Zaloguj
Nie ma w serwisieLockKopiuj nick
Lock

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 14$
Podziękowania: 497
Posty: 2209
Ostrzeżenia: 1/5
ocenił na: 0
O mój Boże, Mona Lisa? :D
_____
Obraz
Sygnatura•••
Krayat

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 5867$
Podziękowania: 172
Posty: 522
ocenił na: 0
Wooow! Obudziłeś we mnie głęboko skryte uczucia... Ja... Ładny obrazek :dobrze:
Nie ma w serwisieYacobKopiuj nick
Yacob

Płeć:
Dołączył:
Punkty: -22$
Podziękowania: 169
Posty: 591
Ostrzeżenia: 2/7
ocenił na: 0
To piękno oczów Angeli.... Chyże jak gwiazda i smukłe jak cień! Raduj waść duszę póki możesz!

Ta głębia..

Wzruszyłeś mnie historią o dwojgu ludzi ,których połączył szpital....
_____
hello I am legend ;)
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
Angela1234
Nie ma w serwisieBaartekKopiuj nick
Baartek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 2$
Podziękowania: 1316
Posty: 8084
ocenił na: 0
Cudowne przedstawienie cech ludzkich w tak krótkim opowiadaniu, teraz jest to prawdziwą sztuką. Widzimy "piękne" modeli w "Tap Madl" a nie zauważamy takich piękności jak Angela, co z tego że rąk nie ma? Śmiać się łatwo, a może miała wypadek !? Przemyślcie sobie, czy się z niej śmialiście, czy raczej współczuliście.
A jej kolor skóry, zielony. Co z tego? My mamy biały, jest czarny i żółty, jakoś z takich ras nie można się śmiać. Więc z zielonego też nie, poza tym uważam, że ten kolor skóry idealnie podkreśla jej kształty.

A uroda Pana Wolfa idealnie pokazuje, że nie liczy się wygląd, a charakter, a tak mało ludzi zwraca na to uwagę. Ona od razu się w nim zakochała, i to jest właśnie tru lof! Każdy powinien im zazdrościć!

No i trzeba jeszcze koniecznie zwrócić uwagę na to epickie zakończenie, odnoszące się do skradzionego serca. Pięknie pokazany świat fantastyczny na granicy z realizmem, godne największych poetów!

Jeden pozornie zwykły rysunek, a tyle potrafi pokazać. Kolory idealnie oddają, że świat jednak jest piękny i kolorowy. Uważam, że obrazek idealnie nadaję się dla osób z depresją, ażeby po jego interpretacji spojrzeli na świat pod innym kątem.

Dziękuje.
_____
Obraz
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
Brady, Fakpik, ManWolf, Angela1234
Nie ma w serwisieNNuserKopiuj nick
NNuser

Płeć:
Dołączyła:
Punkty: 36$
Podziękowania: 1470
Posty: 2564
ocenił na: 0
Brak mi słów ! Gdy tylko ujrzałam ten rysunek, zrozumiałam, iż moje zmagania z rysowaniem, codzienna praca, godziny spędzone nad kartką, to tylko marna próba polepszenia swoich umiejętności, które nigdy nie będą aż tak wysokie, jak Twoje. Dlatego od dziś postanowiłam iż zarzucam rysowanie, by móc podziwiać Twoje cudowne Arcydzieła ! Tak, tak, zgadza się. Arcydzieła z dużego A, gdyż są takie cudowne, ze trzeba je wyróżniać ! Nie mogę przestać napawać się Twoim geniuszem, szukam teraz drukarni która wydrukowałaby mi ten obrazek w taki sposób, by zajmował on całą ścianę... Jestem pod wrażeniem i do teraz zastanawiam się jak udało Ci się uzyskać takie cieniowanie w tle... To po prostu niesamowite. Odnośnie samej historii. Czytałam już wiele książek, które przedstawiały historię poznania się dwóch osób, miłości od pierwszego wejrzenia, ale ta...ta jest inna...nowa, ciekawa, i przede wszystkim orydżinalna. Takie historie...są takie prawdziwe, wiarygodne... teraz już wiem...że to nie są tylko marzenia... że gdzieś tam... każdy może spotkać swojego zielonego kosmitę... Dziękuję Ci MW... dziękuję, że sprawiłeś, że odzyskałam wiarę w marzenia... Ah... czekam na ciąg dalszy... który na pewno będzie równie emocjonujący...

