Zaloguj
Kwiecień 2017 na kanale Boomerang

Kwiecień 2017 na kanale Boomerang

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Kwiecień 2017 na kanale Boomerang

LABIRYNT KRÓLICZYCH NOR
PREMIERA W NIEDZIELĘ 16 KWIETNIA O 10:05

„Labirynt króliczych nor” to specjalny, wielkanocny maraton Boomeranga, podczas którego widzowie będą mogli spotkać znanych i lubianych bohaterów. W trakcie dwóch świątecznych dni pojawi się Królik Bugs, jego kolejne kłopoty, nowi wrogowie i sprawdzona paczka przyjaciół. Ale to nie wszystko! Nie zabraknie też Toma i Jerry’ego oraz ich niekończących się pościgów, Jasia Fasoli i kocura Garfielda. Maraton rozpocznie się w wielkanocną niedzielę o 10:05 i potrwa do poniedziałku do 15:30.

GRIZZY I LEMINGI

PREMIERA W SOBOTĘ 22 KWIETNIA O 17:20
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 17:20

Złośliwe lemingi nie odpuszczają i cały czas robią wszystko, by zmusić Grizzy’ego do opuszczenia leśniczówki. Niedźwiedź jednak nie zamierza się poddawać i też próbuje utrudnić życie swoim uciążliwym współlokatorom. Tym razem główny bohater i stado gryzoni zmierzą się w walce o przejęcie kontroli nad konsolą do gier i kremem czekoladowym w rozmiarze XXL. Żadna ze stron nie zamierza rezygnować z luksusów, jakie skrywa chatka leśniczego.

ODDBODS

PREMIERA WE WTOREK 18 KWIETNIA O 14:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:10

W kwietniu Boomerang rozpocznie emisję drugiego sezonu przygód futrzastych stworków Oddbods. Codzienność kolorowych bohaterów nigdy nie jest zwyczajna. W nowych odcinkach Slick i Newt wybiorą się na randkę, a Fuse postanowi zaopiekować się znalezionym pisklęciem. Z kolei Pogo odkryje, że Bubbles posiada maszynę do klonowania i postanowi wykonać kopię samego siebie. Ta zabawa może się jednak bardzo źle skończyć.
Podziękowania dla autora posta:
yenx