Zaloguj

Seriale

Dodaj

Wyniki (2309)
Ostatnio dodane
Prosto w Serce

Prosto w Serce (2010)
nowośćSerial telewizyjny

ObyczajowyPokaż opis
Jeśli myślicie, że w miłości, jak na ringu, wszystkie chwyty są dozwolone – to macie rację! Już za chwilę rozpocznie się wyjątkowy miłosny pojedynek. Naprzeciwko siebie staną: pełna temperamentu bokserka i biznesmen - rajdowiec o złotym sercu. Ona - dziewczyna sierota, On - królewicz milioner. Dwa różne światy, dwa różne charaktery, które połączy strzał Amora prosto w serce! Tego pojedynku nie można przegapić!
7,1619 głosów
Ucieczka z Wyspy Skorpiona

Ucieczka z Wyspy Skorpiona (2007)
nowośćEscape from Scorpion Island

Reality ShowPokaż opis
Dwa zespoły ochotników w wieku od 11 do 14 lat uczą się żyć na egzotycznej wyspie, z dala od szkoły, przyjaciół i rodzin. Uczestnicy programu nie wiedzą jednak, że nie są tam zupełnie sami. Na wyspie są jeszcze więźniowie obozu Limbo. Codziennie uczestnicy reality show z obozu Limbo startują w zawodach (Limbo), która drużyna / osoba wygra ma szanse dołączyć do drużyny Żądło (Sting) albo drużyny Szponu (Claw). Następnego dnia obie drużyny biorą udział w specjalnym zadaniu (Ultimate Jeopardy). Do drużyny która wygra dołącza osoba która wygrała starcie w Limbo. Drużyna z większą ilością członków będzie miała większą szansę na ucieczkę z wyspy podczas ostatniego zadania. Uczestnicy nie wiedzą jednak, że 4 zawodników z Limbo włada tajnymi mocami, których mogą użyć dopiero po dołączeniu do drużyny.
7,229 głosów
Linia życia

Linia życia (2011)
nowośćSerial telewizyjny

ObyczajowyPokaż opis
Akcja serialu koncentruje się wokół czterech rodzin mieszkających w Gdyni. Zrealizowany na podstawie włoskiej opery mydlanej pt. Vivere.
7,673 głosy
Pogromcy mitów

Pogromcy mitów (2003)
nowośćMythBusters

DokumentalnyPokaż opis
...lodowy nabój, wybuchający cukierek, latający Chevrolet... różne niewiarygodne opowieści spotykamy na każdym kroku, ale czy są one prawdziwe lub chociaż prawdopodobne... Eksperci od efektów specjalnych Jamie Hyneman i Adam Savage poddają te wszystkie niesamowite historie skrupulatnej naukowej analizie. Jamie i Adam razem mają 30-letnie doświadczenie w budowaniu modeli i tworzeniu prototypów zabawek. Wraz z zespołem asystentów i przy pomocy ekspertów innych dziedzin sprawdzają, często na własnej skórze, prawdziwość mitów... efekty bywają zaskakujące...
9,7311 głosów
HDw3D Telewision

HDw3D Telewision (2011)
nowośćSerial telewizyjny

Reality ShowPokaż opis
Szymon Majewski, jako Mike Szymański, zakłada od podstaw własną stację telewizyjną ADHD TV o charakterze informacyjno-rozrywkowym. Będąc nowoczesnym menedżerem i pewnym siebie redaktorem naczelnym, szuka nowych form i gwiazd. Nie broni się też przed wykorzystywaniem sprawdzonych formatów i talentów w kreatywny sposób. W programie ciekawostki, parodie, fotomontaże, piosenki i niezapomniane charakteryzacje, które zapewnią widzom znakomitą rozrywkę.
8,504 głosy
Disney - Najlepsze Dobranocki

Disney - Najlepsze Dobranocki (2011)
nowośćSerial telewizyjny

AnimowanyPokaż opis
Jest to premiera DVD dla obu tych seriali. W każdej z książek specjalnie dla dzieci przygotowano ciekawostki dotyczące dobranocek, a także zabawy interaktywne, łamigłówki i zagadki.
0,000 głosów
Nancy Drew

Nancy Drew (1996)
nowośćSerial telewizyjny

Dla młodzieży KryminałPokaż opis
Serial opisuje przygody 20-letniej studentki kryminologii Nancy Drew (Tracy Ryan), która wraz z przyjaciółkami Besse Marvin (Jhene Erwin) i George Fayne (Joy Tanner) rozwiązują zagadki detektywistyczne.
0,000 głosów
The Hills

