Zaloguj

Seriale

Dodaj

Wyniki (2266)
Ostatnio dodane
Paris Hilton: Kumpela na zabój z Dubaju

Paris Hilton: Kumpela na zabój z Dubaju (2011)
nowośćSerial telewizyjny

Reality ShowPokaż opis
MTV po raz kolejny pomoże Paris w znalezieniu bratniej duszy. Tym razem poszukiwania odbędą się w… bajecznym Dubaju. Hiltonówna dokona wyboru spośród dwudziestu dziewczyn. Oczywiście, zdobycie tytułu przyjaciela Paris nie będzie proste. Czeka ich wiele wyzwań, którym nie każda będzie w stanie sprostać. Uczestniczki będą musiały udowodnić, że potrafią na zawołanie poprawić humor Paris, dotrzymać jej kroku w bywaniu na przyjęciach i częstych wypadach na zakupy. Ponadto w programie zobaczymy jak przebiega prywatna część wyprawy Paris Hilton do Dubaju. Podobnie jak Jessica Simpson w programie „Cena piękna”, Paris po raz pierwszy zetknie się z tak odmienną od jej standardów kulturą. Wszystko to będzie uważnie obserwowane przez kamery MTV.
10,003 głosy
Paris Hilton: Kumpela na zabój w Wielkiej Brytanii

Paris Hilton: Kumpela na zabój w Wielkiej Brytanii (2009)
nowośćSerial telewizyjny

Reality ShowPokaż opis
Dziedziczka fortuny Hiltonów nie przyjaźni się z byle kim. MTV po raz kolejny pomoże Paris w znalezieniu bratniej duszy. Po bajecznym Dubaju czas na Wielką Brytanię! Hiltonówna dokona wyboru spośród dwudziestu dziewczyn. Oczywiście, zdobycie tytułu przyjaciela Paris nie będzie proste. Czeka ich wiele wyzwań, którym nie każda będzie w stanie sprostać. Uczestniczki będą musiały udowodnić, że potrafią na zawołanie poprawić humor Paris, dotrzymać jej kroku w bywaniu na przyjęciach i częstych wypadach na zakupy. Ponad to w programie zobaczymy jak przebiegła prywatna część wyprawy Paris Hilton do Wielkiej Brytanii – czy celebrytka z USA odnajdzie się w angielskiej atmosferze?
0,000 głosów
Audrina

Audrina (2011)
nowośćSerial telewizyjny

Pokaż opis
Audrina Patridge, gwiazda popularnych "Wzgórz Hollywood", zaprasza nas do swojego świata, który od czasu jej pojawienia się w sławnym serialu uległ diametralnej zmianie. To w rzeczywistości historia mojego życia poza planem "Wzgórz Hollywood". Nieocenzurowana, bardzo prawdziwa. Kamera towarzyszyła mi non stop. Zobaczycie w nim moją rodzinę, pracę, związki ... - powiedziała MTV NEWS.
0,000 głosów
Bandyci

Bandyci (2010)
nowośćThe Challenge: Cutthroat

Reality ShowPokaż opis
Bandyci (ang. The Challenge: Cutthroat) to odświeżona formuła kultowego reality show Real World vs. Road Rules. Podzieleni na drużyny uczestnicy Bandytów udają się do czeskiej Pragi, by w specjalnym ośrodku konkurować ze sobą w najbardziej niebezpiecznej grze w historii programu. Zadania wymagają nie lada sprawności i bliższe są sportom ekstremalnym, niż temu do czego przyzwyczaiły nas różnorakie programy typu reality.
7,001 głos
Combat Hospital

Combat Hospital (2011)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat WojennyPokaż opis
Combat Hospital to dramat opowiadający losy lekarzy, którzy z narażeniem swojego życia toczą zacięty bój ze śmiercią o życie żołnierzy sił ISAF walczących w Afganistanie. Głównym pomysłem powstania serialu były wydarzenia, które miały miejsce w rzeczywistości w kanadyjskim szpitalu NATO Role 3 Hospital. Akcja serialu rozgrywa się w 2006 roku w Kandaharze na południu Afganistanu.
0,000 głosów
Rita daje czadu

Rita daje czadu (2008)
nowośćRita Rocks

KomediaPokaż opis
Zapracowana żona i matka żongluje żądaniami dziewięcioletniej pociechy, próbuje zdyscyplinować nastoletnią córkę i stale towarzyszącego jej chłopaka oraz rozbudzić romantyczne uczucia między sobą i mężem. Gdy Rita (Nicole Sullivan) nie dostaje oczekiwanego awansu czuje, że jest u kresu wytrzymałości. W poszukiwaniu „młodzieńczej” Rity odkurza starą gitarę i zakłada garażowy zespół razem ze wścibską listonoszką Patty (Tisha Campbell-Martin) i bezrobotnym sąsiadem Owenem (Ian Gomez). A wszystko po to, aby znaleźć swoje powołanie.
10,001 głos
The Protector

The Protector (2011)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat KryminałPokaż opis
Gloria Sheppard jest rozwódką, która samotnie wychowuje dwóch synów, Leo i Nicka. W opiece nad nimi pomaga jej młodszy, często pakujący się w kłopoty brat, Davey. I może życie bohaterki nie byłoby bardzo skomplikowane, gdyby nie praca pani Sheppard. Gloria jest bowiem detektywem z wydziału zabójstw w Los Angeles, a jak wiadomo ta praca do najbezpieczniejszych nie należy. Jak samotna matka godzi życie prywatne z pracą?
8,502 głosy
Zagadki Historii

Zagadki Historii (2004)
nowośćInvestigating History

Dokumentalny HistorycznyPokaż opis
Używanie ostatecznych technik sądowej nauki, badacze rebadają pewną ilość legendarnych cyfr i wydarzeń (wypadek) historii po to, żeby określać (rozstrzygać) ile czego USA jest prawda (prawdziwy) rachunek.
0,000 głosów
Pismo Święte

Pismo Święte (2010)
nowośćThe Bible: A History

DokumentalnyPokaż opis
Howard Jacobson bada spór o powstanie świata. Przedstawia argumenty ateistów, jak również zwolenników kreacjonizmu - osób, które dosłownie interpretują zapisy z Księgi Rodzaju.
0,000 głosów
Gdy zadzwoni dzwonek USA

Gdy zadzwoni dzwonek USA (2007)
nowośćAs the Bell Rings

KomediaPokaż opis
Serial opowiada o wybrykach grupy siedmiu uczniów w trakcie przerwy lekcyjnej. Akcja rozgrywa się na korytarzu szkolnym, tuż przed pokojem dyrektora. Oknem na świat postaci jest nomen omen okno budynku szkolnego. Młodzi ludzie spędzają przerwy rozwiązując przeróżne problemy związane z życiem, miłością, przyjaciółmi i wrogami. Wciąż wpadają na nowe pomysły, od wygrania randki z najładniejszą dziewczyną w szkole do prób przewodnictwa każdej drużynie i wszystkim kółkom naukowym.
8,388 głosów
Powrót Arabeli

Powrót Arabeli (1993)
nowośćSerial telewizyjny

Familijny Komedia BaśńPokaż opis
Nowa opowieść rozpoczyna się równo po dziesięciu latach, czyli w rocznicę ślubu Arabeli i Petra. Przez ten czas zaszły poważne zmiany. Irracjonalny socjalizm, z pomysłami jak z zagmatwanej bajki, przekształcił się w twardy kapitalizm. Dzieci dorosły – Honzík i Mařenka są na pierwszym roku studiów. Pani Majerová owdowiała. Petr jest słynnym wynalazcą, a Arabela, z racji swoich umiejętności, jest wziętym tłumaczem mowy zwierząt – ma nawet swój program w telewizji.
0,000 głosów
Komisarz Rozen

Komisarz Rozen (2011)
nowośćSerial telewizyjny

Kryminał SensacyjnyPokaż opis
Giną główni podejrzani w sprawie groźnego gangstera. Winą za ich śmierć zostaje obarczony komisarz Rozen (Marcin Bosak). Mimo tego szefowie Staroń (Marek Bukowski) i Szwarc (Bronisław Wrocławski) powierzają mu kolejne zadanie. Policjant ma doprowadzić do aresztowania Kancera (Marek Frąckowiak), nazywanego ostatnim królem polskiej mafii. Gangster ostatnio uciekł z więzienia i wrócił do przestępczej działalności. Rozenowi udaje się przeniknąć do środowiska mafii dzięki znajomości z Grzegorzem Wandorfem (Kamil Kula). Mężczyzna jest przekonany, że jego nowy kolega jest poszukiwanym przez policję mordercą i zleca mu ważne zadanie. Marcin ma odpowiadać za wywiezienie Kancera za granicę. Tymczasem Staroń za pośrednictwem młodego i ambitnego Jawora (Michał Lewandowski) stara się odsunąć Rozena od tej sprawy. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Niebawem komisarz dowiaduje się, że do pracy na komendzie wróciła jego dawna miłość, podkomisarz Ewa Rybczyńska (Marta Żmuda Trzebiatowska).
10,001 głos
Irys

Irys (2009)
nowośćIris

Thriller Akcja RomansPokaż opis
Hyeon-jun Kim (Byung-hun Lee) i Sa-woo Jin (Jun-ho Jeong) to bracia krwi, którzy obiecali sobie, że nigdy się nawzajem nie zdradzą. Razem dzielą trudy żołnierskiego życia i razem wstępują w szeregi NSS, tajnej agencji dbającej o bezpieczeństwo kraju. W pracy poznają agentkę Seung-hee Choi (Tae-hee Kim), w której obaj się zakochują. Wkrótce potem, Hyeon-jun dostaje samodzielną misję. Udaje mu się zlikwidować cel, jednak w czasie ucieczki zostaje poważnie ranny. Sa-woo zamiast mu pomóc, zdradza go... W tej grze istnieje jedna zasada: Nie kochaj, bo możesz zostać celem.
0,000 głosów
Pod jednym dachem

