Zaloguj
Nowe animacje w maju na Puls 2

Nowe animacje w maju na Puls 2

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Nowe animacje w maju na Puls 2

Ulubieni bohaterowie, niesamowite przygody i wspaniała zabawa - w maju br. Puls 2 zaprasza na nowe, znakomite animacje dla dzieci - zachęca nadawca. W programie: „Blaze i mega maszyny” - serial, który uczy podstaw matematyki, „Bajeczki Maszy”, czyli opowieści rezolutnej bohaterki znanych rosyjskich animacji oraz kontynuacja przygód uroczego Misia i jego Taty w polskiej serii „Przytul mnie!”. Puls 2 pokaże też nowe przygody dzielnej małej lokomotywy w serialu „Tomek i przyjaciele” oraz perypetie trzech rezolutnych bohaterek serialu „Atomówki”

„Blaze i mega maszyny”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 maja 2017 roku) o 9:30
Maj z nowymi animacjami w Pulsie 2 rozpocznie premiera serialu „Blaze i mega maszyny”. Dzieci zobaczą szalone przygody ośmioletniego technika AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim najlepszym przyjacielem - czerwonym monster truckiem Blazem - podróżuje po serialowym mieście Axle City, biorąc udział w samochodowych wyścigach. Pomaga również rozwiązywać problemy innych mieszkańców. - Oglądając „Blaze i mega maszyny” mali widzowie uczą się podstaw fizyki i matematyki - czytamy w opisie (więcej tutaj).

„Bajeczki Maszy”
emisja: w soboty (od 6 maja 2017 roku) o 7:30
Bohaterką „Bajeczek Maszy” jest sympatyczna maleńka dziewczynka Masza. W zabawny sposób przedstawia słynne bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. - Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku! - czytamy w opisie.

„Przytul mnie!”
emisja: w soboty o 8:30
Puls 2 zaprasza w maju br. na kolejne odcinki polskiej serii „Przytul mnie!”. Bohaterami są Tata Miś i Mały Miś, którzy przeżywają wiele zabawnych przygód. Charyzmatyczny, nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. - Razem odkryją, czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innymi sami stajemy się bogatsi - czytamy w opisie. Serial ten ma w Pulsie 2 polską premierę telewizyjną (więcej tutaj).

„Tomek i przyjaciele”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 15 maja 2017 roku) o 12:00
Dzieci ucieszy również wiadomość o nowych odcinkach serialu „Tomek i przyjaciele”. Dzielna, błękitna lokomotywa Tomek mieszka wraz z przyjaciółmi - parowozami, dieslami i wagonami - na wyspie Sodor. Codziennie wożą pasażerów, pracują i świetnie się bawią pod czujnym okiem Grubego Zawiadowcy.

„Atomówki”
emisje: od poniedziałku do piątku (od 15 maja 2017 roku) o 16:30 oraz soboty o 9:00
Na antenie Pulsu 2 pojawią się też Atomówki, trzy wyjątkowe dziewczynki obdarzone supermocami: potrafią latać, są szybkie niczym błyskawica i charakteryzują się niezwykłą siłą. Swoje umiejętności wykorzystują do tego, by pomagać ludziom, walczyć z przestępczością a nawet z atakami... kosmitów.