Zaloguj
MINIMINI+ W WAKACJE ZAPRASZA NA SPECJALNE ODCINKI OKTONAUTÓW!

MINIMINI+ W WAKACJE ZAPRASZA NA SPECJALNE ODCINKI OKTONAUTÓW!

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Nie ma w serwisieKreskówkiOnlineKopiuj nick
2,9%
KreskówkiOnline

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 0$
Podziękowania: 34
Posty: 29
ocenił na: 0
MINIMINI+ W WAKACJE ZAPRASZA NA SPECJALNE ODCINKI OKTONAUTÓW!

Tego lata na najmłodszych widzów czekają niesamowite premiery oraz specjalne odcinki Oktonautów!

WAKACJE Z OKTONAUTAMI

Oktonauci to bajka która zabiera maluchy w podróż po niesamowitym podwodnym świecie, a przy okazji pokazuje, że należy dbać o środowisko naturalne. Bohaterowie serialu odkrywają tajemnice podwodnych głębin i ratują żyjące w nich istoty. Przygody drużyny nie tylko pozwalają poznawać bogatą faunę i florę, ale również uczą wrażliwości. Bohaterowie uświadamiają najmłodszym, że zanieczyszczenia spowodowane przez ludzi zagrażają życiu zwierząt i roślin.

Oktonauci cieszą się popularnością wśród najmłodszych w ponad 120 krajach. Serial powstał na podstawie pobudzających wyobraźnię książek, które przenoszą dzieci do barwnego podwodnego świata oraz odkrywają jego tajemnice.

Emisja: od 30 lipca w weekendy o 13:00

ASTROZWIERZAKI

Na stacji kosmicznej żyje szóstka niezwykłych bohaterów: świnka Sputnik, króliczka Halley, piesek Comet, małpka Radar, aligator Jet oraz kosmiczna trzyoka ośmiornica – Sal. W najfajniejszym zakątku wszechświata, w barze pełnym owocowych koktajli, przyjaciele przeżywają mnóstwo przygód, które uczą ich jak radzić sobie z problemami i własnymi słabościami, nawiązywać pozytywne relacje z innymi, prowadzić zdrowy tryb życia, a także, że mimo różnic pokazuje, że wszyscy mogą być przyjaciółmi.

Emisja: nowe odcinki od 17.07 codziennie 8:35 i 16:25

RYSUJ Z MYSZKĄ W PASKI

Jak narysować rybkę, kota, choinkę, zamek czy rakietę? W każdym odcinku sympatyczna Myszka w Paski podpowie przedszkolakom, jak za pomocą prostych kształtów i figur geometrycznych stworzyć swoje małe dzieło sztuki. Celem programu jest nauka, rozwijanie wyobraźni, talentów i twórczego myślenia u dzieci poprzez kreatywną zabawę.
Emisja: nowe odcinki od 10.07 od poniedziałku do piątku o 10:40 i 17:25