Seriale

Dodaj

Wyniki (2173)
Ostatnio dodane
Scoundrels

Scoundrels (2010)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat KomediaPokaż opis
Serial skupia się na rodzinie drobnych kryminalistów, której spokój zostaje zachwiany, gdy ich ojciec trafia na długo do więzienia. Pozostawia żonę wraz z dziećmi, które szukają kariery na drodze przestępstwa. Kobieta postanawia, że nadszedł czas na uczciwe życie i stara się naprowadzić na nie swoje dzieci.
8,001 głos
Brian O'Brian

Brian O'Brian (2008)
nowośćSerial telewizyjny

Familijny KrótkometrażowyPokaż opis
W każdym odcinku śledzimy prześmieszne nieszczęśliwe wypadki Briana 'O Briana, bystrego, umiejącego rozwiązywać problemy, dobrego Samarytanina, który jakimś cudem sprawia, że każdy dzień zmienia się w wielką komedię pomyłek. Oglądajcie jak Brian wplątuje się, a później cudem wyplątuje z niemożliwych sytuacji, które są niezauważalne dla każdego poza nim samym. Każdy krótki odcinek jest niemy, ale pełny świetnie dobranej muzyki oraz dźwięków, które doskonale uzupełniają komiczne sytuacje.
7,138 głosów
Disney Friends For Change

Disney Friends For Change (2010)
nowośćSerial telewizyjny

Pokaż opis
Friends For Change to projekt Disney'a namawiający do szanowania energii , wody i ratowania ziemi . Jak widać wystąpią w nim takie gwiazdy Disney'a : Debby Ryan , Cole Sprouse , Dylan Sprouse , Brenda Song , Logan Miller , Caitlyn Taylor Love , Bracia Jonas , oraz pewnie więcej .
10,004 głosy
Wielkie konstrukcje

Wielkie konstrukcje (2004)
nowośćMegaStructures

DokumentalnyPokaż opis
Kolejna znakomita seria Discovery. Tym razem wielkie konstrukcje - czyli maszyny, budowle i inne instalacje, które potrafił wybudować człowiek.
9,001 głos
7,754 głosy
Kosmos

Kosmos (2001)
nowośćSpace

DokumentalnyPokaż opis
Sam Neill przedstawia nam tajemnice kosmosu. Wypełniona spektakularnymi efektami specjalnymi seria w przystępny sposób przedstawia zagadnienia początków Wszechświata, czarnych dziur, supernowych oraz… życia pozaziemskiego.
0,000 głosów
Odysseja

Odysseja (2002)
nowośćOdyssey 5

Dramat Sci-fiPokaż opis
Troje astronautów, reporterka i autor książek paranaukowych w trakcie rutynowej misji w kosmosie doświadczają zniszczenia ziemi. Jako jedyni przedstawiciele rasy ludzkiej zostają porwani przez obcego, który nazywa siebie Poszukiwaczem. Odsyła on całą załogę 5 lat w przeszłość by spróbowali nie dopuścić do katastrofy, która w przyszłości ma spotkać naszą planetę.
0,000 głosów
Tajna sieć

Tajna sieć (2004)
nowośćThe Grid

Dramat Kryminał ThrillerPokaż opis
Historia rozpoczyna się od śmiertelnego ataku terrorystycznego w Londynie. Trop prowadzi FBI i CIA na Bliski Wschód. Powołana grupa śledcza przeprowadza tajną operację rozpracowania terrorystycznej siatki na obcej ziemi.
9,001 głos
Mandrake

Mandrake (2005)
nowośćMandrake

KryminałPokaż opis
Paulo Mandrake (Marcos Palmeira) jest zdolnym i charyzmatycznym prawnikiem z Rio de Janeiro. Pracuje w szanowanej kancelarii razem z doświadczonym adwokatem Wexlerem (Luis Carlos Miéle), z którym mimo różnicy poglądów stanowi zgrany duet. Z racji wykonywanego zawodu Mandrake żyje w dwóch światach. Z jednej strony jest częstym gościem salonów miejscowej elity, z drugiej - nierzadko styka się z przedstawicielami półświatka i mieszkańcami slumsów. Każdy z odcinków, prezentujący inną sprawę, przybliża różne oblicza Rio de Janeiro. Serial oparty na powieściach brazylijskiego pisarza Rubena Fonseci. W 2006 roku "Mandrake" był nominowany do nagrody Emmy w kategorii najlepszy serial dramatyczny.
5,001 głos
Gram TV

