Zaloguj

Profesor Klaus 5.0 Gramatyka

0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Nie ma w serwisieVaniszKopiuj nick
Vanisz

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1309$
Podziękowania: 11
Posty: 507
ocenił na: 0
Profesor Klaus 5.0 Gramatyka

Obraz

Opis:
Multimedialny podręcznik gramatyki
W pełni udźwiękowiony (2000 przykładów) podręcznik gramatyki w sposób jasny i przystępny tłumaczy zasady gramatyczne. Do każdego zagadnienia dobrane zostały specjalnie opracowane ćwiczenia utrwalające nowo poznany materiał. Ze względu na zakres tematów podręcznik może być świetnym repetytorium: zarówno dla osób, które od dawna nie miały kontaktu z niemieckim, jak i dla tych uczących się do egzaminów.

Udźwiękowione ćwiczenia
Urozmaicone ćwiczenia (2500 przykładów w tym 2000 udźwiękowionych) uczą zasad gramatyki i gotowych konstrukcji językowych. Udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów ćwiczenia zilustrowane są m.in. specjalnie zrobionymi na potrzeby programu zdjęciami. W trakcie ich rozwiązywania można w każdej chwili odwołać się do odpowiedniego fragmentu podręcznika, co znacznie ułatwia i przyspiesza naukę. Dodatkowo można skorzystać ze Słownika zawierającego ponad 13 000 haseł.

Profesor Klaus przygotowuje do egzaminów ZD i ZMP
Materiał w programie obejmuje cały zakres gramatyki wymagany na egzaminach ZD (Zertifikat Deutsch) i ZMP (Zentrale Mittelstufenprüfung). Nauka z Profesorem pozwala opanować i przećwiczyć wszystkie najważniejsze zasady gramatyczne oraz wzbogaca słownictwo Użytkownika. Przykłady w ćwiczeniach to zdania pochodzące z codziennego języka Niemców.

Wyniki i powtórki
System powtórek wyznacza kolejne sesje z programem i utrzymuje optymalne tempo nauki, dzięki czemu nie trzeba "przerabiać" materiału już raz opanowanego, za to partie trudniejsze ćwiczy się dłużej. Każdy korzystający z programu ma własne konto użytkownika. Czytelne i przejrzyste statystyki pokazują wyniki, śledzą indywidualne postępy i pozwalają szybko zorientować się, którym zagadnieniom należy poświęcić większą uwagę. Nauka tym system jest naprawdę efektywna!

Testy sprawdzające
Testy (osobna aplikacja) służą do weryfikacji stopnia opanowania materiału, kontrolują poziom zaawansowania, wskazują na jakim poziomie znajduje się uczący i które zagadnienia wymagają powtórki.

Słownik
Dołączony do programu słownik pozwala w każdej chwili odnaleźć znaczenie dowolnego wyrazu występującego w programie. Ułatwia rozwiązywanie nawet najbardziej zaawansowanych ćwiczeń. Zawiera ponad 13 000 haseł.

Nagrywanie doskonali prawidłową wymowę
Przykłady z podręcznika, a także większość ćwiczeń, posiada nagraną wymowę. Program umożliwia również nagrywanie własnych wypowiedzi przez mikrofon i porównywanie ich z wymową lektora. Opcja ta pozwala samodzielnie doskonalić prawidłowy akcent i intonację - bezstresowo i o wiele szybciej niż w tradycyjny sposób. Głosu do nagrań użyczyli profesjonalni lektorzy - rodowici Niemcy!

Poradnik metodyczny i pomoc do programu
Drukowany Poradnik oraz dołączona do programu, wygodna w obsłudze pomoc przybliżają zagadnienia z psychologii uczenia się, radzą jak efektywnie uczyć się gramatyki i jak z sukcesem przygotować się do egzaminów.

Oprawa graficzna
Program jest bardzo prosty w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs, a wszystkie jego części są ze sobą zintegrowane. Niewątpliwą zaletą wersji 5.0 jest nowoczesna, profesjonalna i niezwykle atrakcyjna grafika - w tym setki oryginalnych zdjęć z krajów niemieckojęzycznych.


Opis Uploadu:
Waga: 724.7 MB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: PL
Dane naprawcze: 5%
Brak hasła


Download:
Kod:
Tekst widoczny dla zalogowanych.

Kod:
Tekst widoczny dla zalogowanych.

Kod:
Tekst widoczny dla zalogowanych.

Kod:
Tekst widoczny dla zalogowanych.