Zaloguj
Październik 2017 na Boomerang'u

Październik 2017 na Boomerang'u

Zapowiedź      zaakceptowany
10,00/10  Ilość głosów1
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Październik 2017 na Boomerang'u

DOROTKA I CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 PAŹDZIERNIKA O 19:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:35

„Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” to nowy, pełen humoru serial Boomeranga oparty na klasycznej historii znanej z powieści L. Franka Bauma. Gdy Dorotka i jej przyjaciele pokonają Złą Czarownicę z Zachodu, dziewczynka zostanie mianowana księżniczką Szmaragdowego Miasta.
Od tej pory będzie z odwagą i zaangażowaniem zarządzała chaotycznym królestwem i broniła jego mieszkańców przed czarownicami, czarodziejami i latającymi małpami.

NOWE ZWARIOWANE MELODIE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 9 PAŹDZIERNIKA O 16:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:25

W październiku Boomerang zaprasza na „Nowe Zwariowane Melodie”. Zabawny, odważny, ale też czasem trochę złośliwy zjadacz marchewek jest gotów na następne przygody. Na swojej drodze spotka kolejnych wrogów, których będzie musiał pokonać. Na szczęście zawsze może liczyć na wsparcie swoich sprawdzonych przyjaciół, takich jak Yosemite Sam, Wiluś E. Kojot czy wiewiórka Squeaks.

TOM I JERRY SHOW
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 23 PAŹDZIERNIKA O 17:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:50

Boomerang zaprasza na nowe odcinki drugiego i premierę trzeciego sezonu zwariowanych przygód Toma i Jerry’ego. Szalony duet czeka tym razem wizyta wujka Harrego. Kot i mysz będą też chcieli wybrać się na wakacje z Rickiem i Ginger.
Przyjdzie im również zmierzyć się z wyjątkowo trudną sytuacją - w domu pojawi się nowe zwierzę – bardzo irytujący kociak. Czy w obliczu tego problemu bohaterowie zdecydują się zawiesić broń i zjednoczyć siły? Odpowiedź na to pytanie w październiku na antenie Boomeranga.

GRIZZY I LEMINGI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 9 PAŹDZIERNIKA O 13:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 13:45

Jak wygląda życie w jednej chatce ze stadem złośliwych lemingów? Niedźwiedź Grizzy już wie, że jest dużo gorzej, niż się spodziewał i cały czas szuka skutecznego sposobu na pozbycie się uciążliwych współlokatorów.
W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu gryzonie cały czas robią wszystko, by uniemożliwić Grizzy’emu swobodne korzystanie z wszystkich udogodnień, jakie skrywa chatka leśniczego. Codzienne psikusy i głośne imprezy zdają się nie mieć końca.

HALLOWEEN Z BOOMERANGIEM
EMISJA W PONIEDZIAŁEK 30 I WTOREK 31 PAŹDZIERNIKA O 9:20

Halloween na antenie Boomeranga potrwa aż dwa dni, podczas których stacja wyemituje pełne strachów i psikusów odcinki przygód tchórzliwego Scooby-Doo oraz królika-wampira Królikuli.
W ramach maratonu widzowie będą mogli obejrzeć premierę specjalnego, odcinka serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo!”, którego akcja dzieje się właśnie w Halloween. Fred będzie przekonany, że tego dnia nie można rozwiązywać zagadek, jednak ciąg dziwnych wydarzeń zmusi go do zmiany zdania i zajęcia się rozwikłaniem kolejnej sprawy.

DETEKTYWI W AKCJI
PREMIERA W SOBOTĘ 7 PAŹDZIERNIKA O 11:00
EMISJA W SOBOTY O 11:00

W październikowe soboty na antenę Boomeranga zawitają wyjątkowi detektywi – Scooby-Doo i jego niezawodna paczka przyjaciół oraz Inspektor Gadżet w towarzystwie swoich pomocników – Penny i psa Łepka.
Bohaterowie mają do rozwiązania tajemnicze zagadki i muszą bronić świat przed niebezpiecznym Doktorem Klaufem, który chce przejąć władzę na Ziemi .
Podziękowania dla autora posta:
yenx, theDoctor
Nie ma w serwisieHund12Kopiuj nick
0,1%
Hund12

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 2$
Podziękowania: 0
Posty: 1
ocenił na: 0
Może inaczej co do odcinka "Wyluzuj, Scooby-Doo!" - Przez pewne traumatyczne zdarzenie sprzed jedenastu lat Fred twierdzi, że nie może rozwiązywać zagadek w Halloween, boi się nawet spędzać czas wśród dzieciaków przebranych za potwory. Velmę denerwuje komercjalizacja święta a Daphne przebiera się za zombie-Velmę aby wyśmiać jej poglądy. Nagle Fred zauważa, że w miasteczku pojawia się coś, przez co ma traumę...
Jest w serwisiebodek610Kopiuj nick
bodek610

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 656$
Podziękowania: 274
Posty: 408
ocenił na: 0
Nie potrzeba nam spoilerów.
_____
Obraz
Sygnatura•••