Zaloguj
Nie ma w serwisieManWolfKopiuj nick
100%
ManWolf

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 354$
Podziękowania: 1590
Posty: 4415
Ostrzeżenia: 2/5
ocenił na: 0
Tutaj będę zamieszczał moje rysunki, które są rysowane ręcznie w paincie. Każdy rysunek to jeden dzień z życia Wolfa. Przedstawiam pierwszy, a zarazem jego historię, który zatytułowany jest "Tró Lof"

Obraz

Pewnego dnia, Wolf jr. wracał sobie z przedstawienia o smerfach, gdzie grał główną rolę - Papę Smerfa. Uznano, że nie musiał nosić maski, ciekawe dlaczego, hmm ...
Szedł tak zastanawiając się nad teorią względności, a tu nagle ujrzał kosmitkę nie z tego świata - Angelę, która wracała z reklamy Marsjanków. Była cała zielona, ale dlaczego nie miała rąk, to nie wiadomo, hmm ...
Ich spojrzenia się spotkały i Wolf podbiegł, wbił swoje tępe pazury w jej klatkę piersiową i wyjął serce. Ale cóż to! Angela go uprzedziła i pierwsza skradła jego. Oboje wylądowali na odziale w szpitalu.
_____
w11wydzial ... i have a problem ... i'm gonna miss you :płacz:
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
Brady, Angela1234, Divine, kubok52, Marekos, Klonmaniak, Werkaa, GeBek, Baartek
Nie ma w serwisiekubok52Kopiuj nick
kubok52

Płeć:
Dołączyła:
Punkty: 8$
Podziękowania: 608
Posty: 1005
ocenił na: 0
Śliczne. Normalnie się w nich zakochałam. Jak się dobrze przyjrzeć to rysunek ma sens. Rysuj dalej a będzie coraz lepiej :)
_____
I just wanna die...
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
ManWolf
Nie ma w serwisieBradyKopiuj nick
Brady

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 627$
Podziękowania: 1162
Posty: 964
ocenił na: 0
Czekam na ciąg dalszy. Fajne rysunki i historyjka. Mam nadzieję, że nie zabraknie ci pomysłów.
_____
Zakazuję kopiowania, reuploadowania moich plików na inne serwery/strony!

Link

Czekamy na zamówienia!
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieManWolfKopiuj nick
100%
ManWolf

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 354$
Podziękowania: 1590
Posty: 4415
Ostrzeżenia: 2/5
ocenił na: 0
Aha, a te białe na głowie Wolfa to wszy.
_____
w11wydzial ... i have a problem ... i'm gonna miss you :płacz:
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieAngela1234Kopiuj nick
Angela1234

Płeć:
Dołączyła:
Punkty: 12$
Podziękowania: 650
Posty: 959
ocenił na: 0
Faajne .. xD Jestem zieloną kosmitką ? Trochę mnie zaskoczyłeś, ale dobra xD
Ogólnie to pomysłowe. No i ten napis <3 :**
_____
Obraz
Sygnatura•••
w11wydzial

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 44$
Podziękowania: 221
Posty: 514
ocenił na: 0
Rysunek zwalił mnie z nóg. Szczególnie to bogactwo szczegółów, głębia kolorów, mistrzowska kreska i cały wachlarz przeżyć estetycznych jakich się doznaje oglądając to niezwykłe, niecodzienne, niebanalne, wytworne, wybitne i mistrzowskie dzieło. Czapki z głów Panie i Panowie. :)
Podziękowania dla autora posta:
ManWolf, Angela1234
Fakpik

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 42142$
Podziękowania: 1284
Posty: 3413
ocenił na: 0
Może nie będę za dużo się rozpisywać, chociaż tej pracy nie można podsumować jednym słowem. Postaram się użyć jak najmniejszej ilości słów, bo wiem, że wam się czytać nie chce. Nikogo z Was nudzić raczej nie będę, więc zaraz przejdę do rzeczy... No dobra, teraz już zaproponuje w końcu, żeby przejść do sedna sprawy. Jak to się zwykle mówi, że bez owijania w bawełnę, co nie? No, to teraz mogę w końcu wypowiedzieć, Moim zdaniem ta grafika wykonana w paincie jest...Super! Po chwili zastanowienia pomyślałem, że to za mało, a więc ta praca jest:

1 Anielska 2 Atrakcyjna 3 Arcymistrzowska 4 Bajerancka 5 Bezkonkurencyjna 6 Bombowa 7 Boska 8 Chwalebna 9 Ciekawa 10 Cool 11 Czadowa 12 Czarująca 13 Dobra 14 Dorodna 15 Doskonała 16 Ekscytująca 17 Ekstra 18 Emanująca 19 Fajowa 20 Fantazyjna 21 Fascynująca 22 Fenomenalna 23 Figlarska 24 Genialna 25 Godna Podziwu 26 Honorowa 27 Idealna 28 Inteligentna 29 Interesująca 30 Kameralna 31 Klawa 32Jedwabista 33 Kapitalna 34 Klasyczna 35 Lovaśna 36 Magiczna 37 Mega 38 Miodzio 39 Mistrz 40 Mistrzowska 41 Najlepsza 42 Na Poziomie 43 Naturalna 44 Niebiańska 45 Nieskazitelna 46 Nieziemska 47 Niezwykła 48 Odlotowa 49 Okazała 50 Olśniewająca 51 Oryginalna 52 Oszałamiająca 53 Perfekcyjna 54 Pierwszorzędna 55 Pociągająca 56 Pochlebiająca 57 Podniecająca 58 Popisowa 59 Poruszająca 60 Porywająca 61 Powabna 62 Profesjonalna 63 Przecudna 64 Przednia 65 Realistyczna 66 Rewelacyjna 67Rozkoszna 68 Sensacyjna 69 Sexowna 70 Spektakularna 71 Słłitaśnaa 72 Strojna 73 Super 74 Szalona 75 Szałowa 76 Śliczna 77 Świetna 78Toż Toż Jesteś Piękna 79 Twórcza 80 Upojna 81 Urocza 82 Uwodzicielska 83 Wabiąca 84 Wirtuozowska 85 W Dechę 86 Wybitna 87 Wyborna 88 Wyczesana 89 Wyjątkowa 90 Wystrzałowa 91 Wyzwalająca Pozytywne Emocje 92 Zabójcza 93 Zachwycająca 94 Zajebista 95 Zarąbista 96 Zaskakująca 97 Z Dreszczykiem Emocji 98 Zjawiskowa 99 Zmysłowa i na koniec najważniejsze 100 Znakomita !

Miał być jakiś komentarz to masz :D
Podziękowania dla autora posta:
Angela1234, ManWolf, Baartek, Marvel211
Nie ma w serwisieDivineKopiuj nick
81,8%
Divine

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 32$
Podziękowania: 953
Posty: 818
ocenił na: 0
O tak... Ten obrazek, on... zmienił moje życie.
Wstałem dzisiejszego poranka o godzinie 9 rano. Troszkę nieuczesany wygramoliłem się z łóżka, nieszybkim, aczkolwiek stanowczym krokiem, udałem się do okna, by odsłonić rolety. Czuć było ode mnie chęć życia, bo nie miałem dziś obowiązku pójścia do szkoły. Wychodząc z pokoju i potykając się o framugę drzwi, udałem się do łazienki na poranną kąpiel. Wpuściłem wody do połowy głębokości wanny, dodałem odrobinę płynu do kąpieli i voilà - ciepła i pachnąca kąpiel była gotowa. Na niebie zbierały się chmury, zaraz miał zacząć padać deszcz, ale ja nie pozwoliłem się złamać. Byłem rozpromieniony jak Słoneczna Sonny.
Kilkadziesiąt minut później wyszedłem z łazienki umyty, już nie w piżamie. Złapałem za poręcz i zbiegłem ze schodów, by udać się do kuchni. W domu było wyjątkowo cicho. Miałem ochotę zjeść płatki, dlatego wyjąłem miskę, owe płatki i zajrzałem do lodówki... Zdumienie! Nie było mleka. Mimowolnie zjadłem więc kanapki z dżemem.
Godziny mijały i mijały... a ja siedziałem jak zaklęty bez pomysłu na siebie. Nie miałem już chęci do życia, myśli kotłowały mi się w głowie. "Cóż mogło to spowodować?" - zastanawiałem się. Jeszcze kilka chwil temu przecież miałem się dobrze. Wtedy to poczułem... Uczucie nie do opisania... Taką chęć wejścia na BajkiTV... Dlatego też zajrzałem na forum, a wtedy... wybiła godzina prawdy. 18:10. Wielki ManWolf założył nowy temat na forum, dlatego szybkim klikiem do niego wszedłem. Zobaczyłem to... arcydzieło. Jego głębia biła na kilometry. Mimo że wiedziałem, kto to narysował, myślałem w kółko "Co za geniusz jest autorem tego ósmego cudu świata?". Moja miłość do tego obrazu kwitła wraz z każdą sekundą patrzenia... Ten obraz, on... Zainspirował mnie... Zawsze wątpiłem, że stworzenie czegoś tak wielkiego jest niemożliwe, jednak już wiem - należy dążyć do swych marzeń. Dlatego też poszedłem po mleko do sklepu i zjadłem płatki.
Podziękowania dla autora posta:
ManWolf
w11wydzial

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 44$
Podziękowania: 221
Posty: 514
ocenił na: 0
Pozwolę sobie bardziej rozbudować moją wypowiedź.

Jak już napisałem

Rysunek zwalił mnie z nóg. Szczególnie to bogactwo szczegółów, głębia kolorów, mistrzowska kreska i cały wachlarz przeżyć estetycznych jakich się doznaje oglądając to niezwykłe, niecodzienne, niebanalne, wytworne, wybitne i mistrzowskie dzieło. Czapki z głów Panie i Panowie.


Po dłuższym wpatrywaniu się w TO DZIEŁO SZTUKI stwierdzam co następuje:

Tak wyjątkowe arcydzieło powinno być wzorem do naśladowania, pewnym szablonem, punktem odniesienia dla wybitnych grafików, malarzy, ludzi mających coś wspólnego z grafiką, jej tworzeniem, obróbką. Przykład z niej brać powinni wszyscy dzisiejsi twórcy dzieł sztuki.

Dzieło stanowi doskonały przykład do omawiania na lekcjach sztuki, na których oprócz dzieł Picassa, Matejki i innych omawiana powinna być twórczość naszego Mistrza, wybitnego ManWolfa. Jego arcydzieło z pewnością spotkało by się z pozytywnym odbiorem ze strony zarówno uczniów, jak i nauczycieli. W uczniach rozbudzało by wyobraźnię, poszerzało abstrakcyjne myślenie bardziej niż matematyka wyższa, pobudzało do bardzo pogłębionych refleksji i przemyśleń na tematy egzystencjalne, na czym zyskali by wszyscy, którzy mieliby jakąkolwiek styczność z tym i z pewnością następnymi dziełami ManWolf'a. Ukazywało by znakomitą kompozycję ujętą w nieszablonowy sposób, który stworzyłby nowy prąd w sztuce. Z pewnością można powiedzieć, że autor rzeczonego dzieła znakomicie operuje światłocieniem, co dodaje dreszczyku i podwyższa walory tego dzieła. Jaskrawe kolory stanowią ekspresję całej gammy uczuć jakie towarzyszyły autorowi podczas jego pracy.

Nie pozostaje mi nic innego jak zreasumować moją opinię... Jest to jednak zadanie nie możliwe, gdyż takiego ładunku emocji i przeżyć nie da zamknąć w kilku słowach. To trzeba zobaczyć.
Podziękowania dla autora posta:
Marvel211
Nie ma w serwisieDeivKopiuj nick
11,5%
Deiv

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 0$
Podziękowania: 32
Posty: 115
ocenił na: 0
O kurcze! Co za proporcje! Na Twoją pracę można patrzeć godzinami. :) Nie usnę dzisiaj. lt;