Gram TV (2006)
nowośćSerial telewizyjny

Magazyn Dla młodzieżyPokaż opis
Program telewizyjny poruszający tematykę gier komputerowych i konsolowych, emitowany w telewizji TV 4. Program prowadzą Paweł Truszczyński oraz Marcin Sońta. Emitowany od 2006 roku w każdą sobotę - o godzinie 12:00.
0,000 głosów
10 dni do wojny

10 dni do wojny (2008)
nowość10 Days To War

Dramat WojennyPokaż opis
Serial w bezkompromisowy sposób opowiada o przygotowaniach do inwazji na Irak, która rozpoczęła się 20 marca 2003 r. Tytułowe dziesięć dni to splot politycznych utarczek, ludzkich dramatów i zakulisowych rozmów, które doprowadziły do brzemiennej w skutki decyzji o inwazji na ten bliskowschodni kraj. Z dbałością o szczegóły odtworzono prawdziwy obraz tych gorących dni, np. misję generała Tima Crossa (Stephen Rea), podróżującego z Iraku do Londynu, czy zapewnienia pułkownika Tima Collinsa (Kenneth Branagh), mówiącego o wyzwoleniu ludności Iraku od dyktatury Saddama Husajna. Serial ukazuje także sytuację w samym Iraku - spotkania religijnych i politycznych przywódców, którzy przygotowują się do inwazji sprzymierzonych wojsk, czy nastroje panujące wśród społeczności kraju.
0,000 głosów
Porachunki

Porachunki (2008)
nowośćUnderbelly

Dramat KryminałPokaż opis
Oparta na faktach produkcja prezentująca rywalizację gangów w Melbourne w latach 1995-2005. Australia. Od połowy lat 90. XX w. przez ponad dekadę przestępcze środowisko w Melbourne było zdominowane przez tzw. ekipę Carltona. Wraz z pojawieniem się na rynku przynoszącej ogromne zyski amfetaminy w środowisku zawrzało. Głównymi producentami i dostawcami używki są Tony Mokbel i Carl Williams. Szybko dorabiają się fortuny i zaczynają dążyć do władzy. Gdy policja konfiskuje dużą partię pigułek, sypią się wzajemne oskarżenia i rozpoczyna się wojna gangów. Opinia publiczna z coraz większym niepokojem obserwuje porachunki. Członkowie policyjnej komórki, powołanej do rozpracowania gangsterskiego półświatka, napotykają trudności. Nikt ze środowiska nie wykazuje bowiem chęci współpracy z funkcjonariuszami. Mimo to po zastosowaniu niekonwencjonalnych metod dochodzeniowych policja osiąga cel i większość przestępców, którzy pozostali przy życiu, trafia do więzienia. Wojna gangów, w której zginęły 33 osoby, okazuje się najbardziej krwawą w historii przestępczości na Zachodzie.
0,000 głosów
Cybill

Cybill (1995)
nowośćSerial telewizyjny

SitcomPokaż opis
Zwariowane perypetie atrakcyjnej aktorki Cybill Sheridan (Cybill Shepherd) w średnim wieku, próbującej zrobić karierę w Hollywood. Otaczają ją: najlepsza przyjaciółka Maryann Thorpe (Christine Baranski), dwóch byłych mężów Cybill - Ira Woodbine (Alan Rosenberg) i Jeff Robbins (Tom Wopat), jej dwie śliczne córki - uparta,zwariowana, utalentowana, rudowłosa Zoey Woodbine (Alicia Witt) i miła, spokojna,grzeczna,blondynka Rachel Robbins (Dedee Pfeiffer). Powstały 63 odcinki tego zabawnego serialu.
7,001 głos
Largo