The Hills (2006)
nowośćWzgórza Hollywood

Reality ShowPokaż opis
„Wzgórza Hollywood” to kontynuacja hitowego serialu „Laguna Beach”, który w krótkim czasie podbił serca nastolatek, w tym również fanek z Polski. Przedstawiał przygody wyjątkowo bogatych Amerykanów z Beverly Hills, uczących się w elitarnych szkołach i prowadzących życie, o jakim mogą pomarzyć tysiące ich rówieśników. Główna bohaterka „Wzgórz Hollywood”, Lauren, przenosi się do Los Angeles, zdaje do prestiżowego college`u i rozpoczyna staż w magazynie „Teen Vogue”. Wkraczając w dorosłe życie, musi nauczyć się sama radzić sobie ze wszystkimi problemami i obowiązkami, a tych zawsze jest sporo. Mimo tego Lauren postanawia wytrwać w postanowieniu i odnieść sukces jako dziennikarka i studentka Instytutu Mody.
0,000 głosów
Smash Lab

Smash Lab (2007)
nowośćSerial telewizyjny

DokumentalnyPokaż opis
Są to wynalazki bądź rozwiązania związane z ogólną tematyką bezpieczeństwa. Prezenterzy - wynalazcy wymyślają m.in. sposoby na ochronę domu przed pożarem lasu, utrzymanie tonącego samochodu na wodzie, czy zatrzymanie uciekających przestępców.
0,000 głosów
Tabu

Tabu (2002)
nowośćTaboo

DokumentalnyPokaż opis
Twórcy serialu odkrywają przed nami mroczne tajemnice różnych kultur oraz ich członków. W programie nie ma tabu - mówi się w nim o tym, co niekiedy przekracza granice naszej wyobraźni.
0,000 głosów
s.o.s DLA ŚWIATA

s.o.s DLA ŚWIATA (0)
nowośćSerial telewizyjny

Pokaż opis
W pierwszym odcinku nowego programu "s.o.s DLA ŚWIATA" poznamy sześć par uczestników, którzy postanowili stawić czoło sześciu problemom ekologicznym świata. Będą to Patricia Kazadi i Michał Piróg, Anna Dereszowska i Pascal Brodnicki, Magdalena Różczka i Mateusz Damięcki, Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski, Agnieszka Cegielska i Jakub Porada oraz Agnieszka Maciąg i Piotr Najsztub. Bohaterowie opowiedzą, dlaczego zdecydowali się zrezygnować ze swoich gaży i wziąć udział w tym wyjątkowym projekcie. Dowiemy się, w jakich tajemniczych misjach uczestniczyli oraz jakie towarzyszyły im emocje. Działacze fundacji WWF Polska zdradzą natomiast, skąd wziął się pomysł na program oraz na czym polega tworzenie własnego, ekologicznego dekalogu. Udowodnią też, jak niewiele potrzeba, aby każdy z nas pomógł zapobiegać dewastacji środowiska, wprowadzając drobne zmiany w swoim codziennym życiu. Startujemy!
0,000 głosów
Pogodni

Pogodni (2011)
nowośćSerial telewizyjny

ObyczajowyPokaż opis
Pełna humoru historia trzyosobowej rodziny Pogodnych. Andrzej, głowa rodziny, to ciepły i zabawny 40-latek, architekt prowadzący własne biuro. Ma atrakcyjną i uczuciową żonę Magdę, która pracuje w domu. Zajmuje się projektowaniem wnętrz i ogrodów. Oboje mają 13-letniego syna Stasia. To zbuntowany chłopak, w okresie dojrzewania. Chodzi głównie własnymi drogami. Nad losami Pogodnych czuwa Anna, matka Magdy a jednocześnie prawdziwa z krwi i kości teściowa Andrzeja. Nic nie umknie jej uwadze i na wszystko chce mieć wpływ. A ponieważ jej zięć zawsze ma inne zdanie, konflikt gotowy a zabawa gwarantowana.
8,003 głosy
Paragraf Kate

Paragraf Kate (2011)
nowośćFairly Legal

Dramat Komedia PrawniczyPokaż opis
Kiedy Kate Reed (Sarah Shahi), utalentowana prawniczka z San Francisco, uświadamia sobie, że prestiżowe sprawy, które prowadzi w kancelarii adwokackiej swojego zmarłego ojca, budzą wiele zastrzeżeń natury etycznej, odchodzi z zespołu i zostaje mediatorem sądowym. Choć ma naturalny dar rozwiązywania konfliktów, szybko przekonuje się, że nowy zawód wcale nie jest taki łatwy, jak się jej wydawało, a skłóconych ludzi ciężko namówić do polubownego załatwienia sporu. W dodatku jej małżeństwo z Justinem Patrickiem (Michael Trucco), zastępcą prokuratora okręgowego, przechodzi kryzys. Czy Kate wykorzysta swoje mediacyjne umiejętności i uratuje swój związek.
0,000 głosów
The Secret Life Of Ice