A tak szczerze, to bawią mnie zęby MW :D Oczy ma przekrwione tak, jakby ze 3 dni pił pod rząd, a kosmitka powinna mieć ze sobą kule, bo jak ma nierówne nogi to ciągle będzie się przewracać na ryj :P
Nie ma w serwisieManWolfKopiuj nick
100%
ManWolf

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 354$
Podziękowania: 1590
Posty: 4415
Ostrzeżenia: 2/5
ocenił na: 0
Teraz zaczynamy serię portrety z BT! Przedstawiam naszych największych celebrytów.
Pierwszy jest ...
NILLAY!

Obraz

Nie będzie kolejnych rysunków jak nie będziecie komentować ...
_____
w11wydzial ... i have a problem ... i'm gonna miss you :płacz:
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
Nillay
Nie ma w serwisiekubok52Kopiuj nick
kubok52

Płeć:
Dołączyła:
Punkty: 8$
Podziękowania: 608
Posty: 1005
ocenił na: 0
Kocham to. Ta kartka z napisem +18 jest świetna i do niego pasuje. Tło jest śliczne. Kolory perfekcyjnie dobrane. Brak mi słów do tego rysunku. Idealne proporcje. Śliczne okularki zrobiłeś. Czekam z niecierpliwością na kolejne prace.
_____
I just wanna die...
Sygnatura•••
w11wydzial

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 44$
Podziękowania: 221
Posty: 514
ocenił na: 0
Praca jest bardzo ciekawa. Autor, czy raczej Mistrz - sięgnął tu po bardzo sugestywne środki wyrazu. Dostrzegamy nawiązania do klasycyzmu antycznego, jak i do ekspresjonizmu młodopolskiego. O pierwszym świadczy ta stonowana czerń i klasyczna linia jaką stosowali rzemieślnicy w starożytnej Grecji i Rzymie. Ekspresjonizm natomiast przejawia się w kolorystce znacznej części obrazu - niech Panie i Panowie popatrzą na tę wyrazistą, różaną czerwień, która dostarcza tak wielu przeżyć, doznań, emocji, że przeciętnego śmiertelnika wprawia to w zachwyt i radość, budzi w nim świadomość, że "Oto Mistrz nad Mistrzami, Pan nad Pany", ten kto wykonał tak bogate Arcydzieło. Czerwień w kontekście tego Arcydzieła jest nie tylko symbolem miłości, ale może być także wyrazem niewymownego cierpienia postaci jaka została tu przedstawiona. Sama postać natomiast prezentuje się wybornie, wyśmienicie, jest pełna elegancji i klasy. Mistrz ManWolf zastosował podobnie jak w poprzednim dziele mistrzowską kreskę i uwypuklił to, co najważniejsze. Przez te wszystkie zabiegi artystyczne postać przypomina nam barokowe figury egzystencji. W pracy widzimy kontrast, który podkreśla jak skrajne uczucia towarzyszyły Mistrzowi ManWolfowi w jego Dziele Stworzenia... Sam Mistrz przywołuje na myśl motyw "Deus Artifex", bowiem Jego Arcydzieło jawi się nieskazitelnym, odważnym i pełnym piękna Obrazem...
Reasumując - obraz bardzo bogaty w szczegóły, widzimy nawiązania do kluczowych epok i kanonów oraz kierunków w historii sztuki. Czy jest to dzieło doskonałe? Z pewnością.

Oto i mój komentarz :D

XD
Podziękowania dla autora posta:
Nillay, Fakpik
Nie ma w serwisieDivineKopiuj nick
81,8%
Divine

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 32$
Podziękowania: 953
Posty: 818
ocenił na: 0
Czuję się, jakbym patrzył na prawdziwego Nillaya. Te włosy, te okulary, ten uśmiech... rysunek odzwierciedla całe wnętrze, którego Nillay nie potrafił przekazać poprzez swoją osobowość. Zacznijmy oceniać obrazek od góry.
1. Włosy - żółte, postawione na żel włosy niczym Johnny Bravo podkreślają, jak ogromnym casanovą jest Nillay. Są one asymetryczne, co może symbolizować to, że Nillay jest chłopcem nie do okiełznania. Także ogólny zaczes wyglądający jak pagórki i doliny zapewne jest symbolem jego ciągłych wahań nastrojów.
2. Twarz - okulary na oczach potwierdzają mą tezę o byciu ogromnym casanovą. Może jednak oznaczać to także, że Nillay jest poszukiwany przez władze rządowe i musi pozostać nierozpoznany lub jest niewidomy. Spiczasty nos symbolizuje to, że chłopak uważa się za kogoś więcej, że jest ważniejszy od ogółu. Potwierdza to także biały, przejrzysty uśmiech, w którym można aż zobaczyć swoje odbicie. Najprawdopodobniej Nillay jest maniakiem czystości i promuje zdrowy tryb życia. Najciekawszym jednak elementem twarzy jest zwisająca skóra po bokach. A komu zwisa skóra? Starym ludziom, dokładnie! Zapewne symbolizuje to, iż Nillay uważa się za starszego i dojrzalszego od reszty.
3. Tułów - kolejne potwierdzenie mojej tezy o casanovie. Tylko casanova mógłby chodzić w takiej skórzanej, rozpiętej bluzie. A skoro już jest ubrany w bluzę, to oznacza, że jest dresiarzem. Natomiast paski na szarej bluzce pod spodem zapewne oznaczają to, że Nillay jest chłopcem prostym, łatwym do zrozumienia, jednak wciąż nieokiełznanym (patrz -> Włosy). Widzimy także odsłoniętą lewą rękę, na której brakuje jednego palca. Być może Nillay naprawdę nie ma palca, bo kiedyś go stracił, jednak ja osobiście uważam, że tu trzeba dogłębnie przyjrzeć się symbolice. Myślę, że brak jednego palca oznacza tu jakieś problemy w dzieciństwie. Dzieci, które swoje dzieciństwo przeżyły spokojnie, muszą mieć pięć palców, natomiast Nillay ma ich cztery. Oznacza to prawdopodobnie, że któreś z najważniejszych wartości w dzieciństwie mu zabrakło - może troski, miłości. Natomiast prawą rękę widzimy zdecydowanie szerszą od lewej, umięśnioną. Najprawdopodobniej Nillay jest chłopcem praworęcznym, a że wiemy, iż z zamiłowaniem ogląda pornografię, używał swojej prawej ręki w wiadomym celu, przez co bardzo rozwinął swe mięśnie. Także ten magazyn +18, który trzyma w umięśnionej ręce, potwierdza moją tezę. Widzimy, że ten sam kolor, co na okładce, został użyty do uzyskania tła obrazu, co może symbolizować to, że cały obraz jest +18, bo Nillay, choć ma 16, czuje się na +18 lat (patrz -> Twarz). Natomiast sam magazyn +18 najprawdopodobniej zawierający obfite sceny miłosne może symbolizować to, że Nillayowi brakowało owej miłości w dzieciństwie (co już było przeze mnie opisywane w tej kategorii).
4. Nogi - błękitne spodnie kontrastujące z blond włosami podkreślają to, że Nillay zna się na modzie i zawsze podąża za nią. Spodnie są jednolite, bez żadnych przebarwień, co oznacza, że chłopiec często je pierze, a to potwierdza moją tezę, że jest maniakiem czystości (patrz -> Twarz). Widzimy także, że nie ma na nich żadnych kieszeni, co oznacza, że Nillay jest chłopcem poukładanym i oszczędnym - wszystko zostawia w domu, szczególnie pieniądze, by za szybko ich nie wydać. Spodnie nie mają także rozporka, co zapewne symbolizuje to, że Nillay nie jest łatwy, trzeba się o niego postarać, bo on z nikim szybko do łóżka nie pójdzie. Brązowe buty zapewne symbolizują to, że jest to chłopiec nieśmiały - zakłada buty o takim kolorze specjalnie, na wypadek gdyby wdepnął w jakieś psie fekalia, by nie było tego widać i żeby nie został ofiarą żartów w całej szkole. Widzimy też, że lewa noga tak jakby wystaje, czyli prawdopodobnie postać jest w ruchu, idzie gdzieś na spacer. Symbolizuje to, iż Nillay jest chłopcem dbającym o linię, na ciągłej diecie w manii schudnięcia.

Oczekuję kolejnych, oczywiście tak samo udanych obrazów, o Wielki ManWolfie.
Podziękowania dla autora posta:
Nillay, ManWolf
Nie ma w serwisieBradyKopiuj nick
Brady

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 627$
Podziękowania: 1162
Posty: 964
ocenił na: 0
MW: Kolejne arcydzieło. Masz talent chłopie. Twórz dalsze prace, bo masz do tego smykałkę. Zrobiłbyś mój rysunek?
_____
Zakazuję kopiowania, reuploadowania moich plików na inne serwery/strony!

Link

Czekamy na zamówienia!
Sygnatura•••