Largo (2001)
nowośćLargo Winch

SensacyjnyPokaż opis
Largo Winch, po zagadkowej śmierci ojca Nerio Wincha, jednego z najbogatszych ludzi na świecie, zostaje właścicielem Grupy W, potężnego imperium finansowego. Wkrótce orientuje się, że musi walczyć ze Zgromadzeniem Adriatyckim, stowarzyszeniem pragnącym zdobyć władzę nad światem, manipulującym ludzmi światowej finansjery, prowokującym krachy na giełdach, rewolucje. Nerio był członkiem tego stowarzyszenia, jednak później postanowił z nim walczyć, co stało się przyczyną jego śmierci. Largo postanawia zostać szefem Grupy W i znaleźć zabójców ojca, gdyż wie, że tak jak ojciec, jest dla nich przeszkodą do wyeliminowania na drodze do zawładnięcia światem.
8,001 głos
Zabójczynie

Zabójczynie (2008)
nowośćDonne assassine

DramatPokaż opis
Chiara od lat obawia się, że jej mąż Edoardo ją zdradzi, a nawet zostawi dla innej kobiety. Małżonkowie przeprowadzają się. Niepokój Chiary budzi mieszkająca piętro wyżej Manuela. Zazdrosna żona jest przekonana, że sąsiadka nazywa się Annalena i jest kochanką Edoarda. Prześladowana przez Chiarę kobieta prosi o pomoc teściową.
8,001 głos
Gwiazda miesiąca

Gwiazda miesiąca (2009)
nowośćSerial telewizyjny

Pokaż opis
Serial pokazuje gwiazdy miesiąca kanału Disney Channel. W każdym mini-odcinki prezentowana jest jedna z gwiazd.
9,405 głosów
Armstrong i Miller Show

Armstrong i Miller Show (2009)
nowośćThe Armstrong and Miller Show

KomediaPokaż opis
Druga seria uwielbianego przez Brytyjczyków programu rozrywkowego z udziałem popularnych komików Alexandra Armstronga i Bena Millera. Alexander Armstrong i Ben Miller to dwójka utalentowanych brytyjskich komików. W swoim show odgrywają skecze, często kontrowersyjne i niepoprawne politycznie, które śmieszą nie tylko Brytyjczyków. Ich wspólny program to inteligentna satyra, która wyśmiewa się zarówno z nobliwych angielskich ladies, jak i z mieszkających w Londynie rosyjskich oligarchów.
0,000 głosów
Jeff Dunham

Jeff Dunham (2009)
nowośćSerial telewizyjny

Komedia SatyraPokaż opis
Trzy występy Jeff'a Dunhama dla Comedy Central. Jeff w Polsce znany jest ze skeczu z Achmedem Martwym Terrorystą.
9,002 głosy
Przerysowani

Przerysowani (2004)
nowośćDrawn Together

Animowany KomediaPokaż opis
Głównymi bohaterami jest ósemka archetypowych postaci z kreskówek, którzy w ramach programu organizowanego i prowadzonego przez (jak to nazwano w serii) "żydowskich producentów" (którzy notabene nimi są) umieszczeni zostali we wspólnym domu. Bohaterowie: - Toot Braunstein (Fiu-Fiu) - Ling-Ling - Foxxy Love (Lisiczka) - Princess Clara (Księżniczka Klara) - Spanky Ham (Sprośniak) - Wooldoor Sockbat (Wełniak Skarpetoperz) - Xandir P. Wifflebottom (Xander) - Captain Hero (Kapitan Bohaterski)
8,001 głos
Minute to Win It

Minute to Win It (2010)
nowośćSerial telewizyjny

RozrywkowyPokaż opis
Amerykański program rozrywkowy w którym zawodnicy walczą o milion dolarów. Aby wygrać zawodnik musi wykonać 10 zadań, mając na każde z nich 60 sekund. Po wykonaniu zadania trudność kolejnego zdania rośnie. Wyzwania nie zdają się byś specjalnie trudne, lecz aby je wykonać trzeba się sporo natrudzić. Zawiera odcinek specjalny w którym Kevin Jonas mierzy się z zadaniami, aby wygraną przeznaczyć na cele charytatywne.
9,333 głosy