Zaloguj
Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
Kreskówka, 2010
9,53  głosy: 161Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
28 stycznia 2011Polska11 marca 2010
Produkcja:

Reklama

Linki OnlineStrona  Zgłoś

Zarządca strony:
AgumonX
od 5 mar 2011, 11:11
Wyświetlenia:
98,359
Materiały Online:
720  Dostępne567/Niedostępne153

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
7
Odcinki:
201 (w przybliżeniu, może być więcej)

"Pora na przygodę!" to opowieść o dwóch najlepszych przyjaciołach. Jake'a - starym, mądrym psie o wielkim i dobrym sercu oraz Finnie'a mało rozgarniętym chłopcu, który ponad wszystko pragnie zostać superbohaterem.
Ci dwaj kumple są dla siebie najbliższymi osobami na świecie. Znają swoje wszystkie sekrety, wspierają się w trudnych chwilach, a kiedy na horyzoncie pojawiają się problemy to wiedzą, że mogą na sobie polegać. Co ważniejsze, Finn i Jake potrafią rozśmieszyć się do łez, kiedy w trakcie przemierzania rozległej, niebezpiecznej wyspy, na której szukają emocjonujących przygód, głupawo się zachowują i opowiadają absurdalne żarty.
Finn został znaleziony w lesie przez psią rodzinę, kiedy był małym chłopcem. Od tego czasu jego najlepszym przyjacielem i przybranym bratem jest Jake, magiczny, gadający, 28-letni pies, który wykorzystuje swoje moce przy każdej okazji. Mieszkają w Krainie Ooo, która jest przepełniona surrealistycznymi postaciami i apokaliptycznymi wizjami.
W serialu nie brakuje jednak typowych elementów dla filmów przygodowych: ratowania księżniczek, walki z potworami, czy pomagania ludziom w potrzebie.

Rozmowy (190)   dodaj temat

Blekot2015
Blekot2015
Sezon 7 kończy się na odcinku "Broke his crown" (W pl "Tajemnica korony") potem to już ósmy. Dziewiąty zaczyna się odcinkiem "Orb" (W pl "Kula").
bodek610
bodek610
@kajentaj: Tylko, że ramówki psują interesa dot. PnP. Według ramówek udostępnianych przez CN, wciąż u nas leci sezon ósmy (w sensie odc. z S9 wchodzą w skład S8).
kajentaj
kajentaj
@SonicDash
Wg wiki to ten ciąg dalszy to już sezon 9 ¯\(°_o)/¯
Brisingr
Brisingr
O to dobrze wiedzieć że jest już ósmy dzięki, kolooo. :)
Aczkolwiek nie wiem skąd masz takową informację.