Zaloguj
Maj w MiniMini+

Maj w MiniMini+

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1936$
Podziękowania: 322
Posty: 324
ocenił na: 0
Maj w MiniMini+

W maju stacja MiniMini+ zaprasza na nowy program edukacyjny „Rysuj z Myszką w Paski 2”. Jak narysować myszkę, lwa, koparkę czy łódź podwodną? Myszka w Paski krok po kroku podpowiada maluchom, jak za pomocą prostych kształtów i figur geometrycznych narysować swoje pierwsze dzieło sztuki. Program rozwija wyobraźnię i umiejętności manualne maluchów, ponadto stymuluje twórcze myślenie poprzez kreatywną zabawę.

Rysuj z Myszką w Paski 2
Emisja: od 12 maja codziennie o 17:10

Kolejna nowość dla najmłodszych na maj to film „Kosmiczny Jet: Powrót na Bortona 7” oraz nowy sezon serialu „Kosmiczny Jet”, który tłumaczy m.in. jak obserwować planety, dlaczego na Ziemi jest tak dużo wody oraz czym jest wiatr.
Dzięki tym animacjom dzieci mogą zgłębić tajemnice Ziemi, poznać działanie nowych technologii, np. robotów czy statków kosmicznych, a także dowiedzieć się jak wygląda kosmos.

Kosmiczny Jet: Powrót na Bortrona 7
Emisja: niedziela 6 maja o godz. 18:30 i poniedziałek 7 maja o 10:55

„Kosmiczny Jet: Powrót na Borton 7” to nowe przygody Jeta i jego przyjaciół w pełnometrażowej odsłonie. Tym razem Jet wraz z rodzicami zabiorą swoich ziemskich towarzyszy – Seana i Sydney – na Borton 7!
Bohaterowie znani z serialu „Kosmiczny Jet”: Sean, Sydney oraz Jet jak zwykle zabiorą maluchy w niezwykłe miejsca i pomogą im odkryć tajemnice przestrzeni kosmicznej. Poznają różnice między naszym Układem Słonecznym a Układem Bortona. Czekają nas ekscytujące przygody oraz dawka wartościowej wiedzy. Tym razem będziemy świadkami wyścigu z czasem – czy ziemskim dzieciom uda się wrócić o umówionej porze?
Bajka ma duże wartości edukacyjne – dzięki niej najmłodsi mogą zgłębić tajemnice Ziemi, poznać działanie nowych technologii, np. robotów lub statków kosmicznych, a także dowiedzieć się jak wygląda kosmos.

Kosmiczny Jet 2
Emisja: od 7 maja codziennie o godz. 9:35 i 15:45

Kolejna seria kosmicznych przygód Jeta i jego przyjaciół przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Najmłodsi widzowie mogą zgłębić tajemnice Ziemi, poznać działanie nowych technologii, np. robotów lub statków kosmicznych, a także dowiedzieć się jak wygląda kosmos.
Nowe perypetie i astronomiczne odkrycia czwórki przyjaciół: Seana, Sydney, małej Mindy oraz Jeta. Dzieci zafascynowane nauką o kosmosie i zjawiskami przyrodniczymi cały czas starają się znaleźć odpowiedzi na nurtujące je pytania. W nowych odcinkach dowiedzą się m.in. jak obserwować planety, dlaczego na Ziemi jest tak dużo wody, czym jest wiatr i jak działają roboty!
„Kosmiczny Jet 2” to doskonała zabawa i nauka dla najmłodszych widzów! Serial dla wszystkich ciekawych świata i… kosmosu.
Podziękowania dla autora posta:
yenx