Zaloguj
Mam Talent

Talent Show
Serial, 2008
7,67  głosy: 9Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
13 września 2008Polska13 września 2008
Gatunek:
Produkcja:

Reklama

Linki OnlineStrona  Zgłoś

Zarządca strony:
trinity
od 4 wrz 2010, 22:22
Wyświetlenia:
24,109
Materiały Online:
139  Dostępne87/Niedostępne52

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
7
Odcinki:
63 (w przybliżeniu, może być więcej)

Wyjątkowe show, które podbiło serca widzów na całym świecie. Obejrzyj i przekonaj się, że talent kryje się w absolutnie każdym człowieku!

Pamiętacie Paula Pottsa z operowym głosem w "Nessun dorma" albo małą Connie śpiewającą "Over the Rainbow"? Zaistnieli w naszej świadomości dzięki "Got Talent", czyli połączeniu "Idola" z "You Can Dance" i wszelkimi innymi show typu "szukamy talentów". Tym razem, nie ma ograniczeń - można przyjść z każdą umiejętnością, jaką się posiada, w każdym wieku.

"Got Talent" to światowy hit telewizyjny, pokazywany w kilkunastu krajach, od Norwegii, przez Meksyk aż po Australię. Wszędzie staje się przebojem gromadząc przed telewizorami miliony widzów.

Gospodarzami show MAM TALENT! są Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Umiejętności uczestników walczących o główną nagrodę w wysokości 100 000 Euro ocenia trzyosobowe jury, w którym zasiadają: aktorka Małgorzata Foremniak, piosenkarka Agnieszka Chylińska oraz showman Kuba Wojewódzki.

Ten program nie pozwala widzom na letnie emocje, one są zawsze naprawdę wielkie.

Rozmowy (32)   dodaj temat

nata10125
nata10125
Ogólnie fajny program można odkryć wiele talentów i ogólnie czasami znajdą się i tacy co rozbawią nas do łez.
Lupik10
Lupik10
Jakby co to przypominam, że dziś finał 4. edycji :D. Jak myślicie kto wygra? Ja obstawiam Olafa.
deultimate
deultimate
Mimo, że wołem Wojewódzkiego to Kozyra i tak nie jest tak zły, jak myślałem, że będzie. Na razie moim faworytem w tej edycji jest skrzypek z pierwszego odcinka i saksofonista z drugiego ;)
ManWolf
ManWolf
Mnie Wojewódzki czasami wkurzał w X-Factor, ale w Mam talent to on był taką jakby ikoną, choć bez niego nie jest aż tak źle ...
Czekam niecierpliwie na nowy odcinek : )
katta123
katta123
Tak, z tym magikiem było niezłe, chociaż mnie się jeszcze podobało to z tymi, co taniec brzucha tańczyły, kiedy Kozyra do nich na scenę wyszedł, uśmiałam się. ;D
A wojewódzki mnie za często wkurzał w poprzednich edycjach. ;x