Zaloguj
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna

Fantasy Komedia Przygodowy
Film, 2010
9,63  głosy: 30Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Ocena Filmweb6,4/10
Premiera:
19 lutego 2010Polska2 lutego 2010
Produkcja:

Fabuła

Reżyseria:
Chris Columbus
Scenariusz:
Craig Titley

Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

Galeria


Rozmowy (9)   dodaj temat

Duplo65
Duplo65
Efekty specjalne 2? Czy ja wiem xd? Może to słaby film, ale efekty nie były znowu takie złe. Sama walka z Luke'm na końcu wypadła całkiem nieźle (już pomijając to, że w książce Percy walczył z Aresem...)
Clear
Clear
Zbliża się data premiery drugiej części. Po zwiastunie można oczekiwać, że twórcy tym razem bardziej przyłożą się do pracy i postarają się naprawić błędy z pierwszej części. Przed nimi trudna droga, mam nadzieję, że nie jest to syzyfowa praca, bo pierwsza część była po prostu fatalna.

Właśnie z okazji zbliżającego się drenażu mojego portfela, postanowiłem zaktualizować swoją ocenę dla tego filmu i podzielić ją na cztery kategorie (oceniane w skali 0-3):

Adaptacja: 0
Fabuła: 2
Muzyka: 2
Efekty specjalne: 2

Ocena ogólna: 6/12 = 5/10


Sam film ogląda się przyjemnie, dopóki nie ma się porównania z książką. A wtedy z przyjemności zostaje tylko figa z makiem... i garść popcornu ;)
lukiii6
lukiii6
Jak dla mnie gdyby chcieli zrobić pozostałe czesci było by już wiadome 1 część dała minimalne zyski więc jest mało prawdopodobne by 2,3 i 4 część nakręcili. Choć i ja bym chciał oglądać dalsze losy Persjego na Dużym Ekranie
2209marta
2209marta
Ekranizacja różni się od książki ale i tak polubiłam ten film i polecam. Tylko ciekawe jak zrobię dalsze części jak w 1 trochę namotali. Co jak co ale oni chyba tylko 1 część czytali by stwierdzić, że Hades może zastąpić Kronosa :/ Więc ciekawi mnie co wymyślą z tym dalej.
Wie ktoś kiedy ma być 2 część w kinach? Kiedyś było mówione, że początek 2012, a teraz jakoś nic nikt nie mówi i nic nie wiadomo :(
adws
adws
Ksiązek nie umiem znaleś,a film jest zajefajny i zniecierpliwoścą czekam na dalesz części