Zaloguj
Nie ma w serwisiesupiczekKopiuj nick
supiczek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1224$
Podziękowania: 61
Posty: 64
ocenił na: 0
Witam.

Chciałbym zapytać czy istnieje w Polsce prywatny tracker na którym ktoś ripuje najnowsze bajki ewentualnie zgrywa tylko polskie audio a potem podmienia z angielskim i wrzuca odcinki w HD / FHD?

Wiem jak to działa w przypadkach filmów / seriali, że najpierw ktoś ogarnie temat, wrzuca na prywatne trackery a dopiero potem ktoś to wrzuci na warezy i rozchodzi się po necie.

Wiem, że kilka osób w Polsce to samemu ogarnia i wrzuca np. AtoMan na chomikuj bądź zylasty na exsite.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
jacobs

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 27$
Podziękowania: 384
Posty: 1871
ocenił na: 0
Witam

nad zylastym bym nie powiedzial, on wrzuca prace wszystkich innych nawet te z prywatnych trackerów w tym moje, natomiast co do AtoMana on wrzuca na kilka forów nie tylko chomika :)

Wracając do kwesti prywatnych trackerów, tam również są bajki ale w małej ilości ze względu że wszyscy oczekują tam filmów i seriali, ile dzieci korzysta z takich wynalazków jak prywatny tracker? Niewiele, o ile wogóle. Jednak Grupy tam działające umieszczają przeróżne bajki a wydaje się że najwięcej grupa TVM4iN specjalizujaca się w serialach która działa na btgigs.info, oni uznają to jako serial i wiele bajek wrzucili dodatkowo działa tam filmowa grupa inTGrity oni niekiedy też wrzucają filmy animowane na drugim miejscu postawiłbym dvdseed.eu, tam również znajdziemy filmy animowane, kolejna strona to hqsource.org nie ma tam dużo filmów animowanych czy bajek ale znacząco dużo jest filmów familijnych od ich grupy ELiTE, filmy animowane też raz na jakiś czas wpadną. Najgorzej ma się sprawa z polishsource.cz tam grupa PSiG nie udostępniła prawie nigdy żadnej bajki, ani w postaci filmu animowanego ani w postaci serialu animowanego no chyba że była to jakaś nowość wydana na płycie, ale to bardzo bardzo rzadko.

Podsumowywując, nie ma trackerów strikte z bajkami ale niektóre starają się wypełnić lukę jak grupa TVM4iN jednak że wydają rzadko pozycje i tylko wybrane to również bajki są nie często.. jednak zawsze istnieje REQ - dział próśb/propozycji.

Pozdrawiam
Jess
Nie ma w serwisiesupiczekKopiuj nick
supiczek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1224$
Podziękowania: 61
Posty: 64
ocenił na: 0
Jak mniemam na żaden z ww. trackerów bez zaproszenia się nie dostanę?

Wspomniałeś też o innych forach, ja tylko buszuję tutaj, na chomiku i exsite, są gdzieś jeszcze stronki gdzie ludzie wrzucają bajki? (chodzi mi bardziej o seriale animowane, nie bajki kinowe)
jacobs

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 27$
Podziękowania: 384
Posty: 1871
ocenił na: 0
Są, ale nie będę reklamował bo za to można wylecieć gdyż to konkurencja nie tak jak prywatne trackery.

najprosciej wpisac
"bajkitv" w google i znajdzie pare stron

Dokładnie, na hqsource czasami można dostac zapki na polishsource dość często a nawet można kupic najgorzej wlasnie z btgigs tam trzeba miec bardzo dobre znajomosci aby sie dostac. Bo zaproszenia otwieraja raz na kilka lat bo maja od groma ludzi.