Zaloguj

Seriale

Dodaj

Wyniki (2390)
Ostatnio dodane
Kraksy pod lupą

Kraksy pod lupą (2005)
nowośćCrash Scene Investigation

DokumentalnyPokaż opis
W 2000 roku grecki prom "Express Samina" w czasie jednego z rejsów po Morzu Egejskim uderzył w skalistą wysepkę. W wyniku uszkodzenia kadłuba w przeciągu 15 minut zatonął. Tragedia doprowadziła do śmierci 81 osób, spośród ponad 500 pasażerów.
0,000 głosów
Machiny wojenne XXI wieku

Machiny wojenne XXI wieku (2004)
nowość21st Century War Machines

DokumentalnyPokaż opis
Simon Pearson dzieli się wiedzą na temat broni i sprzętu wojskowego. W programie wywiady z projektantami machin bojowych i naukowcami, którzy przedstawią najnowsze technologie.
0,000 głosów
Katastrofy, które zmieniły lotnictwo

Katastrofy, które zmieniły lotnictwo (2008)
nowośćSerial telewizyjny

DokumentalnyPokaż opis
Po każdej katastrofie lotniczej następuje dochodzenie, które ma ustalić przyczyny wypadku. Te drobiazgowe ekspertyzy prowadzą nie tylko do znalezienia winnych, ale też do dokonania zmian konstrukcyjnych i organizacyjnych, które zmniejszą ryzyko kolejnej tragedii. Na przykład po katastrofie samolotu linii Pan Am w 1963 roku wszystkie maszyny zostały wyposażone w piorunochrony. Z kolei wypadek concorde'a w Paryżu doprowadził do zaprojektowania opon odpornych na pękanie. Dzięki temu loty pasażerskie stały się bezpieczniejsze.
0,000 głosów
Tajemnice czarnych skrzynek

Tajemnice czarnych skrzynek (2011)
nowośćAircrash Confidential

DokumentalnyPokaż opis
Analiza różnych katastrof w historii lotnictwa, wspomnienia ocalałych oraz opinie pilotów. Każdy wypadek dostarcza ważnych wskazówek dla ekspertów i naukowców. Z tragicznych w skutkach błędów wyciągają wnioski, dzięki którym nowe samoloty stają się bezpieczniejsze. Autorzy serialu szukają również wyjaśnienia kwestii takich jak np. dlaczego terroryści, pomimo zaostrzonych procedur bezpieczeństwa, wciąż stanowią zagrożenie dla ruchu lotniczego.
0,000 głosów
Szymon na żywo

Szymon na żywo (2012)
nowośćSerial telewizyjny

Reality ShowPokaż opis
Dziś wieczorem Szymon Majewski zadebiutuje w nowym programie na żywo. Program będzie realizowany w byłej wytwórni wódek Koneser, a bajkowo-cyrkowa scenografia zachwyca rozmachem. Jak zdradził gospodarz programu, wszystkie unikalne rekwizyty jak chimery, grzyby i kurtyny mają tu swoje niezastąpione zastosowanie. Co dziś czeka na widzów Szymona? Na pewno spotkanie z "najbardziej wystraszonym człowiekiem świata, który będzie udawał, że nie jest wystraszony" i szarą eminencją polskiego show biznesu Anną Foch-Tryskolaską. W studiu Szymona Majewskiego pojawią się też całkiem prawdziwi goście tacy jak Piotr Cyrwus i aktorzy serialu TVN 7 "Reguły Gry" m.in. Anna Kwiatkowska, Julia Kamińska i Paweł Wilczak.
8,138 głosów
Obieżyświat

Obieżyświat (1994)
nowośćGlobe Trekker

Przygodowy DokumentalnyPokaż opis
Program podróżniczy ukazujący najpiękniejsze i najbardziej interesujące zakątki naszej planety oraz ich malownicze krajobrazy, wspaniałe widoki, fantastyczne kolory. Autorzy audycji zapraszają widzów w podróż dookoła świata, ze znawstwem i smakiem opowiadając o najciekawszych miejscach naszego globu. Przedstawiają nie tylko walory geograficzne i przyrodnicze odwiedzanych miejsc, ale również prezentują tamtejszą kulturę i zwyczaje.
0,000 głosów
Podróż w czasie między Azją a Europą

Podróż w czasie między Azją a Europą (2009)
nowośćEurasia

DokumentalnyPokaż opis
Opowieść o związkach historycznych, kulturowych oraz religijnych pomiędzy Wschodem i Zachodem. W programie rekonstrukcja narodzin cywilizacji przy użyciu nowatorskiej grafiki komputerowej.
0,000 głosów
Z pierwszych stron gazet

