Zaloguj
Ratchet i Clank

Ratchet and Clank
Film, 2016
10,00  głosy: 3Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
22 kwietnia 2016Polska20 kwietnia 2016
Produkcja:

Fabuła

Reżyseria:
Jericca Cleland, Kevin Munroe
Scenariusz:
T.J. Fixman

Po zdewastowaniu własnej planety, złoczyńca Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój kolejnych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet oraz jego wierny druh Clank – mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego superbohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać Dreka przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.

"Ratchet & Clank" to ekranizacja popularnej serii gier wideo z konsoli PlayStation. Film opowiada o dwóch nieprawdopodobnych bohaterach usiłujących powstrzymać nikczemnego kosmitę, nazywanego "Chairman Drek", przed zniszczeniem każdej planety w galaktyce Solana.

Ratchet jest ostatnim przedstawicielem swego gatunku. To nierozważny "lombax", który samotnie dorastał na podrzędnej planecie pozbawiony własnej rodziny. Clank jest niepozornym robotem wielkości plecaka, który częściej używa głowy niż pięści. Gdy trafią na potężną broń zdolną do niszczenia planet, będą musieli zjednoczyć siły z drużyną kolorowych bohaterów - "Galaktycznych Strażników" - aby uratować galaktykę przed zagładą. Podczas swej wędrówki nauczą się wiele o bohaterstwie, przyjaźni i własnej tożsamości.

Rozmowy (0)   dodaj temat