzymskiej) stworzyła podwaliny cywilizacji europejskiej. O wspaniałości Hellady świadczą ruiny antycznych budowli, arcydzieła rzeźby i malarstwa.
0,000 głosów
Zaginione światy

Zaginione światy (1985)
nowośćSerial telewizyjny

Animowany Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Serial opowiada o Arkadii, która w dawych czasach była jedną z najbardziej zaawansowanych cywilizacji na Ziemi. Nadszedł jednak wielki kataklizm, który zmusił lud Arkadiańczyków do życia we wnętrzu Ziemi. Stworzyli oni sztuczne słońce - Shagmę. Lecz nastał czas, że to źródło światła i ciepła zaczęło gasnąć. Znalazła się jednak garstka młodych mieszkańców Arkadii, którzy postanowili uratować 'słońce'...
7,001 głos
Planety

Planety (1999)
nowośćThe Planets

DokumentalnyPokaż opis
"The Planets" to seria popularno-naukowa produkcji BBC. Planety krążące wokół Słońca, są tak od siebie różne, że aż trudno uwierzyć, ze należą do tej samej rodziny. Cztery planety-olbrzymy, położone na zewnątrz Układu Słonecznego, to ogromne kule zbudowane z wirujących mas gazowych, wielokrotnie większe niż nasza pokryta wodami Ziemia i trzy skaliste, sąsiadujące z nią planety.
0,000 głosów
Zielona karta

Zielona karta (2002)
nowośćSerial telewizyjny

DokumentalnyPokaż opis
Serial przedstawia koleje losu trzech rodzin, które wygrały "zieloną kartę", a mianowicie dwa małżeństwa: Elżbieta i Stanisław z Warszawy, Adam i Małgorzata razem z dwoma synami (3-letni Kuba i 12-letni Bartek) z Jasła, oraz Ola, absolwentka Uniwersytetu Poznańskiego. Bohaterowie są w rożnym wieku (od 23 do 50 lat). Reprezentują różne zawody: od urzędniczki do spawacza.
10,001 głos
Godzina Zero

Godzina Zero (2004)
nowośćZero Hour

DokumentalnyPokaż opis
Seria programów opisujących to, co działo się w ostatnich sześćdziesięciu minutach poprzedzających najbardziej dramatyczne wydarzenia w historii. Autorzy wykorzystują archiwalne materiały filmowe, wywiady ze świadkami zdarzeń bądź osobami, które bezpośrednio brały w nich udział. Dzięki temu możliwa staje się pełna dramatyzmu i dynamiki rekonstrukcja przebiegu wydarzeń. Wykorzystano wspomnienia świadków, listy oraz archiwalne rozmowy telefoniczne i nagrania rządowe.
7,001 głos
Непрухи

Непрухи (2010)
nowośćSerial telewizyjny

SitcomPokaż opis
Serial opowiada o perypetiach życiowych rodziny Kiepskich i ich sąsiadów, mieszkających w starej kamienicy we Wrocławiu, na osiedlu Kosmonautów, przy ulicy Ćwiartki 3/4. Bohaterowie starają się zdobyć pieniądze najmniejszym nakładem sił tak, żeby się nie wysilać (w języku Kiepskich "nie narobić"). Głowa rodziny Kiepskich, Ferdynand, to leniwy mężczyzna w średnim wieku, który za wszelką cenę unika każdej pracy, a jego ulubionym zajęciem jest oglądanie telewizji i picie piwa. W jednym z odcinków bezskutecznie startował na Prezydenta RP. Córka Ferdynanda, Mariola, to próżna dziewczyna, która chce się koniecznie podobać wszystkim chłopcom. Syn Ferdka, Walduś dzieli z ojcem zamiłowanie do piwa, interesuje się kulturystyką. Całą rodzinę utrzymuje ciężko pracująca, opryskliwa Halinka. Oprócz nich w domu mieszkała także babka Rozalia, matka Haliny, która często wchodziła w konflikty z Ferdkiem, nazywała go "kanalią". Babka była wierzącą kobietą (jej pobożność bywała czasami trochę fałszywa, ponieważ gdy szła na pielgrzymkę, to modliła się o to, żeby zięć wyłysiał), lubiła kreskówki, a w szczególności Koziołka Matołka.
8,205 głosów
Wielkie Ucieczki

