Zaloguj
Serial "Zaplątani"

Serial "Zaplątani"

Informacja      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Nie ma w serwisielukiii6Kopiuj nick
100%
lukiii6

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 152$
Podziękowania: 412
Posty: 2835
ocenił na: 0
Serial "Zaplątani"

Pojawiły się nieoficjalneinformacje, że w 2017 roku na kanale Disney Channel na całym świecie rozpocznie się emisja serialu animowanego "Zaplątani", w którym wezmą udział Mandy Moore i Zachary Levi podkładając głosy Roszpunce i Julkowi, we współpracy z Alanem Menkenem oraz Glennem Slaterem.

Historia zostanie umieszczona pomiędzy wydarzeniami z filmu pełnometrażowego z 2012 roku, a krótkometrażowego ‘Tangled Ever After’ i opowiadać będzie o tym jak Roszpunka poznaje swoich rodziców, królestwo i lud Corony.

Przez jej niepohamowany duch i naturalną ciekawość świata dochodzi do wniosku, że jest jeszcze dużo rzeczy których musi się nauczyć, zanim w pełni zaakceptuje swoje królewskie przeznaczenie. Śmiało odkłada koronę i zawiesza zaplanowany ślub by wyruszyć na niesamowitą przygodę. Towarzyszyć jej będą Julek, Pascal, Maximus, gang z pubu Dziarskie Kaczątko oraz nowa postać Cassandra, która stanie się powiernikiem Roszpunki.
_____
Pobierasz moje wstawki? Podziękuj ;)

Obraz
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
jesika1250, miachar
Nie ma w serwisiemiacharKopiuj nick
29,2%
miachar

Płeć:
Dołączyła:
Punkty: 30$
Podziękowania: 316
Posty: 292
ocenił na: 0
Wow. Ciekawa wiadomość :) Choć w 2017 roku będę już definitywnie za stara na oglądanie bajek, ech. Ale przez miłość do Zaplątanych ukradkiem postaram się być z tym serialem na bieżąco, o ile ta informacja się potwierdzi.
Intryguje mnie, kim mogłaby być ta Cassandra. Skoro akcja będzie między końcem filmu a krótkometrażówką, a podczas ślubu Roszpunki i Julka nie było ukazana bliżej żadna nieznana do tej pory kobieca postać, naprawdę można tę kwestię rozważać we wszystkie strony.
Niemniej czekam na potwierdzenie. Dla mnie super informacja :3
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
dobrze że wracają do dobrych sprawdzonych tematów jak: "Król Lew", "Kacze Opowieści" czy "Zaplątani" bo w ostatnim czasie to obniżyli swój poziom jeśli chodzi o seriale animowane.
Podziękowania dla autora posta:
jacobs, HEROES
jacobs

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 27$
Podziękowania: 384
Posty: 1871
ocenił na: 0
Obniżyli to za mało powiedziane kolego :)
Nie ma w serwisieWiewiórka123Kopiuj nick
1,9%
Wiewiórka123

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1132$
Podziękowania: 7
Posty: 19
ocenił na: 0
No i już leci w tv codziennie o 18 ;)