Zaloguj
"Byczek Fernando" powraca w nowej adaptacji - zwiastun

"Byczek Fernando" powraca w nowej adaptacji - zwiastun

Zapowiedź      zaakceptowany
8,00/10  Ilość głosów1
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
"Byczek Fernando" powraca w nowej adaptacji - zwiastun

20th Century Fox i Blue Sky Studios zaprezentowały pierwszy zwiastun filmu animowanego pt. Ferdinand. Produkcja jest nową adaptacją klasycznej bajki dla dzieci autorstwa Munro Leafa, która w Polsce ukazała się pod tytułem Byczek Fernando. Trailer znajdziecie poniżej.

Opis dystrybutora (kino): Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi...

W filmie głosów użyczają: John Cena, Kate McKinnon, Gina Rodriguez, Anthony Anderson, Daveed Diggs, Gabriel Iglesias, Bobby Cannavale, David Tennant, Flula Brog, Sally Phillips, Boris Kodjoe, Jerrod Carmichael, Raul Esparza, Karla Martinez, Miguel Angel Silvestre. Reżyserem filmu jest Carlos Saldanha (Rio, Epoka lodowcowa 2: Odwilż, Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów).

Książka Leafa po raz pierwszy została zekranizowana w 1938 roku przez Walta Disneya. Był to krótkometrażowy film animowany, który został nagrodzony Oscarem.

YouTube youtube
Podziękowania dla autora posta:
HEROES, XziomX