Zaloguj
Mega Spider-Man

Ultimate Spider-Man
Kreskówka, 2012
9,23  głosy: 47Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
19 maja 2012Polska1 kwietnia 2012
Produkcja:

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
4
Odcinki:
78 (w przybliżeniu, może być więcej)

Peter Parker działa jako Spider-Man już od dwóch lat. Uratował wiele istnień i walczył z super złoczyńcami, jednak wciąż uczy się jak być prawdziwym superbohaterem. Dopiero Nick Fury z S.H.I.E.L.D. daje Peterowi szansę na trening, dzięki któremu stanie się "Ultimate Spider-Manem". Jednak wcześniej chłopak będzie musiał nauczyć się pracy zespołowej u boku czterech innych, nastoletnich bohaterów. Jego towarzyszami staną się Nova, White Tiger, Iron Fist oraz Power Man.

Galeria


Rozmowy (76)   dodaj temat

djtomek1982
djtomek1982
niestety brak 25 odcinka :( :( :(
Wikis
Wikis
Chciałam się spytać dlaczego nie ma odcinka Pajęcze światy cz. 3? Bo szukałam wszędzie na internecie i nigdzie nie ma. Tu też. W ogóle gdzieś jest?
Jajcarzyna
Jajcarzyna
Jestem po maratonie pierwszego sezonu. Prywatnie Spider-man TAS jest ekstra ale Mega Spider-man jest MEGA. Kreska, wartka akcja , humor (chodź czasem aż za dużo go i psuje akcje ale tylko czasem ;D). Sam pomysł żeby Parker/Spidey przewodził grupie jest fajny. Mnóstwo crossoverów z innymi postaciami tak jak w Hulku i Agentach M.I.A.Z.G.I. też. Z drugiej strony nie pasuje mi tu na siłę lansowanie T.A.R.C.Z'y. No i MJ jako aspirująca do roli dziennikarki u JJ'a zamiast Pete'a- meh(Chociaż nie jestem znawcą uniwersum Ultimate, jeśli tak jest w komiksach to zwracam honor). Wyluzowana ciocia May - ujdzie, do momentu randkowania z Colsonem- meh. Ogółem solidna 4+ (tylko tyle przez sentyment do wersji z 94' i porównania z grą z 2005)
Loveabi7
Loveabi7
moim zdaniem, to troche lepsze, od starego, lepsza grafika, i w ogóle... ale ja ogólnie nie lubię starej grafiki, może sie podobać innym, ale to wcale nie jest takie beznadziejne ;3

Ja to ubóstwiam <33
Vader
Vader
M4rs, widzę że nie jesteś na czasie :/