Zaloguj
Nie ma w serwisieCzaro159Kopiuj nick
Czaro159

Płeć:
Dołączył:
Punkty: -14$
Podziękowania: 48
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/3
ocenił na: 0
szkoda Familiady, mam nadzieje ze w strefie kibica nie bedą tego puszczać
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieBaartekKopiuj nick
Baartek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 2$
Podziękowania: 1316
Posty: 8084
ocenił na: 0
Sam przebój to tylko jedna z rzeczy, które poważnie zaczyna mnie irytować. Nie ze względu na to, jak ta piosenka brzmi, ale ze względu na to, jak zareagowali na nią Polacy. Wiadomo, że 'koko euro spoko' nie jest na światowym poziomie, ale czy to o to w tym wszystkim chodzi? Każdy kraj ma swoją kulturę, swoją tradycję, więc uważam, że właśnie ta piosenka choć po części oddaje klimat Polski. Uważam przede wszystkim, że jest lepsza od przeboju Oceany, w której jakoś nie mogę się doszukać powiązania z Polską czy Ukrainą, a bardziej z Afryką.
Druga sprawa to ciągłe narzekanie Polaków, bez względu na to, co się dzieje. Dostaliśmy Euro - źle, bo wypadniemy tragicznie. Media to media, zawsze kreują wszystko pod siebie, a rzeczywistość jest całkowicie inna. Mamy stadiony, mamy naprawdę dobre zakwaterowanie dla drużyn, mamy drogi, może nie wszystkie i może nie jest ich pod dostatkiem, ale nie można na nie wciąż i wciąż narzekać. Jakoś nie słyszałem, żeby piłkarze na nas narzekali. Poza tym, Euro to dla nas przede wszystkim szansa, którą jak widać po części wykorzystaliśmy. Gdyby nie to, że je dostaliśmy, nikt nie zabrałby się za budowę dróg, lotnisk czy stadionów w takim stopniu, jak miało to miejsce w przeciągu ostatnich 3 lat.
A jeśli chodzi o sam wybór piosenki, to jak się okazało takich oficjalnych przebojów jest kilka, więc nie wiem skąd to oburzenie na wieść o tym, że to Jarzębiny wygrały, bo moim zdaniem ich piosenka jest przynajmniej chwytliwa i na pewno zostanie w pamięci.
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisierudas240Kopiuj nick
66,6%
rudas240

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 28$
Podziękowania: 82
Posty: 666
Ostrzeżenia: 5/5
ocenił na: 0
Ale ja nie rozumiem, czemu ona wyleciała z Euro. Dla jednych jest kompromitacją, a dla drugich promocją naszej polskiej kuchni i narodu.
_____
Obraz
Sygnatura•••
Duplo65

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 530$
Podziękowania: 1922
Posty: 3836
Ostrzeżenia: 2/7
ocenił na: 0
no faktycznie, kuchni szczególnie, przecież 'koko koko' od naszych polskich kur...
Pewnie zobaczyli, jak ta piosenka się przyjęła w necie, że raczej negatywnie i nie chcą robić z siebie pośmiewiska, to to wycofali... Jak dla mnie to lepiej. Nie żebym coś do tego miał, no ale błagam, to jest EURO.
Nie ma w serwisierudas240Kopiuj nick
66,6%
rudas240

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 28$
Podziękowania: 82
Posty: 666
Ostrzeżenia: 5/5
ocenił na: 0
duplo65 napisał(a):
no faktycznie, kuchni szczególnie, przecież 'koko koko' od naszych polskich kur...Tak samo jak Waka Waka od Woka Woka.

Nie spamuj.
@Baartek
_____
Obraz
Sygnatura•••
Viperro

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 21824$
Podziękowania: 380
Posty: 4756
Ostrzeżenia: 2/7
ocenił na: 0
Dzisiaj tak jakoś przypadkowo wpadłem na "koko koko" i wróciły niemiłe wspomnienia. Przeczytałem cały temat i postanowiłem również coś napisać, mimo iż minęło trochę czasu od ME2012.

Piszecie że nie było konkurencji i "koko koko" było najlepsze z możliwych. Moim zdaniem Liber 100 razy lepszy, ale to już od gustu zależy... Jak wolicie stare wieśniaczki skrzeczące do mikrofonu o jakichś pierdołach to już wasza sprawa.
Liber feat. InoRos - Czyste szaleństwo official video.avi youtube

Nillay napisał(a):
Jedną z najżałośniejszych rzeczy w tej piosence są Polacy.
Piosenka, nie ukrywajmy, wysławia nasz kraj, zagłosowało na nią dziesiątki tysięcy ludzi, a teraz im się nagle NIE PODOBA?

Jak już niektórzy wspomnieli - głosowanie odbywało się przez SMS! Któż normalny wysyłał płatne smsy na taką badziewną przyśpiewkę to ja nie wiem. Z drugiej strony nie bardzo ufam takim głosowaniom, ponieważ nieraz jak grają polskie orzełki to jest wybieranie najlepszego piłkarza meczu, no i pamiętam jak grali beznadziejnie, przegrali x do zera, a widzowie na gracza meczu wybrali Lewandowskiego, który piłkę dotknął może z 10 razy w całym spotkaniu. Brak słów po prostu.

Oby więcej takich imprez w Polsce nie było.
_____
Sygnatura•••