Zaloguj

Pokemon Film 7 - Cel Deoxys

Opis:
Siódmy z kolei film Pokémon, opowiadający historię niezwykle rzadkiego i tajemniczego Deoxys'a, który przybył na ziemię z kosmicznej otchłani. Fabuła dzieli się na dwie części, pierwsza prezentuje wydażenia sprzed pięciu lat, kied to młody Tory i jego rodzice, znajdujący się na biegunie północnym, są świadkami niecodziennego zdarzenia. Druga zaś dotyczy już Ketchum'a i pozostałych postaci, a dzieje się równolegle do wydarzeń z serialu.

Ash i jego przyjaciele dotarli właśnie do w pełni skomputeryzowanego i rozwiniętego technicznie miasta, w którym poznają masę nowych trenerów. Co ciekawe, w Larousse znajduje się niecodzienny budynek - Battle Tower. Zapowiada się niezła zabawa, gdyby nie fakt, że w aglomeracji pojawia się wspomniany wyżej przybysz z kosmosu, a w ślad za nim olbrzymi Rayquaza. Wybucha panika, a wraz z nią wybucha chaos. Jakie zamiary ma Deoyxs i czy naprawdę stanowi on zagrożenie dla ziemian?!

Film prezentuje się całkiem nieźle, a w Polsce został po raz pierwszy wyemitowany w 2008 roku na antenie kanału Filmbox w wersji z lektorem.
Kategoria:
Filmy animowane
Dodał:
Data:
21 sie 2009, 18:10
Link do obrazu:
Link do miniatury:
BBCode na forum:
HTML na stronę: