Zaloguj
Przemek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 8$
Podziękowania: 1246
Posty: 2469
Ostrzeżenia: 3/7
ocenił na: 0
„Roast” to popularna na całym świecie rozrywkowa formuła oparta na zabawnych skeczach z dozą uszczypliwości. Uczestnicy tego typu show z pewnością muszą mieć do siebie sporo dystansu, ponieważ główną ideą „roastów” jest wywlekanie i wyśmiewanie wszelkich wad, plotek oraz sekretów. Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone! Nie brakuje ostrych słów, kąśliwych żartów i dosadnych złośliwości!

Krótkie zasady jak to działa:
1. Każdy użytkownik który wypowie się w temacie bierze udział w zabawie, przez co rozumie się, że następna wypowiedź będzie dotyczyć jego osoby.
2. Każdy kolejno-wypowiadający się użytkownik może "zroastować" tylko i wyłącznie autora ostatniego posta.
3. Wypowiedzi mogą być lekko obraźliwe, ale tylko w celach humorystycznych. Obowiązuje ogólny regulamin forum, jednak każdy kto bierze udział w zabawie musi liczyć się z tym, że zostanie lekko wyśmiany, a może nawet i upokorzony. Zabawa jest więc dla osób z dużym dystansem do siebie.

Zaczynamy :)
_____
Obraz
Sygnatura•••
ёёёёёёёёё

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 24566$
Podziękowania: 136
Posty: 3656
Ostrzeżenia: 1/3
ocenił na: 0
Niestety nic nie powiem. Ogólnie proponuję zamknąć temat, gdyż na tej stronie można dostać bana za napisanie "kocham ISIS". Administrator i moderatorzy nie znają się na żartach oraz są wrogo nastawieni do użytkowników.
(bezpodstawny_ban-t61310)

:cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: