Zaloguj
Ognistooka Shana

Shakugan no Shana
Anime, 2005
9,38  głosy: 13Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
6 października 2005
Produkcja:

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
3
Odcinki:
72 (w przybliżeniu, może być więcej)

Yuuji Sakai, świeżo upieczony licealista, wiedzie spokojne życie – nic poza rutyną. Aż do pewnego dnia, gdy świat wokół niego zamiera skąpany w purpurowym świetle, otaczający go ludzie bezgłośnie stają w lodowato-błękitnych płomieniach, a przedziwny potwór zaczyna ich pożerać jednego po drugim. Tę „ucztę" przerywa tajemnicza ognisto oka i płomiennowłosa dziewczyna, której naprawdę niebezpiecznie jest wejść w drogę! Nieznajoma szybko rozprawia się z potworem, a błagana o jakiekolwiek wyjaśnienie, wskazuje Yuujiemu błękitny płomyk w jego własnej piersi. Tak oto jeden z głównych bohaterów dowiaduje się, że jest… martwy!

Rozmowy (17)   dodaj temat

Shingen
Shingen
Fajnie że następna część. Ale szkoda, że ostatnia.. Ale pierwsze też nie były za super więc może i dobrze, że ostatnia..
Shirya
Shirya
Dla fanów anime Shakugan No Shana mam bardzo dobre wieści 7 października br ,światło dzienne ujrzała 3 i zarazem ostatnia seria przygód Ognistookiej czerwonowłosej wojowniczki.
Co zobaczymy... nie wiadomo ,ale myślę że warto poświęcić każdą wolną chwile by zobaczyć tę serie .

Już Dzisiejszego dnia na forum BT pojawią się pierwsze trzy odcinki wraz z polskimi napisami.

Życzę przyjemnych seansów wraz z Shaną i jej przyjaciółmi .

Tak więc po zobaczeniu pierwszego odcinka jestem w totalnym szoku takiego obrotu spraw sie nie spodziewałem , byłem pewien że Yuji wybrał Shanę i razem będą kontynuowali podróż , jednakże okazało się całkowicie inaczej . :(
(NIe powiem Wam co bo nie będę psuł seansu:P)