Zaloguj
Aggretsuko - serial o heavy-metalowej pandzie od twórców Hello Kitty

Aggretsuko - serial o heavy-metalowej pandzie od twórców Hello Kitty

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1936$
Podziękowania: 322
Posty: 324
ocenił na: 0
Aggretsuko - serial o heavy-metalowej pandzie od twórców Hello Kitty

Masz 25 lat - dokładnie ten wiek, o którym swego czasu śpiewał Cool Kids of Death. Jesteś zodiakalnym skorpionem, masz krew grupy A. Każdego dnia wsiadasz do zatłoczonego metra, by dojechać do swojej pracy w korpo, której nienawidzisz z całego serca. W wolnych chwilach pijesz piwo - dużo piwa - i słuchasz metalu. Brzmi znajomo? Taka jest właśnie Aggretsuko.

Niestety, to nie opis wolnej Azjatki z Tindera, a biografia najnowszej maskotki japońskiego przedsiębiorstwa Sanrio. Choć firma słynie z typowych dla swojego kraju, abstrakcyjnych pomysłów - że wspomnimy tylko o Gudetamie, śpiącym żółtku, czy Kirimichanie, filecie z łososia - największy sukces osiągnęła na świecie kotka Hello Kitty. Czy Aggretsuko powtórzy jej sukces?

Na pewno ma wszelkie podstawy, by podbić serca metalowej braci. Czerwona panda tylko na pierwszy rzut oka wydaje się słodką, zawsze chętną do pomocy koleżanką z biura. Gdy jej frustracja osiągnie apogeum, odreagowuje przy pomocy alkoholu i ciężkiej muzyki, którą uwielbia też wykonywać. Zwróćcie uwagę na jej growling podczas karaoke.

Choć Aggretsuko ma już ponad rok, Sanrio przedstawiło ją światu na nowo dopiero teraz za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze. Zobaczcie krótką animację, która zdradzi Wam wszystko na temat tej uroczej, metalowej pandy:

Premiera tej nietypowej pozycji 20 kwietnia 2018r. na Netflix.

Oficjalny zwiastun:
streamable.com
Podziękowania dla autora posta:
yenx