The Secret Life Of Ice (2011)
nowośćSerial telewizyjny

DokumentalnyPokaż opis
Lód jest jedną z najdziwniejszych, substancji na świecie najbardziej urzeka i hipnotyzujące. Pełna sprzeczności, jest przejrzysty, może jednak blask koloru, jest wystarczająco silne, aby zniszczyć rock, ale potrafi stopić w mgnieniu oka. Trwa to wiele kształtów, od ulotnego piękna płatek śniegu na wiele milionów ton ogrom lodowiec i groza z fontanny lodowej księżyców odległych.
10,001 głos
Giganci

Giganci (2010)
nowośćGigantic

Dramat FamilijnyPokaż opis
Gigantic opowiada o losach nastoletnich dzieci gwiazd. Młodzi mają nieograniczony dostęp do pieniędzy, żyją w przepychu i blasku sławy. To wszystko sprawia, że bardzo szybko mogą zejść na złą drogę. Czy bohaterom serialu uda się oprzeć czyhającym na nie pokusom?
8,836 głosów
World Wrestling Entertainment

World Wrestling Entertainment (0)
nowośćSerial telewizyjny

SportowyPokaż opis
Największa federacja wrestlingu na świecie, wcześniej znana jako World Wrestling Federation (WWF). W 2002 roku po przegranej sprawie sądowej z WWF (World Wildlife Fund) zmieniła nazwę na World Wrestling Entertainment. Właścicielem WWE jest Vince McMahon. Najwyższym zawodnikiem jest pochodzący z Indii, The Great Khali ze wzrostem 222 cm, najcięższy jest Big Show ważący 220 kg, najniższym jest Hornswoggle mierzący 132 cm, a najstarszym Dave Finlay mającym 52 lata. Organizacja WWE dzieli się na trzy rostery: Raw, SmackDown! oraz WWE NXT. Gale RAW odbywają się na żywo w poniedziałki, Smackdown! w piątki, a tapingi czyli nagrania odbywają się we wtorki, natomiast WWE NXT jest puszczany we wtorki. WWE organizuje w 2010 roku 13 gal PPV (Pay-per-view),(gale ppv odbywają się raz w miesiącu) na których odbywają się najważniejsze walki.
9,504 głosy
Yay Me Starring London Tipton!

Yay Me Starring London Tipton! (2008)
nowośćSerial telewizyjny

KomediaPokaż opis
"Yay Me Starring London Tipton! " to przezabawny miniserial z London Tipton znaną z serii "The Suite Life" w roli głównej.
0,000 głosów
Chemistry

Chemistry (2011)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat ThrillerPokaż opis
"Chemistry"to nowa pozycja w nocnej, erotycznej ramówce stacji CINEMAX. Jest to 13-odcinkowy, półgodzinny komediotramat produkcji Billa Habera. Produkcja ma być telewizyjną wersją filmu "Ostatnie Tango w Paryżu". Tematem serialu będzie złożoność związku Liz oraz Michaela, których pociąg fizyczny do siebie nawzajem graniczy z erotycznym szaleństwem. Ragan Brooks ("Gotowe na Wszystko") wcieli się w postać byłej narzeczonej głównego bohatera, która na dodatek okazuje się być córką jego szefa.
0,000 głosów
Harrys Law

Harrys Law (2011)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat PrawniczyPokaż opis
Harriet "Harry" Korn (Kathy Bates), najlepsza prawniczka specjalizująca się w prawie patentowym w Cincinnati i jedna z najlepszych w całych Stanach Zjednoczonych, po trzydziestu dwóch latach oddanej pracy doszła do przykrego i - jak sama zauważyła - nie dość zaskakującego wniosku, że prawo patentowe jest... nudne. Jej nieprzemijające zniechęcenie do swojej dotychczasowej pracy sprawia, że zostaje zwolniona i zmuszona do poszukiwania nowego życiowego startu. Wtedy to niespodziewanie napotyka na swojej drodze Malcolma Daviesa (Aml Ameen), zagubionego studenta, który desperacko potrzebuje pomocy adwokata oraz Adama Brancha (Nathan Corddry), obiecującego młodego prawnika, szukającego w swoim zawodzie czegoś więcej niż jest mu w stanie zaoferować wielka kancelaria prawnicza zajmująca się obsługą korporacyjną. Wraz z pomocą byłej asystentki Harry, Jenny (Brittany Snow), zakładają oni unikalną praktykę prawniczą w sklepie obuwniczym w jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic Cincinnati.
0,000 głosów
Spooks

Spooks (2002)
nowośćSerial telewizyjny

Dramat ThrillerPokaż opis
Zagłębiamy się w świat brytyjskiej tajnej służby MI-5, obserwując przy tym zmagania osobiste i zawodowe pracowników agencji.
0,000 głosów