Z pierwszych stron gazet (2010)
nowośćRipped From The Headlines

DokumentalnyPokaż opis
Próba rekonstrukcji tragedii i morderstw, które wywołały sensację w mediach i przez długi czas utrzymywały się na pierwszych stronach gazet. Twórcy programu zastanawiają się, czy szum medialny może pomóc w prowadzonym śledztwie. O tajemniczych sprawach rozmawiają z członkami rodzin i policjantami. Wśród badanych spraw jest między innymi głośne morderstwo modelki Jasmine Fiore, o które oskarżono jej męża, gwiazdora reality show oraz porwanie 11-letniej Jaycee Lee Dugard.
0,000 głosów
Los Angeles - miasto demonów

Los Angeles - miasto demonów (2011)
nowośćLA: City of Demons

HistorycznyPokaż opis
Twórca powieści kryminalnych James Ellroy analizuje zabójstwa, które zdarzyły się w Los Angeles. Jego rozważania zapoczątkuje tragiczna historia z życia pisarza - niewyjaśniona sprawa dotycząca zabójstwa jego matki. To właśnie te dramatyczne wydarzenia wpłynęły na kształtowanie się zainteresowań Jamesa. Twórca kryminałów przygląda się najmroczniejszym historiom, jakie wydarzyły się w Mieście Aniołów. Widzowie będą mieli możliwość wysłuchania wywiadów ze świadkami zdarzeń, a także policjantami i sędziami, którzy zajmowali się poszczególnymi sprawami.
0,000 głosów
Nowy Jork z bliska

Nowy Jork z bliska (2011)
nowośćN.Y. Confidential

DokumentalnyPokaż opis
Cykl opowieści o pięciu dzielnicach Nowego Jorku. Prawdziwy portret stolicy świata, która inspiruje, przyciąga i fascynuje miliony ludzi.
0,000 głosów
Planeta Ziemia Live

Planeta Ziemia Live (2012)
nowośćPlanet Earth Live

DokumentalnyPokaż opis
W każdym odcinku serialu widzowie na całym świecie mogą oglądać dzikie zwierzęta w czasie rzeczywistym. Nadawane na żywo reportaże z Afryki prowadzi znany z "Top Gear" Richard Hammond, natomiast transmisjami z Ameryki Północnej zajmuje się Julia Bradbury. W programie pojawiają się także zoolodzy, którzy relacjonują to, co akurat dzieje się w świecie zwierząt. Widzowie poznają m.in. życie i zwyczaje lwów, niedźwiedzi czarnych i zagrożonych wyginięciem gatunków małp.
0,000 głosów
Co w stawie piszczy

Co w stawie piszczy (2000)
nowośćFascinating Cosmos Under a Lotus Pond

Pokaż opis
Niewielki staw u podnóża gór, choć z pozoru spokojny i uroczy, jest prawdziwym polem walki. W wodzie rodzą się, rozmnażają, konkurują i umierają liczne insekty. Błyskawicznie polujące mięsożerne larwy są postrachem kijanek. Gdy te ostatnie dorastają, same stają się myśliwymi, a ich pokarmem są ważki. Aktywny głównie w nocy koreański skorpion wodny poluje na ryby. Z kolei żuki wodne, które jedzą właściwie wszystko, nazywane są czyścicielami stawu.
0,000 głosów
Rozkosz i ból

Rozkosz i ból (2010)
nowośćPleasure And Pain

Pokaż opis
Michael Mosley opowiada o tym, jak wielkie znaczenie ma odczuwanie zarówno przyjemności, jak i bólu. Bez rozkoszy, którą daje seks i jedzenie, nie przetrwałby gatunek ludzki. Z kolei ból informuje nas o zagrożeniu. Prowadzący stara się naukowo wytłumaczyć, jak to się dzieje, że nasze organizmy i mózgi odczuwają te doznania i jak na nie reagują. By przedstawić problem jak najdokładniej Michael Mosley na sobie przeprowadza różne eksperymenty.
0,000 głosów
Człowiek na polowaniu

Człowiek na polowaniu (2011)
nowośćMan Hunt

DokumentalnyPokaż opis
Hayden Turner wybiera się w podróż po całym świecie, aby poznać techniki polowań plemion zamieszkujących z dala od cywilizacji. Tworzący je ludzie muszą walczyć z dzikimi zwierzętami bez nowoczesnych broni i gadżetów.
0,000 głosów
Początek odsiadki

Początek odsiadki (2011)
nowośćFirst Week In

DokumentalnyPokaż opis
Poznajemy ludzi, którzy przekraczają bramy więzienia. Dla jednych to "powrót do domu", dla innych - pełna niewiadomych, przerażająca przyszłość. Zobaczymy kulisy najtrudniejszych dni spędzonych za kratkami. Nowicjusze poznają zasady współżycia więziennej społeczności.
0,000 głosów
W laboratorium sądowym

W laboratorium sądowym (2011)
nowośćCrime Lab

DokumentalnyPokaż opis
Dokumentaliści przedstawiają w jaki sposób zmienił się sposób prowadzenia policyjnych śledztw dzięki odkryciu i opracowaniu nowych metod naukowych.
0,000 głosów
Rodzice na start

Rodzice na start (2012)
nowośćSerial telewizyjny

MagazynPokaż opis
Rodzice na start - Przewodnik po świecie małego dziecka. Stworzony z myślą o młodych rodzicach oraz parach, które spodziewają się potomka. Daje odpowiedzi na wiele pytań, które nurtują matki i ojców na początku rodzicielstwa.
0,000 głosów
Greek

Greek (2007)
nowośćGreek

Komedia Dla młodzieżyPokaż opis
Rusty (Jacob Zachar) wprowadza się do akademika przy swoim college'u, w którym studiuje już jego towarzyska siostra - Casey (Spencer Grammer). Rusty chce zmienić swoje życie i college, w którym nie zna nikogo i traktuje jako dobry początek - nie chce już być kojarzony jako kujon; postanawia więc zasilić szeregi jednego z uniwersyteckich bractw.
6,001 głos
Zwariowany Poszukiwacz

Zwariowany Poszukiwacz (2011)
nowośćThe Finder

Dramat KryminałPokaż opis
Twórcy przebojowego "Bones" (""Kości") przedstawiają nowy serial "The Finder" – o niezwykłym człowieku, który wykorzystuje swój wyjątkowy dar, by pomóc innym w odnalezieniu tego, co stracili. Reputacja Waltera, pomimo tego, że opuścił już szeregi wojska, jako dyskretnego profesjonalisty, który potrafi odnaleźć wszystko i wszystkich, dotarła do generałów, polityków i innych wpływowych osób. Jego pierwszym zadaniem, po opuszczeniu wojska, stało się odnalezienie i sprowadzenie do domu córki głównego szefa CIA. Walterowi udało się tego dokonać i od tego czasu nie narzeka na brak zleceń. Weteran wojny w Iraku, Walter Sherman (Geoff Stults, "Happy Town", "Powrót na October Road"), zyskał świetną reputację służąc w wojskowej żandarmerii jako specjalista od tropienia rebeliantów, dezerterów i prowizorycznych min lądowych (tzw. fugas). Niestety, okazało się, że Walter odnalazł jeden z takich materiałów wybuchowych tylko kilka chwil przed tym, jak ten odnalazł jego. Dwa miesiące później, kiedy Walter wybudził się ze śpiączki, został honorowo zwolniony ze służby i wrócił do domu. Uszkodzenia mózgu, które powstały w wyniku wypadku, zamieniły go z profesjonalisty, który specjalizował się w odzyskiwaniu ludzi i rzeczy, w kogoś dużo bardziej niezwykłego: Findera – Znalazcę. Po zamieszkaniu w nowym miejscu w Key West, Walter spotyka Leo Knoxa (Michael Clarke Duncan, "Zielona Mila"), kiedyś otyłego prawnika, który po śmierci żony i dzieci, przeszedł metamorfozę i zmienił się w łagodnego olbrzyma, filozofa i doradcę prawnego Waltera. Ze względu na swoje umiejętności Walter jest często proszony o odszukanie osoby lub przedmiotu, którego państwowe organy ścigania nie są w stanie lub nie mogą znaleźć. Z pomocą Leo i zastępcy komendanta policji Isabeli Zambady (Mercedes Masohn), oraz dzięki licznym znajomościom, Walter wraz ze swoją ekipą w końcu odnajduje sens swojego życia w odszukiwaniu tego, co stracili inni
8,001 głos
Woli & Tysio na pokładzie

Woli & Tysio na pokładzie (2012)
nowośćSerial telewizyjny

Reality ShowPokaż opis
Dawid Woliński – jeden z najbardziej znanych polskich projektantów. Marcin Tyszka – ceniony w Polsce i za granicą fotograf. Obaj Panowie, pracujący i żyjący w świecie mody, ekstrawagancji i wielkich pieniędzy, świecie, który nie ma nic wspólnego z życiem większości z nas, zostają przeniesieni do … rzeczywistości. Dotychczas nie mieli szansy się zmierzyć z prawdziwym życiem.
0,000 głosów