Wielkie Ucieczki (2005)
nowośćOn The Run

Fabularyzowany dok.Pokaż opis
Twórcy serialu postawili sobie za cel ukazanie mało znanych kart polskiej historii powojennej: spektakularnych ucieczek Polaków za granicę w czasach panowania reżimu komunistycznego. W trakcie dokumentacji wyłoniono te najbardziej interesujące, trzymające w napięciu, które niejednokrotnie mogłyby służyć za kanwę thrillerów politycznych. Każdy odcinek opowiada o innej ucieczce. Jest podzielony na dwie części - dokumentalną oraz fabularną. W części dokumentalnej - ogniwem łączącym jest postać Tomasza Sianeckiego, dziennikarza Faktów, który prowadzi widza przez skomplikowane losy bohaterów. Część fabularna wiązała się z uruchomieniem potężnej filmowej maszyny. Inscenizacje ucieczek odbywały się w realistycznej scenerii, z udziałem zawodowych aktorów krakowskich teatrów. Reżyserom zależało na maksymalnym uwiarygodnieniu zdarzeń opowiadanych przez tych, którzy je przeżyli. Dlatego pierwszym etapem produkcji była żmudna dokumentacja - poszukiwanie bohaterów, po których ślad zaginął w momencie ucieczki z kraju (część dokumentacji przekazano do IPN, który nie posiadał do tej pory żadnych informacji odnośnie dalszych losów bohaterów ucieczek). Następnie, ekipa realizacyjna przemierzyła tysiące kilometrów, aby nakręcić długie, wzruszające rozmowy z bohaterami serialu. Na ich podstawie reżyserzy, stworzyli scenariusze odcinków serialu. Każdy odcinek jest osadzony w konkretnym kontekście historycznym, dlatego część dokumentalną i fabularną uzupełniają liczne nieznane dotychczas archiwalia. [opis dystrybutora: TVN]
8,502 głosy
Akta UFO

Akta UFO (2004)
nowośćUFO Files

DokumentalnyPokaż opis
UFO Files to amerykański serial dokumentalny który opowiada o niezidentyfikowanych obiektach latających i bliskich spotkaniach z istotami pozaziemskimi.
9,502 głosy
Bohaterowie służb specjalnych

Bohaterowie służb specjalnych (2008)
nowośćSpecial Forces Heroes

Wojenny DokumentalnyPokaż opis
Emocjonujące relacje z operacji ratunkowych przeprowadzonych przez elitę brytyjskich służb wojskowych. Przy pomocy komputerowych technik wizualizacji, materiałów archiwalnych i współczesnej grafiki program opowiada o wyzwaniach, motywach i trudnych decyzjach podejmowanych przez załogę SAS w różnego rodzaju problematycznych sytuacjach. W czasach nasilonego powszechnego zagrożenia dobrze jest uświadomić sobie odwagę służb specjalnych, przyjrzeć się aktom prawdziwego bohaterstwa z ich strony.
0,000 głosów
Ostatnie 24 godziny

Ostatnie 24 godziny (2004)
nowośćLast 24 Hours

DokumentalnyPokaż opis
"Ostatnie 24 godziny" jest to serial dokumentalny emitowany na kanale Discovery, opisujący ostatnie 24 godziny gwiazd przed ich śmiercią.
9,333 głosy
Agenci do spraw zwierząt

Agenci do spraw zwierząt (2006)
nowośćAnimal extractors

DokumentalnyPokaż opis
Agenci do spraw zwierząt to serial dokumentalny przedstawiający pracę osób zajmujących się utrzymaniem równowagi między człowiekiem, a naturą.
0,000 głosów
Blue Angels Podniebni Akrobaci

Blue Angels Podniebni Akrobaci (2005)
nowośćBlue Angels

DokumentalnyPokaż opis
Doskonała sprawność, piękna prezencja... Zespół Blue Angels dokonuje podniebne ewolucje z zegarmistrzowską precyzją. 6 miesięcy wytężonej pracy i szlifowania umiejętności by dopracować ten mistrzowski brawurowy pokaz. Ale do końca sezonu jeszcze daleko. Czeka ich żmudny wybór nowych pilotów na następny rok. Wybór nowych członków dywizjonu, to dopiero początek. Sezon zamyka ostatni w danym roku pokaz podwietrznych akrobacji.
0,000 głosów
Fight Quest: Sztuki Walki

Fight Quest: Sztuki Walki (2007)
nowośćFight Quest

Dokumentalny Reality Show SportowyPokaż opis
Niektórzy lubią WALCZYĆ ... Reszta z nas woli patrzeć. Ten serial łączy odkrywanie nowych kultur ze starym dobrym mordobiciem; podążymy śladem wprawionego zawodnika sztuk walki Jimmy'ego Smitha oraz 25-letniego żółtodzioba Douga Andersona, którzy podróżują dookoła świata, ucząc się nowych elementów różnych sztuk walki - od kali do kickboxingu. W każdym odcinku Jimmy i Doug odwiedzają nowe miejsce, które słynie z jakiegoś stylu walki, np. chińskie Dung Fung oraz kung fu, czy też znaną z boksu stolicę Meksyku...
0,000 głosów
Budowle przyszłości

Budowle przyszłości (2008)
nowośćBuilding the Future

DokumentalnyPokaż opis
W coraz bardziej kurczącym się świecie ludzie mają mniej miejsca na stawianie budowli, w których mogliby żyć i pracować. Program o pływających domach i ogrodach.
10,001 głos