Zaloguj
Power Rangers

Mighty Morphin Power Rangers: The Movie
Film, 1995
7,40  głosy: 5Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
30 czerwca 1995
Produkcja:

Reklama

Linki OnlineStrona  Zgłoś

Zarządca strony:
Czaszka
od 26 gru 2010, 09:57
Wyświetlenia:
3,004
Materiały Online:
3  Dostępne1/Niedostępne2

Fabuła

Reżyseria:
Bryan Spicer
Scenariusz:
John Kamps, Arne Olsen

Tak się jakoś złożyło że szóstka uczących się w liceum nastolatków: Aisha, Adam, Rocky Tommy, Kimberly oraz Billy jest najsilniejszą na całej kuli ziemskiej paczką wojowników wschodnik sztuk walki. Gdy zajdzie potrzeba, przebierają się w gustowne kostiumiki, zakładają fikuśne kaski i dalejże w wir walki ze złem. Trzeba powiedzieć, że przyjaciele nie nudzą się bynajmniej. Zło atakuje zewsząd. Ostatnio nawet spod ziemi. Bowiem w ich rodzinnym miasteczku Angel Grove, ekipa drążąca dziury w gruncieznajduje mechaniczne jajo, z którego wyłania się straszliwy Ivan Ooze, który ma oczywiście wielką chrapkę na opanowanie miasteczka. A potem oczywiście całego świata. Kolorowi Power Rangers to jednak nie dzieciaki, które może straszyć jakiś typ spod ciemnej gwiazdy. Przystępują do ataku i walki ze złem.

Galeria


Rozmowy (4)   dodaj temat

AtoMan
AtoMan
Chyba "niestety"... chociaż to i tak wybitnie słaby film, kostiumy paskudne a megazord budzi politowanie nawet wśród fanów serialu.
happysc
happysc
na vhs też wyszedł z lektorem :) na szczęście :)
Emi660
Emi660
Mighty Morphin Power Rangers: The Movie miał szczęście, że trafił do polskiej emisji w Canal+ z pierwszym logo, Polsacie i TV4 z wersją lektorską, bo był w Polskich kinach z wersją dubbingową z PaanFilm Studio Warszawa w 26 stycznia 1996 roku.
charmed66
charmed66
bardzo prosze o odcinki po polsku