Zaloguj
W 2018 r. Netflix i DreamWorks Animation Television zaprezentują sześć nowych seriali oryginalnych
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1936$
Podziękowania: 322
Posty: 324
ocenił na: 0
W 2018 r. Netflix i DreamWorks Animation Television zaprezentują sześć nowych seriali oryginalnych

Na 2018 r. firmy Netflix i DreamWorks Animation Television zaplanowały premiery sześciu nowych seriali oryginalnych, z czego pięć z nich ma zadebiutować również w Polsce.

Poniżej znajdują się informacje o serialach, które zostaną udostępnione w Polsce w 2018 r.

„She-Ra”

Skrojona pod gusta dzisiejszej młodej widowni współczesna odsłona opowieści o ikonie „girl power” z lat 80., dzieło wyróżnionej nagrodą Eisnera autorki i producentki wykonawczej Noelle Stevenson („Lumberjanes”, „Nimona”). Oryginalna wersja tej awangardowej produkcji zadebiutowała w 1985 r. Stanowiła wówczas odpowiedź na coraz większą potrzebę historii fantasy, której główną bohaterką byłaby kobieta. Dzięki wyjątkowemu talentowi artystycznemu Stevenson fani już wkrótce będą mogli śledzić wspaniałą i aktualną historię o kobiecej sile i przyjaźni, w której prym będzie wiodła wojownicza księżniczka w sam raz na dzisiejsze czasy. Serial zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Netflix na całym świecie w 2018r.

„Dzieciak rządzi: Znowu w grze”

Szef Bobas próbuje z pomocą Tima — swojego starszego brata i wspólnika w zbrodni — przeżyć w biznesowej dżungli bobokorporacji i jednocześnie dokonać niemal niemożliwego, czyli osiągnąć równowagę między życiem zawodowym i prywatnym jako nastawiony na karierę współczesny bobas. Serial nagrodzonego Emmy producenta wykonawczego Brandona Sawyera („Pingwiny z Madagaskaru”) zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Netflix na całym świecie w 2018 r.

„Dzieciaki z Harvey Street”

Niekończące się mecze kickballa, przepyszne orzeźwienie prosto z furgonetki z lodami i najlepsze drzewo do wspinania w całym wszechświecie! Na Harvey Street każdy dzień jest jak sobota. A to wszystko głównie za sprawą Audrey, Lotty i Dot, czyli samozwańczych strażniczek okolicy i najlepsiejszych psiapsiółek na świecie. Dziewczyny nie cofną się przed niczym, aby Harvey Street pozostała ulicą, na której nie warto dorosnąć, i zrobią wszystko, aby każde popołudnie zmienić w szaloną przygodę. Serial nominowanego do Emmy producenta wykonawczego Brendana Haya („Krudowie u zarania dziejów”, „The Daily Show with Jon Stewart”) oraz nominowanej do Emmy producent nadzorującej Aliki Theofilopoulos („Fineasz i Ferb”, „Następcy: Świat Potępionych”) zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Netflix na całym świecie w 2018 r.

„The Epic Tales of Captain Underpants”

„Wielkie przygody Kapitana Majtasa” to oparty na wspaniałych książkach Dava Pilkeya serial o przygodach dwóch najlepszych kumpli, George’a i Harolda, którzy wprost uwielbiają psikusy i komiksy, a ponadto są solą w oku dla dyrektora Kruppa. Powołanie przez chłopców do życia ich najwspanialszego dzieła — Kapitana Majtasa — powoduje, że sprawy przybierają obrót bardziej szalony niż śniło się to twórcom ich ulubionych komiksów. Serial wyróżnionego nagrodą Peabody’ego oraz statuetką Emmy producenta wykonawczego Petera Hastingsa („Animaniacy”, „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”) zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Netflix na całym świecie w 2018 r.

„Łowcy trolli” (część 3) i „3 Below” (druga część trylogii „Opowieści z Arkadii”)

Druga część nagrodzonego Emmy serialu „Łowcy trolli”, którego twórcą jest Guillermo del Toro, zadebiutowała w serwisie Netflix w piątek, 15 grudnia. Z kolei jego ostatnia, trzecia część ma zostać udostępniona w 2018 r. „3 Below” — czyli drugi serial składający się na trylogię „Opowieści z Arkadii” — będzie miał premierę pod koniec 2018 r. Jego bohaterami jest dwójka królewskich nastolatków, którzy wraz z ochroniarzem uciekają z rodzinnej planety, opanowanej niespodziewanie przez złowrogiego dyktatora, i rozbijają się w Arkadii. Teraz muszą umknąć międzygalaktycznym łowcom nagród i dostosować się do dziwnych obyczajów panujących w liceum. Jednocześnie mają nadzieję naprawić statek, aby wrócić na swoją planetę i ją ocalić. Ostatnia część trylogii („Wizards”) będzie miała premierę w 2019r.

Serial „Łowcy trolli”, który wszedł na ekrany w 2016 r. i od razu zyskał sobie uznanie krytyków, opowiada o pozornie cichym miasteczku Arkadia i zwykłym dzieciaku, który przeżywa niesamowite przygody w świecie ukrytym tuż pod jego stopami. W wersji polskiej głosów postaciom użyczyli Grzegorz Pawlak, Mateusz Weber, Józef Pawłowski, Justyna Kowalska, Artur Dziurman i inni. Pierwszy sezon, który niedawno nominowano do sześciu nagród Annie 2018, zdobył także sześć nagród Emmy (Creative Arts Daytime), czyli więcej niż jakakolwiek inna produkcja. Jury doceniło między innymi scenariusz programu animowanego (Marc Guggenheim), reżyserię (Rodrigo Blaas, Guillermo del Toro), casting (Ania O’Hare, Mary Hildalgo), a także aktora głosowego (Kelsey Grammer).

„Łowcy trolli” to serial, którego twórcą i producentem wykonawczym jest Guillermo del Toro. Oprócz niego producentami wykonawczymi są także Marc Guggenheim („Arrow”, „Legends of Tomorrow”), Rodrigo Blaas („Alma”), Chad Hammes („Jeźdźcy smoków: Na końcu świata”) i Christina Steinberg („Strażnicy marzeń”). Z kolei współproducentami wykonawczymi są Dan Hageman („LEGO® NINJAGO: FILM”) i Kevin Hageman („LEGO® NINJAGO: FILM”).
Podziękowania dla autora posta:
yenx, jacobs, Akatsuki4444, danima, CondomPack, Planktonek