Pod jednym dachem (1975)
nowośćChalupáři

KomediaPokaż opis
Zabawna historia dwóch starszych panów, którym przyszło zamieszkać pod jednym dachem w małym, prowincjonalnym miasteczku. Jednym z głównych tematów ich sporów jest zabytkowa szafa grająca. Fabuła posiada również miłosną intrygę - obydwaj panowie wpadają w oko mieszkającej w sąsiedztwie pani Fuchsowej.
0,000 głosów
Ciao Darwin

Ciao Darwin (2004)
nowośćSerial telewizyjny

Reality ShowPokaż opis
Ciao Darwin – program rozrywkowy emitowany na antenie telewizji TVN. Program składał się z dwóch edycji, a prowadzącym był Piotr Szwedes. Emisja: Edycja 1 - w sobotę o 21.00, a edycja druga w poniedziałki o 21.30 W programie rywalizowały ze sobą dwie drużyny, które były tak dobierane, aby ich członków coś łączyło. Na czele każdej z drużyn stała gwiazda.
10,001 głos
NEXT X

NEXT X (2011)
nowośćSerial telewizyjny

SportowyPokaż opis
Młodzi, świetnie zapowiadający się narciarze i snowboardziści wezmą udział w konkursie, w którym nagrodą będzie szansa wystąpienia obok największych sław narciarskich i snowboardowych, podczas europejskich zawodów Winter X Games, organizowanych przez stację telewizyjną ESPN. Całość będzie można zobaczyć w najnowszym, siedmioodcinkowym serialu telewizyjnym, który Disney XD wyemituje w kwietniu 2010 roku. "Next X" to program typu reality show, którego tematem są sporty ekstremalne. Program ten przedstawia podróż dziewięciu młodych sportowców, wybranych z setek kandydatów z całej Europy, w czasie której prezentują swoje niezwykłe talenty i walczą o tytuł supergwiazdy Disneya - Next X. Warto dodać, że Polska ma swojego reprezentanta.
8,002 głosy
II Wojna Światowa według Brytyjczyków

II Wojna Światowa według Brytyjczyków (2009)
nowośćBritain at War

Dokumentalny WojennyPokaż opis
Serial prezentuje historie Wielkiej Brytanii w okresie II wojny światowej. Świadkowie tamtych wydarzeń, cywile, weterani sił lądowych, powietrznych, jak i żołnierze marynarki wojennej dzielą się z widzami swoimi doświadczeniami.
0,000 głosów
Fakty i Mity : II Wojna Światowa

Fakty i Mity : II Wojna Światowa (2010)
nowośćSerial telewizyjny

DokumentalnyPokaż opis
Seria zawierająca najważniejsze wydarzenia II Wojny Światowej. Filmy zawierają informacje nie tylko z okresu konfliktu zbrojnego. Całość opatrzona jest komentarzem uczestników tamtych wydarze oraz specjalistów różnych dziedzin żyjących w czasach współczesnych.
7,333 głosy
W 80 transakcji dookoła świata

W 80 transakcji dookoła świata (2009)
nowośćAround The World In 80...

DokumentalnyPokaż opis
Ekonomista Conor Woodman przemierza świat dzięki swym umiejętnościom handlowym. Przez ostatnie dziesięć lat pracował on w londyńskim City. Teraz postanawia sprzedać mieszkanie, zainwestować uzyskane ze sprzedaży fundusze i wyruszyć w podroż po świecie. Wyprawa poprowadzi go nie tylko przez różne kraje, ale i poprzez wiele ryzykownych transakcji. Po sześciu miesiącach chce wrócić do domu bogatszy o 75 tysięcy funtów. Conor jest przekonany, że zasady uzyskiwania profitów są uniwersalne na całym świecie. Każdy z odcinków to opowieść o kolejnej podróży: z Londynu do Afryki, z Indii do Chin, z Chin fo Azji południowo-wschodniej, i wreszcie z Ameryki Południowej do Londynu.
0,000 głosów
Sarah Silverman

Sarah Silverman (2007)
nowośćThe Sarah Silverman Program

KomediaPokaż opis
Sarah Silverman to w tej chwili oficjalnie najzabawniejsza kobieta w Stanach, a może nawet na świecie! Nie istnieją dla niej tematy tabu! Jej ostry język, bezkompromisowy humor i cynizm są w stanie wprowadzić w zakłopotanie nawet takich wyjadaczy sceny komediowej, jak Chris Rock. W swoim show Sarah Silverman pogrywa z konwencją "przyjaznych rodzinie" programów telewizyjnych. Sprawdźcie, co z tego wynika!
0,000 głosów