Zaloguj
Sala Samobójców

Animowany Thriller Romans
Film, 2011
8,00  głosy: 15Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
4 marca 2011Polska12 lutego 2011
Produkcja:

Fabuła

Reżyseria:
Jan Komasa
Scenariusz:
Jan Komasa

Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy i pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. "Ona" zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła. Wprowadza go do "Sali samobójców", miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze… "Sala samobójców" to film Jana Komasy, jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia. Pierwszy raz udało się w Polsce stworzyć film, w którym wirtualny świat awatarów jest równie ważny, jak rzeczywista gra aktorów. Ponad rok powstawało animowane, drugie życie głównego bohatera - Dominika. Szokująca historia i genialne aktorstwo sprawiają, że jest to film tylko dla ludzi o mocnych nerwach. NICK TO NIE IMIĘ. ŚWIAT TO NIE MATRIX. ŻYCIE TO NIE GRA, NIE DAJ SIĘ WYLOGOWAĆ!

Galeria


Rozmowy (26)   dodaj temat

nata10125
nata10125
Ja uważam,że film jest fajny ale moja koleżanka mówi,że działa on zle na psychikę.
Lupik10
Lupik10
Dopiero dzisiaj go obejrzałem po raz pierwszy i bardzo się cieszę, że go widziałem W KOŃCU! :D. Wspaniała fabułą, gra aktorów, wątki! Chyba jestem już fanem. ;). Polecam.
orange132
orange132
Świetna gra aktorska. Wspaniale zagrane postacie Dominika i Sylwii. Film trudny do (głębszego) zrozumienia, ale mimo tego warty obejrzenia. Na początku mnie nie przekonywał, ale dalej bardzo się wciągnęłam (chociaż nie zmienia to faktu, że nie lubię takich filmów).
Trimestris
Trimestris
To chyba jedyny polski film, który przedstawił prawdziwe życie nastolatka. Film jest super. Jak będzie w sieci w dobrej wersji to jeszcze raz oglądnę :)
Baartek
Baartek
Ciężko coś powiedzieć. Nigdy w życiu nie widziałem lepszego filmu, trafia do widza. Świetna gra aktorów, po prostu idealna, pokazane problemy, świat internetu, no nie spodziewałem się, że będzie to aż tak zrobione.
Film niezwykle smutny, ale każdemu polecam go zobaczyć i wczuć się w niego, aby zrozumieć.