Zaloguj
Maj na kanale Boomerang

Maj na kanale Boomerang

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Maj na kanale Boomerang

KOKO SMOKO
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 8 MAJA O 7:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 7:25

W maju na antenie Boomeranga premiera nowego serialu „Koko Smoko”. Kreskówka opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy mieszkają na Wyspie Smoków i pomagają jej mieszkańcom rozwiązywać codzienne problemy. Zgraną ekipę tworzą dwa smoki: Coconut i Oscar oraz jeżozwierz Matylda. Bohaterowie każdego dnia są gotowi na nowe przygody i otwarci na zawarcie kolejnych przyjaźni. Wierzą, że kluczem do sukcesu zawsze jest praca zespołowa.

SMOKI W DŻUNGLI – RATUNKU!
EMISJA W SOBOTĘ 20 MAJA I NIEDZIELĘ 21 MAJA O 11:00

W sobotę 20 maja i w niedzielę 21 maja Boomerang zaprasza na maraton „Smoki w dżungli – ratunku!”. Stacja zabierze wszystkich widzów na wycieczkę w głąb dzikiego buszu. W trakcie podróży będzie można spotkać bohaterów dobrze znanych z anteny. Pojawią się m.in. pingwin Maurice i jego ekipa niezawodnych kumpli z dżungli oraz urocze niebieskie hipopotamy – bohaterowie „The Happos Family”. Nie zabraknie także nowych postaci – Coconuta, Oscara i Matyldy – bohaterów serialu „Koko Smoko”.

GRIZZY I LEMINGI
EMISJA W PONIEDZIAŁEK 1 MAJA O 7:25

W poniedziałek 1 maja Boomerang zaprasza na dzień z Grizzy’m i lemingami. Bohaterowie, którzy razem zamieszkują chatkę leśniczego, robią wszystko, by jak najbardziej sobie wzajemnie dokuczyć. Stado złośliwych lemingów chce zmusić niedźwiedzia do wyprowadzki. Urządzają głośne imprezy, podkradają mu jedzenie i przeszkadzają w spotkaniach z ukochaną niedźwiedzicą. Jednak Grizzy wcale nie zamierza się poddać, chce doprowadzić do tego, by to małe gryzonie opuściły leśniczówkę.
Podziękowania dla autora posta:
yenx
Nie ma w serwisieWillow567Kopiuj nick
0,2%
Willow567

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 3$
Podziękowania: 0
Posty: 2
ocenił na: 0
ehh ciekawe czy będzie to fajne czy nie

P.s myśle że nie xD